Editörler : swat3410

Sovraaan
Aday Memur
04 Şubat 2023 09:21

Devreler pbs ye 13 ocakta eş durumundan dilekçemdüştü. Mazeret döneminde değerlendirilecektir yazıyor şu an. Eşim özel sektörde kişiye özel telefoncudaçalışıyor 1yıl 3 aydır bursadan samsuna tayin istiyorum kütüğüm de bayburt asaletim tasdik değil sizce gider miyim şubatta?

vedatpolis
Aday Memur
04 Şubat 2023 12:16

Devreler torpilsiz şekilde ailevi ve maddi sebeplerden büyükşehir memlekete tayin edilen duydunuz mu görüş sonrası? Hala çok katılarsa bu konuda hiç gitmeyeyim diyorum bu hafta

vedatpolis
Aday Memur
04 Şubat 2023 12:17

Bulunduğum batı ilinde yüzde 80 tamamladım bu arada

Kaan Türk 27
Aday Memur
04 Şubat 2023 14:18

?
vedatpolis, 1 yıl önce
Devreler torpilsiz şekilde ailevi ve maddi sebeplerden büyükşehir memlekete tayin edilen duydunuz mu görüş sonrası? Hala çok katılarsa bu konuda hiç gitmeyeyim diyorum bu hafta

umitlibekleyis
Aday Memur
04 Şubat 2023 14:53

Daire başkanının ve korumalarının tavrı çok kibar hoş ve bir derdin varsa gerçekten dinlerler ben gittim pişman olmadım

vedatpolis, 1 yıl önce
Görüşe giden arkadaşlar sakal konusunda takıntı yapılıyor mu tavırları nedir?

vedatpolis
Aday Memur
04 Şubat 2023 15:32

Teşekkür ederim mantıklı çözüm yolu üretme konusunda yardımcı olsunlar yeter zaten
umitlibekleyis, 1 yıl önce

Daire başkanının ve korumalarının tavrı çok kibar hoş ve bir derdin varsa gerçekten dinlerler ben gittim pişman olmadım

VedatSatıcı
Aday Memur
04 Şubat 2023 15:51

Vedat devrem ben Şırnak?tan Mersin?e tayin istedim memleketim diye vermediler. Bu Büyükşehir memlekete gidememe olayı çok can sıkıcı referansı olanlarkahkahalar atarak memleketlerine gitti biz gidemedik.

vedatpolis, 1 yıl önce

vedatpolis
Aday Memur
05 Şubat 2023 12:06

Canını sıkma adaş o referansı olanları bir gün bi yerde patlar sonra ağlayarak ben ne yaptım der

Serkan özay78
Aday Memur
05 Şubat 2023 12:44

Aynı durum bendede var bekliyoruz bakalım

Sovraaan, 1 yıl önce

Devreler pbs ye 13 ocakta eş durumundan dilekçemdüştü. Mazeret döneminde değerlendirilecektir yazıyor şu an. Eşim özel sektörde kişiye özel telefoncudaçalışıyor 1yıl 3 aydır bursadan samsuna tayin istiyorum kütüğüm de bayburt asaletim tasdik değil sizce gider miyim şubatta?

herbogolog
Yasaklı
14 Şubat 2023 19:38

Bugün aradım, ay sonuna kadar tamamı açıklanacak, benimkine olumsuz gelecek dedi. Hakkınızda hayırlısı

partal84
Şef
17 Şubat 2023 21:43

Merhabalar ,dün görüşe çıkan oldu mu ?

Boldxpilot
Aday Memur
17 Şubat 2023 22:51

Görüşler ikinci bir emre kadar kapalı

partal84, 1 yıl önce
Merhabalar ,dün görüşe çıkan oldu mu ?

umitlibekleyis
Aday Memur
05 Nisan 2023 21:09

Deprem öncesi görüşe gidip tayin istemiştik dün olumlu oldu şükğr.selim sonrası dendi ama dün çıktı seçim sonrası ilişik kesilecekmiş

Boldxpilot, 1 yıl önce

Görüşler ikinci bir emre kadar kapalı

Akın23akin23
Aday Memur
05 Nisan 2023 21:17

Bana da secimden sonra hayırlı olsun dendi ama o zamandan beridir değerlendirmektedir görünüyor sistemde

furkan-68
Aday Memur
05 Nisan 2023 22:08

Eylül'de mazeret dilekçesi yazdım Şubat'ta dairede görüşe çıktım sayın başkan seçimden sonra hayırlı olsun dedi şark tercihini yaptığımda pbsde genel atama döneminde değerlendirilecektir olarak degisti gerçekten ailemin bana çok ihtiyacı vardı ama artık hiç mücadele edesim kalmadı ne olursa olsun deprem bölgesine gonderseler uzulmeyecegim Allah'ın verdiklerine çok şükür ama kalitesiz hayat yaşıyoruz :(

Alpyigit3535
Aday Memur
05 Nisan 2023 22:55

Hocam nereden nereyi istiyorsunuz

furkan-68, 1 yıl önce
Eylül'de mazeret dilekçesi yazdım Şubat'ta dairede görüşe çıktım sayın başkan seçimden sonra hayırlı olsun dedi şark tercihini yaptığımda pbsde genel atama döneminde değerlendirilecektir olarak degisti gerçekten ailemin bana çok ihtiyacı vardı ama artık hiç mücadele edesim kalmadı ne olursa olsun deprem bölgesine gonderseler uzulmeyecegim Allah'ın verdiklerine çok şükür ama kalitesiz hayat yaşıyoruz :(

furkan-68
Aday Memur
05 Nisan 2023 22:58

İstanbul dan Ankaraya
Alpyigit3535, 1 yıl önce

Hocam nereden nereyi istiyorsunuz

Toplam 197 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi