Editörler : Pangaea

14 Ekim 2017 19:07

Mühendislik formunu katleden kişiyi odaya şikayet edin

biz bu forma mühendisler olarak fikir alış-verişinde bulunmak amacıyla giriyoruz.

arkadaşlar sayfayı 20 kadar hesabıyla katlederek devamlı mühendislere hakaret eden bir şahıs var. bunu odaya şikayet edin. sizin bir şey yapmanıza gerek yok, oda avukatlarıyla temasa geçip bunun inini bulacaktır.

benim odayla alakam yok ama odayla arası iyi olan arkadaşlarımız bu şahısı iletsin. bunun işi gücü yok, ayrıca psikolojik sorunları var. bu arkadaş ya hapise ya da tımarhaneye gidecektir. o nedenle gerekeni yapınız arkadaşlar.

ustura kamil
Kapalı
15 Ekim 2017 10:49

güncel

coolrapestt
Aday Memur
15 Ekim 2017 10:52

katılıyorum foruma girince onun konularını görmekten gına geldi, bu şahısın yorumlarının bütün sayfayı kapladığı ve kendi kendini tekrarladığını görüyorum kendi yorumuna yorum yapan bir adamdan bahsediyoruz.

Timur S
Aday Memur
15 Ekim 2017 11:18

Bence o kişi bir yerde teknisyen olarak çalışıyor.Mühendislere gıcık olmuş. Hırsını böyle çıkarıyor galiba:)

Amin Tahrir
Yasaklı
15 Ekim 2017 11:23

Ders çalışmanız gerekirken, muhteremlere çatmayı mı aklettiniz? Yazık!.. Sizler de, onlar gibi çok çalışkan ve zeki, akıllı, bilgili olmalısınız? Göreyim sizi?

Mühendislik sitesine zarar vermekten kendinizi kurtarmalısınız. Zehir zemberek çok akıllı olmalısınız.

Mühendislik sizlerden yaralar alıyor. Mesleği berbat etmemelisiniz. Meslek, sizlerden utanmamalıdır.

anti-amele
Memur
15 Ekim 2017 11:45

Son durumun nasıl ? Duş aldın mı bu arada ?

Amin Tahrir, 7 yıl önce

Ders çalışmanız gerekirken, muhteremlere çatmayı mı aklettiniz? Yazık!.. Sizler de, onlar gibi çok çalışkan ve zeki, akıllı, bilgili olmalısınız? Göreyim sizi?

Mühendislik sitesine zarar vermekten kendinizi kurtarmalısınız. Zehir zemberek çok akıllı olmalısınız.

Mühendislik sizlerden yaralar alıyor. Mesleği berbat etmemelisiniz. Meslek, sizlerden utanmamalıdır.

anti-amele
Memur
15 Ekim 2017 11:48

Hocam 10 yıl önceki yazıları var aynı formatta ve aynı şeyler şantiye fabrika v.s .Küçükken bir fabrikaya şantiyey çekip bişeymi yaptılar bu hastaya :) Ağır arıza :)Bulup ifşa etmek lazım nasıl bir sıfattır.

burhanettin45
Yasaklı
15 Ekim 2017 11:49

Çok akıllı ve zeki, kafalı, bilgili, çalışkan, girgin olanlar devasa kazançlar sağlarken, başlık sahibinin hala işsiz dolaşması ayıp olmuyor mu?.. Oturup ders çalışmalıydı.

burhanettin45
Yasaklı
15 Ekim 2017 11:51

Arızalı olanlar, mahallede işsiz dolaşırlar.. Bunlara özelde iş veren de olmuyor. Arızalı olmayınız..

burhanettin45
Yasaklı
15 Ekim 2017 11:55

Yarın hep beraber, el ele tutuşarak, tezahürat yaparak iş aramaya çıkarsanız, sizlere belki bir iş veren kişi olabilir. Pek de sanmam ya, her neyse?.. Bol şanslar!

ustura kamil
Kapalı
15 Ekim 2017 13:03

adı burhanettin olabilir. odayla arası iyi olan durumu iletsin. avukat zaten olayın üzerine giderse bulurlar bunu. mühendislere sosyal platformda ısrarla hakaret ediyor.

anti-amele
Memur
15 Ekim 2017 14:25

Odanın çokta ipindeydi ya .Oda mühendislerin sorunlarından başka herşeyle uğraşıyor.. Anca aidat ,döküman parası alır ,ilk fırsatta da pankart açarlar ..Hepsi bu yani.

ustura kamil, 7 yıl önce

adı burhanettin olabilir. odayla arası iyi olan durumu iletsin. avukat zaten olayın üzerine giderse bulurlar bunu. mühendislere sosyal platformda ısrarla hakaret ediyor.

ustura kamil
Kapalı
16 Ekim 2017 20:56

güncel

Deva Tekin
Yasaklı
16 Ekim 2017 21:00

İşsiz güçsüz ve işe yaramaz olanlar böy başlıklar açıyorlar. Ders çalışsaydılar veya iş arasaydılar, çok isabetli olurdu.

anti-amele
Memur
16 Ekim 2017 21:02

Aşk hayatın nasıl ?

Deva Tekin, 7 yıl önce

İşsiz güçsüz ve işe yaramaz olanlar böy başlıklar açıyorlar. Ders çalışsaydılar veya iş arasaydılar, çok isabetli olurdu.

ustura kamil
Kapalı
16 Ekim 2017 21:02

şu atamam yapılsın seni buldurcam oğlum, hayatının dayagını yiyeceksin

anti-amele
Memur
16 Ekim 2017 21:05

10 yıldır aynı şeyleri 500 hesapla yazar mı bi insan  . Bunu bende buldurucam .

ustura kamil, 7 yıl önce

şu atamam yapılsın seni buldurcam oğlum, hayatının dayagını yiyeceksin

ustura kamil
Kapalı
16 Ekim 2017 21:07

beni atanacağım yer bunu rahatlıkla bulacağım bir kurum. atamam yapılsın ilk bunu buldurcam, bunu bulmak tamamiyle benim elimde başka kimseye gerek yok. yazdıkları da ettiği hakaretlerin kanıtıdır

anti-amele, 7 yıl önce

10 yıldır aynı şeyleri 500 hesapla yazar mı bi insan  . Bunu bende buldurucam .

O.Kardaglı
Yasaklı
16 Ekim 2017 21:07

Başlığı açan ve destekleyenler belli ki, işsizler. İşe yarayıp yaramadıklarını ise, şirketler bilir.

coolrapestt
Aday Memur
18 Ekim 2017 08:10

türkiyenin en kurumsal firmalarından birinde çalışıyorum nasıl işsizim lan? şu beni eleştiren işsizdir triplerinden çık artık arkadaş ya, işsizin en büyüğü sensin bütün gün burada senin sabit yorumlarını görmekten insanlar foruma girmekten vazgeçiyor.

bırak insanlar düşüncelerini rahat rahat yazsın işsiz arkadaşlar, atanmak isteyenlerin dertlerini sıkıntılarını problemlerini okuyalım birazda bu kadar bencil olma.

O.Kardaglı, 7 yıl önce

Başlığı açan ve destekleyenler belli ki, işsizler. İşe yarayıp yaramadıklarını ise, şirketler bilir.

ustura kamil
Kapalı
18 Ekim 2017 09:45

kardeş ben onu buldurcam. şu atamam yapılacak az kaldı. o varya hayatının dayagını yiyecek sonra da deliğe girecek.eğer akıl hastasıysa da direk tımarhaneye zaten. bu site onun ip sini biliyor sonuçta, olay bitmiştir.

coolrapestt, 6 yıl önce

türkiyenin en kurumsal firmalarından birinde çalışıyorum nasıl işsizim lan? şu beni eleştiren işsizdir triplerinden çık artık arkadaş ya, işsizin en büyüğü sensin bütün gün burada senin sabit yorumlarını görmekten insanlar foruma girmekten vazgeçiyor.

bırak insanlar düşüncelerini rahat rahat yazsın işsiz arkadaşlar, atanmak isteyenlerin dertlerini sıkıntılarını problemlerini okuyalım birazda bu kadar bencil olma.

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi