Editörler : Pangaea

hiba85
Kapalı
22 Kasım 2019 15:38

teşekkür edelim de öyle bir zaman da ilanı verdi ki bi anlamı yok merkezi atama öncesi olması ve diğer mülakatlar sonuçlanmadan olması çok kötü oldu aynı kişiler başvuracak idare,göç ve ysk mülakatlarına gidecekler başvuracak çünkü sonuç belli değil merkeziyi bekleyenler de başvuracak ne anladık bu işten önce bi sistemi düzeltselerdi CİMER' e sistem konusunda düzenleme yapmalarını yazdım lütfen herkes yazsın

Murat 65v, 4 yıl önce

Aile çalışma ve Sosyal hizmetler bakanı Zehra zümrüt Selçuk bakanı twitter da takip etsin. Böylece takipçi sayısı artsın. Güzel alım için teşekkür etmiş oluruz. Herkesin gönlüne göre olur. İyi akşamlar dilerim herkese.

gwizdo
Aday Memur
22 Kasım 2019 15:48

Arkadaşlar bir akrabam daha önce alınan kpss ile aile bakanlığında büro personeli olarak çalışıyor doğuda.maaşı 2400 civarı.bazı yorumları görüyorum da havadan 3500 falan diyenler var.bu düz memur ilanı değil büro personeli.

ayrıca burada atanan insanlar 3 aralıktaki kılavuz ile atanamaz.yine birileri yazmıs gecen seneler atandı ben tercih yaptım sistem kabul etti cart curt.adam tabiki öyle yazacak sen burayı kazanırsan 3 aralıkta tercih yapamayacaksın ve bunu yazan kişiler otomatik olarak rakip elemiş olacak(malum puanlar 90 altına düsmüyor ne kurtarsam kardır hesabı).

bana inanmayan arkadaşlar kendisi bilir ama burada atanıp 3 aralıkta sistem sizi bloklayınca veya atanıp gidince dedigim maası alınca o arkadasların kulagını cınlatmayın.

Biseyypma
Şef
22 Kasım 2019 16:39

Siz diyince internetten araştırdım gerçekten de o düzeydeymiş. Ocakta 3100 tl falan olacakmış. HAYDA

gwizdo, 4 yıl önce

Arkadaşlar bir akrabam daha önce alınan kpss ile aile bakanlığında büro personeli olarak çalışıyor doğuda.maaşı 2400 civarı.bazı yorumları görüyorum da havadan 3500 falan diyenler var.bu düz memur ilanı değil büro personeli.

ayrıca burada atanan insanlar 3 aralıktaki kılavuz ile atanamaz.yine birileri yazmıs gecen seneler atandı ben tercih yaptım sistem kabul etti cart curt.adam tabiki öyle yazacak sen burayı kazanırsan 3 aralıkta tercih yapamayacaksın ve bunu yazan kişiler otomatik olarak rakip elemiş olacak(malum puanlar 90 altına düsmüyor ne kurtarsam kardır hesabı).

bana inanmayan arkadaşlar kendisi bilir ama burada atanıp 3 aralıkta sistem sizi bloklayınca veya atanıp gidince dedigim maası alınca o arkadasların kulagını cınlatmayın.

karabahtli
Genel Müdür
22 Kasım 2019 19:53

alımlar yine üst üste geldi çakıştı. en acı olansa bu kadro kıtlığında her kurumda hep aynı adamların olması ve kadroların yanması...

karabahtli
Genel Müdür
23 Kasım 2019 17:01

En geç 2 Aralık?ta 2019/6 açıklanır. Bu açıklanmadan 2019/2?yi açmazlar görürsünüz. Böylece sözleşmeli atanan kabadayılar 3-12 Aralık?ta aynı kadroları yakamazlar.

by_nct
Şef
23 Kasım 2019 17:07

Öyle deme hocam çalışmışlar yüksek puan almışlar her yere başvurmak hakları!! Adam bölümümden kadro gelmiyor diyor mecburum diyor bölümünden kadro geliyor yine 4001 büro memurluğuna başvurma derdinde bizim kadrolarımızı yiyecekler illa keşke bize de sağlığa, öğretmenliğe,mühendisliğe başvurma hakkı verilse de o zaman anlasalar derdimizi..

karabahtli, 4 yıl önce

En geç 2 Aralık?ta 2019/6 açıklanır. Bu açıklanmadan 2019/2?yi açmazlar görürsünüz. Böylece sözleşmeli atanan kabadayılar 3-12 Aralık?ta aynı kadroları yakamazlar.

romayı yakan adam
Genel Müdür
23 Kasım 2019 17:13

Sözleşmeliden sözleşmeliye geçiş yasağı işe yarıyor keyfi kurum değiştirme olmuyor. Yeter ki alımlar bir an önce sonuçlansın sonuç uzadıkça insanlar her yere başvuruyor evet her yere başvuran kabadayılar her zaman var
by_nct, 4 yıl önce

Öyle deme hocam çalışmışlar yüksek puan almışlar her yere başvurmak hakları!! Adam bölümümden kadro gelmiyor diyor mecburum diyor bölümünden kadro geliyor yine 4001 büro memurluğuna başvurma derdinde bizim kadrolarımızı yiyecekler illa keşke bize de sağlığa, öğretmenliğe,mühendisliğe başvurma hakkı verilse de o zaman anlasalar derdimizi..

araskar
Kapalı
23 Kasım 2019 18:00

Hocam puan tahmininiz var mı 4001 büro personeli için

romayı yakan adam, 4 yıl önce
Sözleşmeliden sözleşmeliye geçiş yasağı işe yarıyor keyfi kurum değiştirme olmuyor. Yeter ki alımlar bir an önce sonuçlansın sonuç uzadıkça insanlar her yere başvuruyor evet her yere başvuran kabadayılar her zaman var

harita94
Genel Müdür
23 Kasım 2019 18:00

Maaşa 2400 diyen arkadaş,bu atamada bim,a101,migrosa atanmıyorsun bakanlığa atanıyorsun sen olayı baya yanlış anlamışsın.hatta çalışma saatleri de sabah 9 akşam 9 değil sabah 8 akşam 5 bu da ek bilgi olsun

karabahtli
Genel Müdür
23 Kasım 2019 18:58

Aynen öyle . Yardımcı olalım arkadaşa aynı statü ve aynı uyanda maaşlar şu anda 3500 TL almaktadırlar yılbaşı zammı ile beraber 3700 civarı başlarsınız elbette daha az düz memur maaşı yok sadece hizmetli maaşı bundan yaklaşık 200 TL kadar daha düşük o dan3300 TL civarına tekabül ediyor

harita94, 4 yıl önce

Maaşa 2400 diyen arkadaş,bu atamada bim,a101,migrosa atanmıyorsun bakanlığa atanıyorsun sen olayı baya yanlış anlamışsın.hatta çalışma saatleri de sabah 9 akşam 9 değil sabah 8 akşam 5 bu da ek bilgi olsun

tugcecann06
Memur
23 Kasım 2019 20:59

Hocam sizin tahmininiz nedir puanlar kaça düşer
romayı yakan adam, 4 yıl önce

romayı yakan adam
Genel Müdür
23 Kasım 2019 21:01

Başvurular bitince bana yazın :) durumu takip halindeyim şu an .
tugcecann06, 4 yıl önce

Teabhr
Memur
23 Kasım 2019 23:28

Şimdi bi belirsizlik durumu var bunu başvuran diğerine hakkı yanıyo felan bu durumda puanları etkileyebilir sonuçta iyi puan almış olanlar riske atamazlar diye düşünüyorum

ecenazz
Şef
24 Kasım 2019 17:57

Arkadaşlar asdep ve çalışma bakanlığı alımları kaç yılda bir oluyor bundan önce en son ne zaman alım yapmıştı

romayı yakan adam
Genel Müdür
24 Kasım 2019 18:21

2018 Haziran'da yapıldı. 1,5 sene sonra ilan çıktı. Bir sonraki 2020 kpss ile olur
ecenazz, 4 yıl önce
Arkadaşlar asdep ve çalışma bakanlığı alımları kaç yılda bir oluyor bundan önce en son ne zaman alım yapmıştı

Seyhmus123
Aday Memur
29 Kasım 2019 17:51

kardeş emin olmadığın şeyi paylaşıp insanları yanıltma. 4001 koduyla atanan adam memurdur büro personeli ünvanıdır. en düşük memur maaşı şuan 3300 liranın üstünde. bunun tartışmaya açık bir tarafı yok.

gwizdo, 4 yıl önce

romayı yakan adam
Genel Müdür
29 Kasım 2019 18:32

beklediğiniz anket hazırlanmıştır. Herkesin gönlüne göre olmasını dilerim. Pazar günü inşallah sonuçları açıklayacağız değerli dostlar.

https://xoyondo.com/opt/pl4EPGtRUhc49xP/o

romayı yakan adam
Genel Müdür
29 Kasım 2019 18:33

tahmin ve analizleri bu anketin akabinde pazar günü yapacağım inşallah. lütfen anketi doldurunuz .:)

tugcecann06, 4 yıl önce

romayı yakan adam
Genel Müdür
29 Kasım 2019 18:35

açtım kardeşim eyvallah. pazar günü inşallah tüm verileri toplayıp analiz ışığında sunacağım.

anket aşağıdadır.

by_nct, 4 yıl önce

Üstat sen bu anket işlerinden anlıyorsun hepsi için değil ama özellikle büro personeli için şehir-puan anketi açabilir misin?

Toplam 202 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi