Editörler : F16 Gökçen
«45678910111213141516

su püreni
Aday Memur
24 Aralık 2018 12:54

bir gün gelecek sen de artık mazi olacaksın.sana olan bu sevdam bitecek,yüreğim kuş gibi hafifleyecek,özgürleşip uçacak.

canımı acıtıyor...varlığın,yokluğun.hayatımda olman ve olmaman...

sen ki koca bir boşluksun ruhumda ve sen ki hiç bir yere sığmayan koca bir varoluşsun.

git artık.Rüyalamından,umutlarımdan,hayallerimden,yarınlarımdan ve yaşadığım an'lardan.

Git

24 Aralık 2018 14:35

+905348912237 bu numaradan biri aradı dedi kargonuz var bugün son gün almanız gerek dedi. Tabiki bende geri dönüş yapmadım çünkü hiç kimseden kargo beklemiyorum. şüphelendim internete baktım ve dolandırıcı. . . Ya kargo bekliyor olsaydım denk gelseydi. . . millet böyle böyle dolandırıcıların tuzağına düşüyor . . .
28 Aralık 2018 08:15

bir ananasları ağaçta büyüyor sanardım, birde beni sevdiğini. . .
28 Aralık 2018 16:03

işten erken çıkmakta okuldan kaçmak kadar zevklidir ((:

blackEyedwomen
Aday Memur
31 Aralık 2018 13:33

Biraz geç oldu cevaba galiba :))) tv programında bakıyordumda bütün herşeyin hamsilisini yapmışlar hani hamsili baklava bile yapmışlar gerisini düşün artık

Into The Unknown 06, 5 yıl önce
neden hamsili o zaman ?
31 Aralık 2018 21:21

balık sevmem ben. madem değişik bir şey yapacaksın antrikot yada kontrafile kısmından yapabilirsin ((: ama kesinlikle yap yani şaka maka değil ((:
01 Ocak 2019 00:00

mutlu yıllar ((:
03 Ocak 2019 04:08

erken uyu erken kalk demişler ama bende erken uyu gece yarısı kalk oldu. . .
03 Ocak 2019 11:32

gene diş taşı gene diş taşı . . . aldır aldır bitmedi bu taşlar, mütahit olsam taşları vedavaya getiririm ((:

blackEyedwomen
Aday Memur
03 Ocak 2019 12:39

Denerim ama iyi olursa da kötü olursa da yemek zorundasın kabul ediyormusun :))) yeni yılında tam saatinde memurlar nette neden olursunki havayı fişek patlatmadınmı :))) geçmiş olsun diş taşı aldırmışsın. ara ara girdiğim için bütün yazıları cevapladım iyimi :)))

balık sevmem ben. madem değişik bir şey yapacaksın antrikot yada kontrafile kısmından yapabilirsin ((: ama kesinlikle yap yani şaka maka değil ((:
03 Ocak 2019 16:20

kabul ediyor muyum bi düşüneyim ((: hani ilk önce normalini yapsanda bi baksam gerçekten işin ehli misin ((: yeni yıl kutlaması yapmıyorum o yüzden. . . saol. toptan ve perakende ((:
blackEyedwomen, 5 yıl önce

Denerim ama iyi olursa da kötü olursa da yemek zorundasın kabul ediyormusun :))) yeni yılında tam saatinde memurlar nette neden olursunki havayı fişek patlatmadınmı :))) geçmiş olsun diş taşı aldırmışsın. ara ara girdiğim için bütün yazıları cevapladım iyimi :)))

blackEyedwomen
Aday Memur
08 Ocak 2019 18:01

into mogan gölüne donmuşken gittinmi

08 Ocak 2019 19:15

gitmedim. Önemli olanda mangallıyken gitmek . . .

Janssett
Aday Memur
09 Ocak 2019 19:17

Genel de çok insan bu durumu yaşıyor .. Topluma uyum sağlayamama durumu

peki bu toplum uyumsuz bir toplumsa kimseye uyum sağlayamamak da normal sayılabilinir aslında..

Into The Unknown 06, 6 yıl önce
Bir varoluş trajedisi olan Oblomovluk, bilinçli bir tembellik/atalet halidir. Bir uyuşukluk değil, aksine fazla uyanıklık, her şeyin farkında olma, bir adım ötesini görme halidir. Ancak tüm bu farkındalık dolayısıyla sonunu gördüğü yolda ilerlemek istememenin getirdiği bir tükenmişlik ve kendini gerçekleştirememedir. Sosyal yaşamdan kopuş, topluma uyum sağlayamama, bilinçli bir vazgeçiştir. Handiyse ölüme eş bir uyuşukluk hali; bir başka deyişle yaşarken ölmektir! demişler doğru söylemişler. . .
09 Ocak 2019 20:30

ötekileştirmeye, yalnızlaşdırmaya devam edecek. ben değişeceğini sanmıyorum. . .
Janssett, 5 yıl önce

Genel de çok insan bu durumu yaşıyor .. Topluma uyum sağlayamama durumu

peki bu toplum uyumsuz bir toplumsa kimseye uyum sağlayamamak da normal sayılabilinir aslında..

Janssett
Aday Memur
11 Ocak 2019 02:44

Sevgili günlük

Bugün paso uyudum şimdi böyle saçma sapan site de geziyorum ..

Alabildiğine bomboşluk ..

Bitse de gitsek..

11 Ocak 2019 17:36

Bademciklerim gibisin hem gerekli hemde felaketimsin. . . az, biraz, çok az, minnacık soğuktan bu kadar da etkilenme be bademcik. . .
13 Ocak 2019 11:14

kişi inanmadığı güvenmediği insanla sevgili, diğer kişi kendisine inanmadığını güvenmediğini söyleyen kişiyle sevgili, acaba bu insanlar gerçekten mi sevgili, mantık dışı sevgili. . .

Janssett
Aday Memur
13 Ocak 2019 12:07

Belki hasbelkader karşılaşmanın bir alışkanlığı

Şüphe girerse insanın içine kurt gibi kemirir.

Güven vermiyorsan defolup gitmelisin hayatından

kişi inanmadığı güvenmediği insanla sevgili, diğer kişi kendisine inanmadığını güvenmediğini söyleyen kişiyle sevgili, acaba bu insanlar gerçekten mi sevgili, mantık dışı sevgili. . .
13 Ocak 2019 13:51

güven vermeyen mi yoksa güvenmeyen mi gitmeli sizce ?
Janssett, 5 yıl önce

Belki hasbelkader karşılaşmanın bir alışkanlığı

Şüphe girerse insanın içine kurt gibi kemirir.

Güven vermiyorsan defolup gitmelisin hayatından

Toplam 313 mesaj
«45678910111213141516

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi