Editörler : crops35
14 Eylül 2021 18:00

27. donem sonucu yarin aciklanacak diyenleri bilirse alkis bilemezse yapistir basligi

Hala kesin bir dille yarın açıklanacağını iddia eden kim varsa hepsini de ; açıklanırsa seviyoruz, açıklanmazsa gömüyoruz. Binlerce gencin yüreği hop oturup hop kalkacak. Sen umut tacirliği yapıp buradaki masum insanlarla kafa bulacaksın öyle mi. O zaman burdan söylenenlere de göğüs gereceksin kardeşim. Hoş açıklanırsa baş göz üstüne, cansın, ağasın, paşasın ama aciklanmazsa yukarıda dedigim gibi. NOT: Çocukça olduğunu kabul ediyorum, fakat herkes çok gergin, ben dahil :) ;(

Tecahül-i arif
Aday Memur
15 Eylül 2021 01:24

Çocukca değil. Sonuna kadar hak veriyorum. Millet iş sahibi olup geleceğini en güzel şekilde inşaa etme derdinde. Kesin bir bilgileri olmadan şu güm açıklanacak bigün açıklanacak diyen arkadaşları buradan şiddetle kınıyorum.

Tecahül-i arif
Aday Memur
15 Eylül 2021 01:26

:) gülücük atmayı unutmuşum.
Tecahül-i arif, 3 yıl önce
Çocukca değil. Sonuna kadar hak veriyorum. Millet iş sahibi olup geleceğini en güzel şekilde inşaa etme derdinde. Kesin bir bilgileri olmadan şu güm açıklanacak bigün açıklanacak diyen arkadaşları buradan şiddetle kınıyorum.

hlvc03
Aday Memur
15 Eylül 2021 23:23

Evet kardeşim dilediğimiz gibi sövebiliyorduk değil mi ???!!!!

Tecahül-i arif
Aday Memur
16 Eylül 2021 22:43

Sövmeyelim de sitem edelim kardesim. :)
hlvc03, 3 yıl önce
Evet kardeşim dilediğimiz gibi sövebiliyorduk değil mi ???!!!!
Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi