Editörler : F16 Gökçen

mevlut0637
Aday Memur
12 Temmuz 2019 15:23

Geldi ama Almadım, Ancak e-devletten mezuniyet belgesi alıp kurumuma verdim, kabul edildi.

kaplumbaga155
Yasaklı
14 Temmuz 2019 16:27

11 temmuz günü sabahtan aldım.

Taiga
Memur
20 Ağustos 2019 18:04

Diploma Eki'ni almak isteyenlerin Açıköğretim Bürosu'na giderek başvurması gerekiyormuş. Bu gün başvurdum iş çıkışı. Bilgilendirmek amaçlı yazayım dedim. Her şeyden kısmaya başladılar. Kitap pdf, onur belgesi pdf, diploma eki isteyene, yakında diplomayı da pdf olarak verip isteyen yazdırsın derlerse şaşırmam :(

Taiga, 5 yıl önce

İstanbul Ataköy-Şirinevler bürosundan bu gün 17:00 gibi teslim aldım diplomamı. Sadece diploma ve transkript verdiler. Diploma supplement de vermeleri gerekmiyor muydu? Yoksa diploma supplementi önlisans mezunlarına vermiyorlar mı?

zerdalinka
Aday Memur
20 Ağustos 2019 18:32

Diploma Eki ne oluyor ki
Taiga, 5 yıl önce

Diploma Eki'ni almak isteyenlerin Açıköğretim Bürosu'na giderek başvurması gerekiyormuş. Bu gün başvurdum iş çıkışı. Bilgilendirmek amaçlı yazayım dedim. Her şeyden kısmaya başladılar. Kitap pdf, onur belgesi pdf, diploma eki isteyene, yakında diplomayı da pdf olarak verip isteyen yazdırsın derlerse şaşırmam :(

Taiga
Memur
20 Ağustos 2019 20:03

Kısaca diplomayı yurt dışında tanınır yapan belge. İnternette şöyle güzel bir tanım buldum:

"Diploma Eki, yükseköğretim kurumları tarafından diploma ile birlikte verilmekte ve öğrencinin sahip olduğu derecenin düzeyi, içeriği ve işlevi hakkında ayrıntılı bilgi vermeyi amaçlamayan AB düzeyinde geçerliliği olan bir belgedir. Ulusal eğitim sistemi ve üniversitenin eğitim ve değerlendirme sistemi gibi bilgilere de yer verilen Diploma Eki?nin en önemli amaçlarından biri yükseköğretimde şeffaflığı ve tanınırlığı arttırmaktır. Dolayısıyla derecelerin akademik ve mesleki açıdan adil ve tarafsız bir şekilde değerlendirilmesini sağlamaktır."

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde bir işe yaramıyor ama sonradan keşke alsaymışım dememek için almakta fayda var.

zerdalinka, 5 yıl önce
Diploma Eki ne oluyor ki

zerdalinka
Aday Memur
21 Ağustos 2019 13:12

Diplomalar aöf bürolarına gelince tlf mesaj geliyor mu

radyologg
Memur
21 Ağustos 2019 15:22

Evet
zerdalinka, 5 yıl önce
Diplomalar aöf bürolarına gelince tlf mesaj geliyor mu

zerdalinka
Aday Memur
24 Ağustos 2019 15:43

Pazartesi diplomalar gelir mi

Tıbbisekreter4
Aday Memur
26 Ağustos 2019 12:23

Aof etkileşim merkezini aradım. bütün diplomalar teslim edildi dedi . Sistem kaynaklı mesaj gitmemiş olabilir . Büronuzdan diplomanızı alabilirsiniz dedi.

zerdalinka
Aday Memur
26 Ağustos 2019 14:07

Niye yalan söylüyorsun aos desteğe sordum bürolara teslim edilmedi diyor 1 haftaya teslim edilir diye msj attı ayrıca mesaj gönderilir diyor
Tıbbisekreter4, 5 yıl önce

Aof etkileşim merkezini aradım. bütün diplomalar teslim edildi dedi . Sistem kaynaklı mesaj gitmemiş olabilir . Büronuzdan diplomanızı alabilirsiniz dedi.

zerdalinka
Aday Memur
27 Ağustos 2019 10:41

Niye kimse yazmıyor

zerdalinka
Aday Memur
27 Ağustos 2019 17:35

Güncel

zerdalinka
Aday Memur
27 Ağustos 2019 22:45

Yarın bürolara teslim edilir mi acaba