Editörler : ayşegül bgm
15 Kasım 2017 10:02

Ben atama konusunda mucadele etmedim etmeyecegim siz de etmeyin

Beni hatırlayan hatırlar millet ankara organizasyonlarina destek isterken ben tam aksini yaptım.Cunku mucadele etmenin anlamı yok sadece hemşire alacaklar hemsirelerin atanmasi icin diger saglikcilarin mucadele etmesi gereksiz.

diyalizays
Aday Memur
15 Kasım 2017 10:07

bu kadarıda pes sağlık personeli denilince adamın aklına hemşire geliyor

hiçimben
Daire Başkanı
15 Kasım 2017 10:21

Aksamdan beri sinirden uykusuz geziyorum bu nasıl biseydir ya biz neden kpssye girdik 1 yili gecti branslara sadece 1 alim yapildi ve hala da hemsire alcaz diyo. Biz neden okuduk!

cılgınradyolog
Genel Müdür
16 Kasım 2017 02:02

Biz boşa okuduk!

hiçimben, 6 yıl önce

Aksamdan beri sinirden uykusuz geziyorum bu nasıl biseydir ya biz neden kpssye girdik 1 yili gecti branslara sadece 1 alim yapildi ve hala da hemsire alcaz diyo. Biz neden okuduk!

skorpion83.
Aday Memur
16 Kasım 2017 10:33

çok beklersiniz her ilde şehir hastanesi açılıyor. şehir hastaneleri taşeronlaşıyor o nedenle hemşire dışındaki elemanları almaya gerek yok diye düşünüyor devlet . arkadaşlar ağlamayana meme yok derler . derdinizi duyurun duyurabildiğiniz kadar

cılgınradyolog
Genel Müdür
18 Kasım 2017 02:44

Derdimizi duyurmak mı! Kime ne kadar duyurulacak sağır sultan duydu bizleri, bir tek bunlar duymadı, umursamadılar bile. Yokmuşuz gibi davranıyorlar bize.

Eylem yapıldı, mecliste milletvekilleri konuşma yaptı, habere çıktılar, sosyal medyadan tepki verildi daha ne kaldı acaba? Kendimizi mi keselim, yoksa kendimizi mi yakalım?

Yapılan her ne olursa olsun kayıtsız kalıyorlar, işlerine gelmiyor bu konuda açıklama gereği dahi duymuyorlar. Bizler koskoca bir hiçiz onların gözünde bunu idrak edelim artık.

Normalde ümitsizliğe kapılmak günahtır ama umudumuz kırıldı, bir seneden fazla bekliyoruz psikolojimizi bozdular.

İnşallah bunların hesabı en kısa zamanda sorulur. Ben hakkımı bize bunları yaşatanlara karşı kesinlikle helal etmiyorum. Bizler içinde en kısa zamanda emeklerimizin karşılığını alırız, hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

skorpion83., 6 yıl önce

çok beklersiniz her ilde şehir hastanesi açılıyor. şehir hastaneleri taşeronlaşıyor o nedenle hemşire dışındaki elemanları almaya gerek yok diye düşünüyor devlet . arkadaşlar ağlamayana meme yok derler . derdinizi duyurun duyurabildiğiniz kadar

skorpion83.
Aday Memur
24 Kasım 2017 21:22

bimer sabim bıkmadan usanmadn yazacaz başka çaresi yok. kendi adına eşin dostun adına yazacaz

cılgınradyolog
Genel Müdür
26 Kasım 2017 02:09

Ya ne yaparsan yap kendini de yaksan bizleri takmayacaklar. Görünen köy kılavuz istemez artık ben bıktım yazmaktan anlatmaktan, kendimi yormaktan öteye geçmiyor.

ADAMLAR BİZİ TAKMIYOR, UMURSAMIYORLAR! Bunlarla hesaplaşacağımız günü iple çekiyorum, gerekli cevabı orada vereceğim.

skorpion83., 6 yıl önce

bimer sabim bıkmadan usanmadn yazacaz başka çaresi yok. kendi adına eşin dostun adına yazacaz

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi