Editörler : F16 Gökçen
14 Ağustos 2009 14:07

Bursa Özdilek Hakkında Herşey

selam arkdaşlar,özdilek alışveriş (izmir) merkezine başvurmuşdum,bugün aradılar, yarına sınavı varmış. genel yetenek ve genel kültür 25 soru türkçe ve matematik kapsıyor muş.

giren var mı daha önceden arkadaşlar acele cevap lütfen....

* * *

"Ö.S. Forumu İlkeleri!" Tıklayınız.

Mülakata Hazırlık Uygulamaları - Güncel Bilgiler - Online Etüd Salonu

Banka Mülakatlarına Hazırlık Arşivi: Döküman Havuzu

"İş Arıyorum..! Köşesi için Tıklayınız

ah memur olsm_sevinç
Genel Müdür
14 Ağustos 2009 14:10

lütfen sadece okuyup geçmeyin...

ah memur olsm_sevinç
Genel Müdür
14 Ağustos 2009 14:19

güncel...

ah memur olsm_sevinç
Genel Müdür
14 Ağustos 2009 14:29

arkadaşlar,bu konu hakkında bilgisi olan yok mu???

ah memur olsm_sevinç
Genel Müdür
14 Ağustos 2009 15:22

güncel...

ilk ihsan
Şube Müdürü
14 Ağustos 2009 15:38

başarılar,bol şans. bilgisi olan olsa sana yardımcı olur, emin ol.editörler cezalandırmadan uyarayım istedim..

cool61
Memur
14 Ağustos 2009 17:08

ben bursa için 2 yıl önce görüşmeye gitmiştim.önce IQ testi gibi bişi yapmşlardı..sonra kişilik envanteri verdiler onu yanıtladm..sonra insan kaynaklarının karşısına cıktm..benimki yönetici asistanlığı içindi.bana kalite kontrol önerdiler..bende olmaz dedim..bunların hepsi 1.5 saat sürdü..sonra pişman olmştm ama şimdi deilim...türkçe matemtk falan yoktu yani..

ah memur olsm_sevinç
Genel Müdür
14 Ağustos 2009 19:06

cool61 özdilek sınavında herkez türkçe ve matematik sorulduğunu döylüyor.

sağolun

nur_85
Aday Memur
15 Ağustos 2009 13:55

Hangi pozisyon için başvurmuştun?

ah memur olsm_sevinç
Genel Müdür
16 Ağustos 2009 17:44

slm arkadaşlar,25 soru sordular,yarı tğrkçe yarı matematik. ve 13 netin altı olanlar mülakata katılmayacakdı. bende 18 net yaptım ve çarşamba günü hayırlısıylan mülakatına giricem.

nur_85 müşteri hizmetleri ve reyon elemanı olarak başvurmuşdum...

nur_85
Aday Memur
16 Ağustos 2009 18:35

Anladım, hayırlısı olsun senin için.

ah memur olsm_sevinç
Genel Müdür
22 Ağustos 2009 20:25

arkadaşlar,mülakatta ne gibi sorular soruluyor???

mackali6116
Aday Memur
17 Eylül 2010 01:00

Bursa Özdilek iş görüşmesine çağırdı ilk iş görüşmem olacak

kariyer net ten 3 ay önce genel başvuru yapmıştım olumlu değerlendirmişzler iş görüşmesine çağırdılar yrrın 10 da

uludağ üni versitesi iibf fakültesi çeko bölümü mezunuyum

idari kadroda insan kaynakları elemanı olarak alırlarsa girmeyi düşünüyorum yoksa reyon elemanı vs kasiyerlik teklif ederlerse kabul etmem sanırım

üniversite bitti askerden 4 ay önce geldim ilk iş görüşmem biraz yardımcı olabilirseniz sevinirim

jig_saw
Şube Müdürü
20 Eylül 2010 14:12

orayla daha once bı gorusmem olmustu gercekten IK olayı ıyı ısler orda gec oldu bıraz ama hala cevaba ıhtıyacınız varsa sorularınızı cevaplayabilrim...

ramet6
Aday Memur
20 Eylül 2010 14:29

Beni çağırmışlardı bayramdan önce ancak çalıştığım ve antalya'da olduğum için öğlen davet edilen görüşmeye ertesi gün sabaha yetişmem çok zordu.o yüzden başka bi görüşmeye çağrılmak üzere erteledim.Beni arayan bayana iş hakkında bilgi istedim o da yönetici adayı arandığını söyledi.Yani reyonerlik kasiyerlik falan değildir.Üniversite mezunu insana onu teklif edemezler herhalde:) heleki özdilek gibi kurumsal bi firma.

jig_saw
Şube Müdürü
20 Eylül 2010 15:45

kı sureclerıde cok hızlı ılerler 2 saat ıcınde sınavları olur daha sonra ınsan kaynakları muduruyle dahı gorusebılırsınız eger sabıt bır pozısyon ıcın basvurduysanız. ucretlerıde ortalama duymustum orda calısandan 1250-1350 (tabı pozısyona gore degısıyomus ole demıslerdı) cıvarı falan.mulakatı belkı benım ıcın oleydı ama cok ınce ayrıntıya dahı degınebılıyolar.

nasıl yani?
Şube Müdürü
20 Eylül 2010 15:55

bi kaç hafta önce beni de aramışlardı ama gitmemiştim görüşmeye tabi sonradan öğrendim insan kaynakları departmanı için olduğunu ve o kadar üzüldüm ki anlatamam çünkü ben de çeko mezunuyum ve çalışmak istediğim alan ik. fakat bütün ilanlarını firma adı açık yaparken bu ilanını firma adını gizleyerek yapmış ben de arandıktan sonra başvurularımı inceledim tabi diğer reyon, satış vb ilanlaı var öyle oluncada görüşmeye gitmedim daha sonra mail arttılar gelmediğiniz için bundan sonra yapacağınız hiçbi başvuru değerlendirilmeyecektir diye. keşke arasaydım en azından çok pişman oldum. mail atıp durumu anlatsam tekrardan bi şansım olur mu acaba?

jig_saw
Şube Müdürü
20 Eylül 2010 19:42

bır çare olurmu tekrar donmen bılmıyorum. oraya gıdenlerın cv lerını mulakattan sonra ılerıde de kullanmak kaydıyla saklıyolar sanırım cunku arsıvledılerını gormustum orda beklerken.

mackali6116
Aday Memur
23 Eylül 2010 20:51

ilk görüşme sınav ve mulakat olumlu geçti o guunun akşamı aradılar ve insan kaynakları müdürü ile görüşmeye çağırdılar gittim benim açımdan güzel bir görüşme geçti insan kaynakları ı istiyordum bir çok pozisyon oldugunu insan kaynaklarında seçme ve yerleştirmeye yani ilk mulakatları yapacak bir kişiye ihtiyaçları oldugunu söylei görüşmemiz güzel geçti ben çok istekliydim cumartesi görüşme oldu bana önümüzdeki hafta size haber vereceim dedi ama 5 gün oldu şuanlık bir ses yok hayırlısı ben çok istiyorum ama umudum azaldı

gazioz
Aday Memur
26 Eylül 2010 21:00

Benimde bursa özdilekle bi görüşmem fln oldu.sanırım ağustos 20 flndı.1 hafta içinde haber vericez dediler. 2 ay olcak nerdeyse bi haber çıkmadı. olumsuz dahi olsa dönülmesi gerek.özdilek ik eksik!!!

mackali6116
Aday Memur
27 Eylül 2010 00:18

haklısın banada dönmediler döneceklerinide sanmıyorum 7-8 gun oldu

Toplam 73 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi