Editörler : swat3410

son.sayfa
Kapalı
12 Temmuz 2013 22:05

cok doğru bir yazı.avea birde giderken kazık atıp gondermıyor son faturanız bile düzgün çıkıyor.

ama maalesef biz emniyet mensubu değiliz.sanırım imkanımız olmadıgı için içimiz geçiyor.belki bizde de olsa bizde burun kıvırırırdık.

ahmet_erdogan, 11 yıl önce

Normal bi tarife üzerine 4gb internet almak isteseniz 39 TL 1000 dk 32 TL 1000 sms te 10 TL deseniz 39+32+10=81 TL daha buna 5400 dakikayı eklemedik. Hesap ortada adamlar neredeyse 100 TL lik tarifeyi 27 tl ye sunuyorlar ama yine de yaranamıyorlar. yok yok en iyisi turkcell vodafone gibi faturaları şişireceksin o zaman kıymet bilinecek.

aliass
Genel Müdür
16 Temmuz 2013 17:51

AVEA nın sitesinde yeni polis hat tarafileri yazmaya başladımı?

siwil35
Şef
17 Temmuz 2013 11:59

Haberi az önce gördüm ve 5 dk. önce de hemen geçtim. 4gb int. için bile geçilir :)

symbol162
Aday Memur
17 Temmuz 2013 19:27

bende mega tarifeye üye oldum ama internet çokmu yavaş yoksa benmi tam ayarları yapamadım.

mix-mix
Memur
17 Temmuz 2013 20:02

arkadaşlar ayın 15 i mecidiyeköy de bir turkcell iletişim merkezındekı personelle görustum.bi kaç gune kadar turkcell kamulular içinde dahil olmak üzere çok cazip teklıflerle gelecek dedi.bu avea nın bu aralar patlattığı kampanyaya bakınca ben de jeton düştü.ben şuan 35 tl lık şu geçen yıl ki ınternetı içinde kamu hattını kullanıyorum. ama cidden istanbul gıbı yerde bıle avea nın 3G alt yapısı çok ama çok zayıf. tavsıyem bıraz daha bekleyın hemen taahhüt yaptırmayın derim.... samsung s3 kullanıyorum. telefonun hızı ıdare eder ama ınternet yavaş (3g hızında bıle)

dincerZ
Şube Müdürü
19 Temmuz 2013 15:30

Merhaba. Polis değilim. Ancak bu tarifeler çok cazip geldi. Bana referans olarak tarifeye geçmeme yardım edebilecek arkadaş var mı ?

Kamuda çalışıyorum ben de..

aliass
Genel Müdür
22 Temmuz 2013 12:25

avea nın sitesinde nerde var bu mega kampanya biri bana link atabilirmi???

casabalanca
Aday Memur
22 Temmuz 2013 12:27

kampanyalar kısmında

aliass
Genel Müdür
22 Temmuz 2013 12:29

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/KamuMega

bu sanırım. Bu arada 1000 sms telefonla atılan sms ler dimi? Geçen biri internet üzerinden atılan sms lerde geçerli demişti.

aliass, 11 yıl önce

avea nın sitesinde nerde var bu mega kampanya biri bana link atabilirmi???

aliass
Genel Müdür
22 Temmuz 2013 12:35

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/EGMKamuTeklifleri

ahmet_erdogan
Aday Memur
22 Temmuz 2013 21:41

telefondan gönderilen smsler için geçerli

aliass, 11 yıl önce

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/KamuMega

bu sanırım. Bu arada 1000 sms telefonla atılan sms ler dimi? Geçen biri internet üzerinden atılan sms lerde geçerli demişti.

askomiser
Aday Memur
22 Temmuz 2013 21:57

Hem sms, hem de internet içermesiyle çok başarılı bir paket olmuş bence...

Avaranet
Memur
22 Temmuz 2013 22:06

Arkadaşlar aman dikkat edin, eğer cihaz taahütünüz varsa tarife değişikliği yaptığınızda yüksek miktarda cezalar ödeyebilirsiniz. SMS ile tarife değişikliği yapan arkadaşlar mutlaka dikkat etsin ve müşteri hizmetlerinden teyit alsınlar..

nht42
Şef
22 Temmuz 2013 22:58

mutluluk_hormonum
Aday Memur
23 Temmuz 2013 15:22

arkadaşlar eşime referans olmak istiyorum ama eşimde kamu tarifesinde idii.

şimdi önce eşimin bireysel bir hatta geçmesi gerektiği sonra referans olabileceğim söyleniyor ve geçtiğimiz bireysel tarifedede 1 ay kalma zorunluluğu var e tabi tarife değişiklik ücretide var her seferinde

bu kadar yokuşa sürüleceğini tahmin etmemiştim aynı durumla karşılaşann var mı

ahmet_erdogan
Aday Memur
24 Temmuz 2013 10:25

eşinin telefonundan tarife değişikliği yapmadan kendi numaranı yaz 6008 e sms gönder sana sms gelecek bu numara referans sisteminden faydalanmak istiyor diye. o mesajı onayladığında ikinizin de tarifesi aynı olacak. bu sekilde tarife değişikliği yapmadan dene bakalım olması lazım. Ama senin tarifen neyse onunki de aynı tarife olacak. yani sen kamu megadasın diyelim eşim kamu miniye geçmek istiyor referansla bu olmaz. referans veren numara hangi tarifedeyse onunla aynı olur.

mutluluk_hormonum, 11 yıl önce

şimdi önce eşimin bireysel bir hatta geçmesi gerektiği sonra referans olabileceğim söyleniyor ve geçtiğimiz bireysel tarifedede 1 ay kalma zorunluluğu var e tabi tarife değişiklik ücretide var her seferinde

ahmet_erdogan
Aday Memur
24 Temmuz 2013 10:33

önceki yazdığım msj hatalı onu dikkate almayın. kamu tarifesini kullanıyormuş zaten hat o yüzden referanstan faydalanamaz. müşteri hizmetlerini arayıp referans tarifesine geçiş yapın. bir ay beklemenize gerek yok 6008 e sms i gönderin ve diğer telefondan onaylayın işlem gerçekleşecektir.

ayse aydın
Aday Memur
24 Temmuz 2013 12:33

aynen bende de aynı durum bana 1 gün sonra geçebilirsiniz dedi müşteri hizmetlerindekiler ama beklemedeym 1 ay ..

ayse aydın
Aday Memur
24 Temmuz 2013 12:36

bireysel kamu hattına geçiş olmak zorunda ben geçtim aynen dediğiniz gibi msjda attım, cevabıda 30 gün geçmek zorunda diyor

ahmet_erdogan, 11 yıl önce

önceki yazdığım msj hatalı onu dikkate almayın. kamu tarifesini kullanıyormuş zaten hat o yüzden referanstan faydalanamaz. müşteri hizmetlerini arayıp referans tarifesine geçiş yapın. bir ay beklemenize gerek yok 6008 e sms i gönderin ve diğer telefondan onaylayın işlem gerçekleşecektir.

Toplam 112 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi