Editörler : Pangaea
24 Mart 2020 14:00

Tarım ve Orman Bakanlığı 1163 mühendis alımı
kadrolar belli olsun artık ! çevre mühendislerine kaç kadro verilecek yada verilecek mi ?? bekle bekle tükendim burda

vefa23
Kapalı
24 Mart 2020 14:18

Yine eksilemiş vicdansızlar
24 Mart 2020 14:19

tövbe tövbe ya nedir bu çevre mühendislerine art niyet ben anlamadım.
vefa23, 4 yıl önce
Yine eksilemiş vicdansızlar

vefa23
Kapalı
24 Mart 2020 14:21

Tayin dönemi bekleniyormus. Diğer konularda yazanlar var. Hayırlısı ben Çevre mühendisine kadro çıkacağını asla düşünmüyorum. İnşaallah YANILIRIM.
24 Mart 2020 14:22

:(( inşallah
vefa23, 4 yıl önce
Tayin dönemi bekleniyormus. Diğer konularda yazanlar var. Hayırlısı ben Çevre mühendisine kadro çıkacağını asla düşünmüyorum. İnşaallah YANILIRIM.

vefa23
Kapalı
24 Mart 2020 14:23

Eskiden alıyordu bu kurum. 2016 da bir alim yapti. Zm gm süm bu üç mühendislik arasında paylaşım yaptı. Yani bize çıkacağını sanmıyorum.
zehrayenideniz, 4 yıl önce
:(( inşallah
24 Mart 2020 14:25

:( iyi bı puanla iki senedir bekleyince böyle 2020 ye de çalışmaya hevesim kalmadı artık nasıl olsa çalışmayan bilmeyen atanıyor
vefa23, 4 yıl önce
Eskiden alıyordu bu kurum. 2016 da bir alim yapti. Zm gm süm bu üç mühendislik arasında paylaşım yaptı. Yani bize çıkacağını sanmıyorum.

vefa23
Kapalı
24 Mart 2020 14:29

Sorma gitsin aynı durumdayım. Çalışma isteğim kaçıyor sürekli. Olanları düşününce.
:( iyi bı puanla iki senedir bekleyince böyle 2020 ye de çalışmaya hevesim kalmadı artık nasıl olsa çalışmayan bilmeyen atanıyor

cevresecil
Aday Memur
24 Mart 2020 16:08

bennde çalışmayı birakanlardanim.. artık kaderimin eline bıraktım herşeyi...ama benim hala umudum var 89puan patlamayacak inşallah elimde...
vefa23, 4 yıl önce
Sorma gitsin aynı durumdayım. Çalışma isteğim kaçıyor sürekli. Olanları düşününce.
24 Mart 2020 16:11

inşallah atanirsin ataniriz.. ihtiyaç varken bu bakanlığın belediyelerin tutumu nedir anlayabilmiş değilim inşallah sürpriz aslında beklenen güzel bir alım olur da emeklerimiz puanlarimiz ziyan olmaz
cevresecil, 4 yıl önce
bennde çalışmayı birakanlardanim.. artık kaderimin eline bıraktım herşeyi...ama benim hala umudum var 89puan patlamayacak inşallah elimde...

vefa23
Kapalı
24 Mart 2020 17:21

Siz ilk alımda zaten gidiyorsunuz. İçiniz rahat olsun.
cevresecil, 4 yıl önce

cevresecil
Aday Memur
24 Mart 2020 18:53

önümde 7 kişi var zannımca..açılacak kadro sayısına bagli.. atıyorum 3 kişilik kadro açsalar..atanamayabilirim..neyse biz hep iyi düşünelim iyi olsun hepimiz için..
vefa23, 4 yıl önce
Siz ilk alımda zaten gidiyorsunuz. İçiniz rahat olsun.

vefa23
Kapalı
24 Mart 2020 18:54

Nasıl 7 kişi var onlar kayma hocam.Kimse yok önünüzde. Puaninizin altına indi zaten.
cevresecil, 4 yıl önce
önümde 7 kişi var zannımca..açılacak kadro sayısına bagli.. atıyorum 3 kişilik kadro açsalar..atanamayabilirim..neyse biz hep iyi düşünelim iyi olsun hepimiz için..

cevresecil
Aday Memur
24 Mart 2020 18:57

puanı benden yüksek olup tercih yapmayan varya hocam..
vefa23, 4 yıl önce
Nasıl 7 kişi var onlar kayma hocam.Kimse yok önünüzde. Puaninizin altına indi zaten.

vefa23
Kapalı
24 Mart 2020 19:03

Sanmıyorum hocam varsa bile 1-2 kişidir en fazla. Üçüncü atama kritik olur. Kimse dördüncü atamaya guvenemez. Yazarlar özel durumlar dışında. Kısmet bundan sonrası bekleyip göreceğiz.
cevresecil, 4 yıl önce
puanı benden yüksek olup tercih yapmayan varya hocam..

Ziraat Muhe
Memur
24 Mart 2020 22:34

Bilmedigimden soruyorum çevre mühendisi tarim bakanlığına ne iş yapıyor? Veya oraya atanabiliyor mu?

24 Mart 2020 22:35

tarım ve orman bakanligi bin sitesine bakmanızı öneririm. su kanalizasyon idareleri bakanlığa bağlıdır ;)
Ziraat Muhe, 4 yıl önce

Bilmedigimden soruyorum çevre mühendisi tarim bakanlığına ne iş yapıyor? Veya oraya atanabiliyor mu?

Ziraat Muhe
Memur
24 Mart 2020 23:15

Yeni kurulmuş galiba atıksu birimi.daha once cevreciatanan gormedim.hayırlısı olsun

tarım ve orman bakanligi bin sitesine bakmanızı öneririm. su kanalizasyon idareleri bakanlığa bağlıdır ;)
24 Mart 2020 23:23

birkaç yıl önce bakanlıkların isimlerinde düzenlemeler yapildi. çevre ve orman di çevre ve şehircilik oldu. tarım ve hayvancılık ti tarım ve orman oldu. görevlerinde de değişiklikler oldu haliyle.. o yüzden mantıklı olan çevre mühendisi alması ama bekliyoruz bakalim
Ziraat Muhe, 4 yıl önce

Yeni kurulmuş galiba atıksu birimi.daha once cevreciatanan gormedim.hayırlısı olsun

Zmmühendiss
Kapalı
24 Mart 2020 23:30

orman ve su işleri baklanlığı idi hocam o bakanı veysel eroğlu idi. Zaten bakanlığın kendi mühendislerine bile yeterli sayı verilmedi bu sayıda.

birkaç yıl önce bakanlıkların isimlerinde düzenlemeler yapildi. çevre ve orman di çevre ve şehircilik oldu. tarım ve hayvancılık ti tarım ve orman oldu. görevlerinde de değişiklikler oldu haliyle.. o yüzden mantıklı olan çevre mühendisi alması ama bekliyoruz bakalim
24 Mart 2020 23:34

çevre ve orman olduğu zamanlari atık formları duzenledigim zamanlardan hatırlıyorum ;) tarım ve hayvancılık da aynı şekilde.. konu bu değil bize zaten ne belediyede ne çevre ve şehircilik de ne tarım ve ormanda hiçbir yerde gerek yok galiba.. milli savunma bakanlığı bile 2019 da daha çok çevre mühendisi aldı..
Zmmühendiss, 4 yıl önce

orman ve su işleri baklanlığı idi hocam o bakanı veysel eroğlu idi. Zaten bakanlığın kendi mühendislerine bile yeterli sayı verilmedi bu sayıda.

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi