Editörler : E.Kayı Han
«63646566676869707172737475

Tgşt
Müsteşar Yardımcısı
03 Şubat 2019 01:08

Komisyona evrak göndermek isteyen yine valilik kanalıyla gönderecek. Ohal büroları il güvenlik bürolarına dönüştürüldü. Aynı işlevi devam ediyor.

Eski başvurunuzda size verilen alındı belgesiyle gitmeniz gerekiyor.

Bylock kullanmadığı halde geride hâlâ mağdurların olduğunu bu işte yetkili kişiler elbette biliyordur. Ama anladığım kadarıyla çözüme yönelik bir çaba yok. Neden bilmem. Bu hatalı tesbitler

Morbeyin vb yönlendirmeler, hotspot (cep inyerneti paylaşımı) ve wifi yönledrmesi şeklinde özetlenebilir. Herkes elden geldiğince suçsuzluğunu ispatlamaya (maalesef) çalışacak gibi görünüyor.

Yazık ki alakan olmayan bir programdan 2 yılı aşkın süredir ihraç hapis vs sürünüyorsun ama sesini duyan neredeyse kimse yok. Beraat ediyorsun. Karar istinafa götürülüyor. Komisyon ,idare mahkemesi süründürmeye devam ediyor. Herhalde bir 5-6 yıla gün yüzü görürüz! Ne diyeyim. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Bunun vebali herkesin boynunda. Allah büyük.

wasdreel
Memur
07 Şubat 2019 18:13

başlık altta kalmasın. yazmadık diye mağduriyetimiz bitti sanılmasın

wasdreel
Memur
07 Şubat 2019 18:16

sinyalden beraat edip komisyondan da cevap alan var mı

Ben Noordum la
Şube Müdürü
14 Şubat 2019 09:12

sadece sinyalden beraat alan var ama komisyon kararı çıkan yoktur zannetmem, zaten ikinci morbeyin listesi var diye umut dağıtanlarda sustu, başka başka işlerle uğraşıyorlar ne kadar yazsak da cevap verende yok , burayada kimse yazmıyor zaten, arada bakıp geçiyorum, 5 satır var bende savcılık aşamasındayım, dosyam boş, dijitallerim temiz, inşallah kurtuluruz tüm masum olanlar.

yavuz_selim_55
Aday Memur
14 Şubat 2019 23:05

2. Mor beyin listesi çıkmayacak kanaatim her geçen gün daha çok perçinleniyor. Önce Allah a güvenip sonra Türk adaletine güvenip tüm iftiraya uğramışlar olarak haklarımızı alacağız inşallah.

wasdreel
Memur
16 Şubat 2019 15:19

vay be bu başlık açılalı bile neredeyse bir sene oldu ama sonuç yok

Ben Noordum la
Şube Müdürü
16 Şubat 2019 19:59

Neden hiç haber yok anlamadım, millet takipçi sayısı artsın diye yalan haberler mi yaptı anlamadım bu işten brişey, buraya yazanda yok

wasdreel
Memur
22 Şubat 2019 11:35

ohal komisyonuna avukat aracılığıyla başvurulduysa, karar avukata mı gönderilir ?

yoksa kişinin adresine mi tebliğ edilir?

alpern33
Daire Başkanı
26 Şubat 2019 13:36

allah masumları korusun

Uslu72
Aday Memur
28 Şubat 2019 21:32

Merhaba arkadaslar bu gun bnde size guzel bir haber vereyim bu gun mahkememiz vardi Erzurum 2.ACM beraat aldik cok sukur. 812 sinyal ve tek kriter buydu

dr.bymagdur
Aday Memur
09 Mart 2019 15:31

arkadaşlar yargıtay ceza genel kurulunun verdiği ve internete yeni düşen karar doğrumudur, çıkacağı söylenen karar bu muydu.

açıkçası ben ikinci morbeyin listesi ümüdimi çok önce kaybetmiştim, fakat bu karar bizi ne kadar aklayacak, haklarımza kavuşa bilecekmiyiz.

Ben Noordum la
Şube Müdürü
09 Mart 2019 16:02

hangi karar acaba ben göremedim, dergide yayınlanacak olan kararmı, içeriği nedir.

dr.bymagdur, 5 yıl önce

arkadaşlar yargıtay ceza genel kurulunun verdiği ve internete yeni düşen karar doğrumudur, çıkacağı söylenen karar bu muydu.

açıkçası ben ikinci morbeyin listesi ümüdimi çok önce kaybetmiştim, fakat bu karar bizi ne kadar aklayacak, haklarımza kavuşa bilecekmiyiz.

dr.bymagdur
Aday Memur
09 Mart 2019 18:02

fazıl önel diye bir avukat yayınlamış twitter da, bende levent mazılıgüneyin twitter ından gördüm.

Ben Noordum la, 5 yıl önce

hangi karar acaba ben göremedim, dergide yayınlanacak olan kararmı, içeriği nedir.

Ben Noordum la
Şube Müdürü
09 Mart 2019 21:37

o kararı şimdi bende gördüm, sadece cgnat var bende bize ne yararı olacak çözemedim

dr.bymagdur
Aday Memur
12 Mart 2019 00:53

arkadaşlar yeni ycgk kararından sonra mahkemesi devam edenlerden olumlu bir gelişme yaşayan var mı?

ben levent mazılıgüneyi twitter da takip ediyorum, bugün ilk iş günüydü ama yinede mahkemelerden sanki böyle bir karar çıkmamış uyap'ta yokmuş olsa görürüz modundaymış gibi davrananlar varmış herhalde.

süreç nasıl devam edecek bir bilgisi, duyumu olan var mı?

Açiktayim
Aday Memur
15 Mart 2019 22:43

İyi akşamlar, bugün 14 Ekim'de başlayan kabusun bir kısmı sona erdi. 30 sinyal ile beraat aldım. Çok şükür. Darısı diğer bekleyenlerin başına. Allah bu sıkıntıdan herkesi kurtarsın. inşallah iade de nasip olsun.

wasdreel
Memur
21 Mart 2019 11:56

iki gündür ohal komisyon sorgulaması yapamıyorum.

sizde de aynı sıkıntı var mı ?

Ben Noordum la
Şube Müdürü
21 Mart 2019 19:00

sistem düzeldi sorun yok ohal komisyonuna giriş yapılabiliyor

wasdreel, 5 yıl önce

iki gündür ohal komisyon sorgulaması yapamıyorum.

sizde de aynı sıkıntı var mı ?

wasdreel
Memur
21 Mart 2019 21:22

evt dediğiniz gibi sistem geri gelmiş . beklemeye devam

Ben Noordum la, 5 yıl önce

sistem düzeldi sorun yok ohal komisyonuna giriş yapılabiliyor

Yoksun166
Aday Memur
26 Mart 2019 22:32

Yargıtay dergisi çıktımı acaba bilen varmı

Toplam 1493 mesaj