Editörler : Lanet

Kapalı
31 Temmuz 2013 09:21

Vestel 55pf9060 hakkındaki görüşleriniz ?

Vestelin Smart tv si hakkındaki görüşleriniz nelerdir,tavsiye eder misiniz ?

yoksa Lg yada Samsung a yönelmek mi doğru olur ?

600 Hz, dahili HD uydu alıcılı bir vestel cazip olabilir mi ?

http://www.vestel.com.tr/vestel-3d-smart-55pf9060-55-led-tv

nisanaznaz
Aday Memur
01 Ağustos 2013 13:41

Görüntü kalitesi iyi bir tv fakat yine de samsung tercih edin derim.

doruk111
Genel Müdür
06 Ağustos 2013 12:20

biraz farkla samsung daha mantıklı

eyolcu
Kapalı
07 Ağustos 2013 13:50

Amcamda vestel led var, yaklasık 4 sene olmustur alalı ve çok memnun.. Bende kendime aldım daha sonra ve bende çok memnunum. Bir tane daha almam gerekiyor tv ve vestel alacağım kesinlikle, terranova düşünüyorum ama karar vermedim daha...

reyhanlıhatay
Aday Memur
07 Ağustos 2013 13:55

vesteli tercih et bence hem yerli malı hem televizyon ve beyaz eşyada kendini kanıtlamış bir firma şu an görüntü kalitesiyle özellikleriyle fiyatı uygun olan manisada üretilen bir ürün pişman olmazsın.

mahx
Genel Müdür
10 Ağustos 2013 22:23

ben lg' nin 55lm 640 modelini aylar önce almıştım.vestel yerli malıdır doğru ama öncelik göz zevki ise mümkünse gidin büyük elektronik mağazalarına aynı görüntüyü almak istediğiniz farklı ürünlerle mukayese edin.alacağınız ürünü gözlemleyerek alın.önceliği görüntüye verin çünkü yeni nesil televizyonlarda (hd uydu alıcı,smart tv,media player...) özellikler var.ayrıca 3d tercih sebebiniz olsun.aktif shutter yada fpr adlı iki farklı teknoloji var.aktif shutter de gözlükler belirli zaman aralıklarında sağ ve sol göz ayrı ayrı olmak üzere kapanır veya açık tutulur.pille(şarjedilebilir) çalışır ve belirli aralıklarda şarj edilmesi gerekir.ayrıca bu tip gözlüklerde baş ağrısı problemi sıklıkla olur.görüş açınızı değiştirdiğinizde 3d özelliği zayıflar ve gözlükler pahalıdır.4 kişilik bir aile için (2 gözlük televizyonla gelir genelde ekstra 2 gözlük ortalama 250-300 tl vermenizi gerektirir.fpr denilen gözlükler sinemalarda kullanılan pasif gözlük dediğimiz pille çalışmayan gözlük çeşitidir.bu gözlük gözü fazla yormaz ve aynı 3 d keyfini size yaşatır.ayrıca gözlükler 4 yada 6 tane olmak üzere aldığınız televizyonla gelir.ucuzdur ve dışarıdan 20-25 tl gibi rakamlara alabilirsiniz.

tayfux
Şef
11 Ağustos 2013 00:17

hepsinin içi lg yada samsung ...ne alırsan al farketmez..

hata_3341
Aday Memur
12 Ağustos 2013 10:39

valla vestelden uzak dur derim sana nedenmi,bir süre sonra arıza üsütne arıza yapıyo.benim evimdekği ürünlerin hepsi vestel ve güvenmiştim ancak güvenimi boşa çıkardı.eğer smart alacaksan marka samsung veya philips derim.ayrıca yerli malı olması benim paramı sokağa atmamı gerektirmez ve smart tv lerin geçmişi nekadar ki 4 yıldır nasıl led kullanılıyo şaşılacak şey.

(soykan)
Memur
15 Ağustos 2013 00:44

Hocam Manisa'da yaşıyorum ve Vestel yan sanayileriyle 100 bin kişiye istihdam sağlıyor. Bende işsiz kaldığım bir dönem orada çalıştım. Vestelde hergün 150 kişi istifa eder, 150 kişi işe alınır. Maaş standartları asgari ücreti asla geçmez. Bunu ne için dediğime gelince işçi standartları düşük bir farbikadır. Ürününüzün bozulma ihtimali yüksek. Geçen hafta arkadaşım vestelden 42 inç dahili uydulu, smart tv çıkardı. Hemde 570 liraya :) Markası vestel değil seg'di. Siz o ürünü kaça alabilirsiniz acaba? Ben almadan önce iki kere düşünün derim. Karın ağrısını bir kenara bırakıp tv kalitesi dersenizde eskiden lg derdim son yılda samsung derim.

15 Ağustos 2013 01:03

LG'den şaşmayın TV'de LG en iyisidir..

BerenMustafa
Aday Memur
17 Ağustos 2013 11:51

arkadasım en ıyısı samsung ama su anda son zamanlarsa tvde lg ıse ıyı tutulmaya basladı elektronık bırazda sans ısı.

Ali Yosun
Aday Memur
28 Ağustos 2013 10:40

valla vestelin herşeyinden uzak durun derim lcd / led / 3d teknolojisinde samsungu tek geçerim özellikle vestel ve arçelik gibi televizyonlardan uzak durun derim

omerefendı
Aday Memur
28 Ağustos 2013 15:50

Türk malı olarak gerçekten önemli bir marka ama hala istenilen seviyede değil ısınamadım bir türlü uzak durun derim lakin bu iş renkler ve zevkler meselesidir. o hesap yani ben almam o kadar.

tnsrkn
Genel Müdür
25 Eylül 2013 11:32

yukarıda olumsuz yorum yapan arkadaşlar 9060'ı canlı olarak incelememiş arkadaşlardır.

bende 3 gün öncesine kadar onlarla aynı görüşteyim, vestele karşı çok büyük bir ön yargım vardı.

pazartesi ürünü inceledim, samsungtan fazlası var eksiği yok. hele ki görüntü kalitesi çok çok daha kaliteli.

vestel 9060 alınmaya değer bir tv,kesinlikle tavsiye ederim...

a2-sbf
Kapalı
14 Mart 2014 10:11

vestel yurtdısında en cok satılan markalardan biri iken bız neden klasik yerli kompleksıyle kendı malımızı almayız ki.... vestel kesinlikle kotu bır marka degıl...

unutmayalım kı lg ve samsung da ilk tv urettıgı zamanlarda kimse yuzune bakmıyordu herkes sony phılıps panasonıc vs dıyordu...

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi