Editörler : swat3410

sonyaprak85
Aday Memur
22 Kasım 2019 14:16

Esra hanım özelden yazdım cvp verirseniz sevinirim
Esra96., 4 yıl önce

1 ay once

Esra96.
Memur
24 Kasım 2019 13:21

ACIKta kaldigim sureleri sarktan saydirabilir miyim 3 aylik kismoni sayiyolr fakat aciga alinarak magdur edildim ayrica daha once bitmesi gerekirken sark uzamis oldu idare mah verilirse sarktan sayilir mi

Mekmeke
Genel Müdür
24 Kasım 2019 13:55

cabanizi taktir ediyorum lakin iade olmuş gibi davranmanizi da garipsemiyor değilim !!! bende sarktayim ve malesef 13 geçti sadece uzatma tebliğ ettiler . Ne zaman donecegimizi belli değil ve bu süreçte yeni yeni yönetmelik ler kanunlar çıktı ve çıkıyor . ama şu an sadece 3 ay sarktan sayılıyor . idari mah herşeyi dava edebilirsin eğer olumlu gelişme olursa beni de bilgilendir sen mutlu olurum
Esra96., 4 yıl önce

ACIKta kaldigim sureleri sarktan saydirabilir miyim 3 aylik kismoni sayiyolr fakat aciga alinarak magdur edildim ayrica daha once bitmesi gerekirken sark uzamis oldu idare mah verilirse sarktan sayilir mi

karabela 55
Kapalı
26 Kasım 2019 10:55

önce bir göreve dönün ondan sonrası kolay daha açığa alınalı bir ay olmuş şimdiden şark muabbetini takmayın sizin İstanbul soruşturması daha çok sürer dijitaller istanbula gidecek incelenecek aynı soruşturmada ismi olan bazıları açığa alınmamış muhtemelen sizi valilik açığa aldı yüzlerce çalışan var ismi ifadelere geçen ifadeleri alınıyor ama açığa alma olmuyor

Esra96., 4 yıl önce

Esra96.
Memur
26 Kasım 2019 12:59

Haksizlik degil mi kimini aciga aliyor kimini almiyor nete gore

Cilekes1004
Genel Müdür
26 Kasım 2019 14:49

biz bu konuyu aylardır,hatta yıllardır sorguluyoruz maalesef..neyi,niçin bekledigimizi,ortada isnat edilen bir tane bile suç yokken bekliyoruz..inşallah sizler bizim kadar beklemeden iade olursunuz..
Esra96., 4 yıl önce

karabela 55
Kapalı
26 Kasım 2019 16:20

Hak mı değil mi bilmiyorum ama adalet kime neye göre onu ben bilemem senin ifadede ismin geçmiş açığa alınmışsın sizinle beraber bizim şubede çalışan yeni doğum yapan bayan kardeşim gözaltına alınmış akşam serbest kalmış 3 gün sonra valilik açığa aldı.kimse riske girmek istemiyor geçmiş olsun ziyaretine gittim şubeden bazı personel ile açığa alınınca bazıları şube grubundan ayrıldı ben kızdım siz kendinizi Allahın yerine nasıl koyarsınız suçlu olup olmadığını hemen karar verdiniz...

Benim hakkımda da yanımda 6 ay çalışan iftiracı it 3 kişinin ismini verip etkin pişmanlıktan faydalanmış 2011-2012 arasında fetöyü övmemden usanmış o zaman trafikten Kom şubeye geçmiş bu ifade 30 eylül 2016 tarihinde o iti gözaltına alınınca bu iftiraya binaen 4 ekem 2016 da açığa alındım tam iade beklerken 20 ocak 2017 de çocuklarımın karne günü cumaya hazırlanırken ev araması göz altı falan 24 gün nezarette kaldım bu iftirayıda nezarette 15.gün öğrendim

Hayatımı anlattım ifademde..24.gün nezarete arka kapıdan alırken adliyeye çıkarken çift başlı şahin kıyafetli büyük temciler koluma girip ağzında sakızla basına poz veriyor savcı hanıma da hayatımı anlattım ben namaz kıldığım için beni fetöcü sandı sanırım dedim bu it pomem mezunu ekip arkadaşlar lise mezunu olduğu için ekip arabası yıkamazmış yediği fırçaya sanırım böyle iftira atarak kendini kurtarmış kendi örgüt üyesi olduğunu kabul ediyor ve halen görev yapıyormuş 1 yıl haftada bir imza attım 18 ay sonra göreve iade oldum bir hafta sonra takipsizlik aldım ardından bana iftira atan ite iftira davası açtım malesef ona da takipsizlik verilmiş benim çektiğim eşim ve çocuklarımın çektikleri yanımıza kaldı söyle kardeşim haksızlık kime göre

senin halen devam eden adli soruşturman var yıllardır 4 ekim 2016 tarihinden beri niye açığa alındığını bilmeyen yüzlerce polis var inşallah en kısa zamanda ieda olursunuz sağlığınıza dikkat edin

Esra96., 4 yıl önce

Esra96.
Memur
26 Kasım 2019 19:16

IYi dilekleriniz icin sagolun yalniz bizim konu hts ankesor oluyo

Mekmeke
Genel Müdür
26 Kasım 2019 19:53

Yargıtay son zamanda bununla alakalı bir şeyler yayınladı incelediniz mi ?
Esra96., 4 yıl önce

IYi dilekleriniz icin sagolun yalniz bizim konu hts ankesor oluyo

Esra96.
Memur
26 Kasım 2019 20:53

Yok bilmiyorum iyi bi sey olcaginisanmiyorum

Mekmeke
Genel Müdür
26 Kasım 2019 21:02

bence bir göz atın o karara
Esra96., 4 yıl önce

Yok bilmiyorum iyi bi sey olcaginisanmiyorum

Esra96.
Memur
26 Kasım 2019 22:57

Okudum iyi mi kotu mu bilemedim

Mekmeke
Genel Müdür
26 Kasım 2019 23:04

hakkında ki iddialar bununla örtüşüyor sa kötü adli ceza alırsın bununla örtüşmuyorsa iyi adlı ceza almassin iade şansın yükselir
Esra96., 4 yıl önce

Okudum iyi mi kotu mu bilemedim

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi