Editörler : E.Kayı Han
14 Temmuz 2019 20:06

Bloke nasıl kaldırılabilir

Merhabalar arkadaşlar. Bir arkadaşım malum FETÖ illetinden dolayı 2018 yılı Ağustos ayından bu yanadır açıkta. Hakkında henüz iddianame dahi yok. Olay şu ki bu ayın 12 sinde maaşına bloke konuluyor. Bunun sebebi nedir. Bloke nasıl kaldırılabilir. Bilgisi yaşamışlığı olan arkadaşlar cevap verebilirseler iyi olur teşekkürler.

muratgun922
Genel Müdür
15 Temmuz 2019 08:15

belki devlet yıllarca haksız yere aldığı maaşı artık almasın diye tedbir koymuştur.

Rabken
Yasaklı
15 Temmuz 2019 10:07

bir arkadaşınız :) hayırlı bi arkadaşmissiniz isminizi mağdur yapıp arkadaşınız derdine ortak olmuşsunuz kaldı mı böyle dostluklar :)))

muratgun922
Genel Müdür
18 Temmuz 2019 23:28

:) sana zahmet youtube ye "Cem Yılmaz, Muhittin abi tam ölmüş mü" yazda bir izlesene aynı kapıya çıkan birşey anlatmış :)

Rabken, 5 yıl önce
bir arkadaşınız :) hayırlı bi arkadaşmissiniz isminizi mağdur yapıp arkadaşınız derdine ortak olmuşsunuz kaldı mı böyle dostluklar :)))

Magdur0606
Aday Memur
19 Temmuz 2019 16:47

Trole gerek yok bey efendi insan gibi soru sorduk bilen birisi cevap verirse diye yazmıştım sanırım yazımı tam okuyamamışsın veya bakar körsünüz neyse polemik yapmaya gerek yok..
muratgun922, 5 yıl önce

belki devlet yıllarca haksız yere aldığı maaşı artık almasın diye tedbir koymuştur.

Magdur0606
Aday Memur
19 Temmuz 2019 16:49

İsmim mağdur evet ben bir FETÖ mağduruyum ismimi arkadaşım için mağdur yapmadım beyefendi. Daha önce ki paylaşımlarımı göremediğiniz için sanırım böyle bir bilgiye vardınız. Eksik bilgi ile insan yargılamak veyahut damga yapıştırmak seviyenizi gözler önüne seriyor zaten başka söze ne acep ?
Rabken, 5 yıl önce

muratgun922
Genel Müdür
19 Temmuz 2019 17:04

Gerçekten mağdur olup olmadığınızı ben bilemem bunu açıkcası Türk Mahkemeleri de bilemez. Gerçekten mağdursanız elbet bir gün çıkar ortaya. Benim ve diğer arkadaşın sadece yakındığı siz direkt sormak yerine dolaylı olarak çevirmişiniz. deseydiniz ki böyle oldu şöyle oldu ben mağdurum başıma bu geldi ne yapabilirim deseydiniz daha net bir cevap alırdınız.

Ben ülke de fetullah gülen e inanıp güvenmekle hata ettik diyerek işin içinden sıyrılabilen bir Cumhurbaşkanı var ise eğer, 10 yıl önce dershanesine gitti diye, yada zaman gazetesine abone oldu diye, yada yurtlarında kaldı diye olmadı üç kuruş parasını bank asyaya yatırdı diye içeri konulup memuriyetten ihraç edilen insanlara mağdur derim. Onlara mağdur dememem için bu ülkenin başına bu belayı kim sardı ise önce onların hesap vermesi lazım.

2004 yılında ve 2006 yıllarında TBMM'ye Fetullah gülen cemaatinin ülkedeki faaliyetlerinin araştıralması için önerge verilmiş ve bu önergeler tam 4 kez tekrarlanmış ve 4 kez de AKP tarafından reddedilmiş ise ben burada HATA aramam. Bunun adı hata değildir vatanhainliğidir.

Magdur0606, 5 yıl önce
Trole gerek yok bey efendi insan gibi soru sorduk bilen birisi cevap verirse diye yazmıştım sanırım yazımı tam okuyamamışsın veya bakar körsünüz neyse polemik yapmaya gerek yok..

Rabken
Yasaklı
19 Temmuz 2019 17:28

başka söze ne hacettir o. neyse geçmiş olsun arkadaşınıza ve size
Magdur0606, 5 yıl önce
İsmim mağdur evet ben bir FETÖ mağduruyum ismimi arkadaşım için mağdur yapmadım beyefendi. Daha önce ki paylaşımlarımı göremediğiniz için sanırım böyle bir bilgiye vardınız. Eksik bilgi ile insan yargılamak veyahut damga yapıştırmak seviyenizi gözler önüne seriyor zaten başka söze ne acep ?
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi