Editörler : swat3410
15 Eylül 2021 22:26

Rehineci Müzakere Kursu

Arkadaşlar böyle bir kurs veriliyor emniyette. Büro mu oluşacak. Yasal boyutu yetki sınırı sorumluluğu nedir ? Bilen arkadaşlar açıklarsa sevinirim

sadecedeniz
Aday Memur
16 Eylül 2021 07:07

yasal boyutu yok gayrimeşru. sınır ise sınırsız yetki

Abbyleix
Memur
16 Eylül 2021 08:11

Yeni ergenler cevap versin demedim konuyu bilenler versin dedim

sadecedeniz, 3 yıl önce
yasal boyutu yok gayrimeşru. sınır ise sınırsız yetki

Fishers
Aday Memur
16 Eylül 2021 09:50

Ekipte karakolda büroda şubede her yerde çalışabilir bu Kursu alanlar. İntihar anonsu gelirse ilk o arkadaşa ulaşacaklar kursun var gel ikna et diye

Fishers
Aday Memur
16 Eylül 2021 09:51

Bu da onunla aynı şey eksik yazmış son cümleyi

sadecedeniz
Aday Memur
16 Eylül 2021 13:36

sorduğun soruyla 2 aylık polis olduğunu belli eden adamcıkmı söylüyor bunu
Abbyleix, 3 yıl önce

Yeni ergenler cevap versin demedim konuyu bilenler versin dedim

Abbyleix
Memur
16 Eylül 2021 16:02

Sorduğum soruyu beğenmiyorsan veya konu hakkında bilgi sahibi değilsen cevap vermek zorunda değilsin. Şakalabanlık yapman gerekmiyor. Ayrıca sende bi zamanlar 2 aylık polistin..

sadecedeniz, 3 yıl önce
sorduğun soruyla 2 aylık polis olduğunu belli eden adamcıkmı söylüyor bunu

Abbyleix
Memur
16 Eylül 2021 16:04

Teşekkürler

Fishers, 3 yıl önce
Ekipte karakolda büroda şubede her yerde çalışabilir bu Kursu alanlar. İntihar anonsu gelirse ilk o arkadaşa ulaşacaklar kursun var gel ikna et diye

sadecedeniz
Aday Memur
16 Eylül 2021 16:10

2 aylık polisken senin gibi mal değildim:)))) yeniz nesil polisler böyle hatta mp5 i falan evine götüren saf tayfadanmısın
Abbyleix, 3 yıl önce

Sorduğum soruyu beğenmiyorsan veya konu hakkında bilgi sahibi değilsen cevap vermek zorunda değilsin. Şakalabanlık yapman gerekmiyor. Ayrıca sende bi zamanlar 2 aylık polistin..

Abbyleix
Memur
16 Eylül 2021 16:28

Sen çok tecrübelisin ama işte anlatacağın bişeyi hakaret etmeden anlatmayı daha öğrenememişsin. Demekki bazı şeyler daha eski olmakla olmuyor. Baki kalıyor ...

sadecedeniz, 3 yıl önce
2 aylık polisken senin gibi mal değildim:)))) yeniz nesil polisler böyle hatta mp5 i falan evine götüren saf tayfadanmısın
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi