Editörler : Pangaea
22 Haziran 2013 19:16

Antrenörlük Belgesi Yardım

Arkadaşlar yeni mezun oldum ve futbol antrenörlük belgesi için nasıl bir yol izleyeceğim yardım edermisiniz

yaş32oldu
Aday Memur
22 Haziran 2013 20:38

kardeş http://www.tff.org/default.aspx?pageID=1121 buradan mürecaat ediyosun.

BESYO.BJK
Şef
23 Haziran 2013 15:55

bir başka yolda üniversitede futbol dersi aldıysanız bunu transcript ile belgeleyip dilekçe ve resimle gsm başvuruyorsunuz bir miktar para yatırıp (2009 da ben 30 lira yatırdım)bir ay içinde 1. kademe antrenörlük belgesi elinize gelir.

besyobjk
Aday Memur
25 Haziran 2013 15:40

sn besyobjk..bu arada adaş gibi olmuşuz :) ünide aldığmz dersi antrenör belgesi olarak alınabilr mu

Esmer35
Memur
26 Haziran 2013 15:57

futbol özerk olduğu için futbola tff sitesinden başvuru yapıcan kurs açarlarsa kursa katılıp alırsın

rekreasyoncuyuz
Aday Memur
27 Haziran 2013 10:56

futbol dersi alana vermiyorlar. öyle bişey yok

efebey24
Şube Müdürü
27 Haziran 2013 11:50

Bulunduğun ildeki türkiye futbol antrenörleri derneği şubesine git bi tanış http://www.tff.org/default.aspx?pageID=1121 bu linki tıkla amatör futbol antrenörlüğüne başvur bulunduğun ilde veya yakın bir yerde açılınca seni çağırırlar

BESYO.BJK
Şef
27 Haziran 2013 17:42

futbolda böyle bir özerklik var mı işin açıkçası bilmiyorum.ama öğretmenlik mezunlarına üni.de gördüğü herhangi bi branştan antrenörlük belgesi verdiklerini biliyorum.ben basketboldan aldım voleybol ve badmintondan alan arkadaşlarım var.

besyobjk
Aday Memur
27 Haziran 2013 20:51

yüzme veya tenisten de alınabilr mi hocam ? ama tenis seçmeli ders olarak geçiyor ?

BESYO.BJK, 11 yıl önce

futbolda böyle bir özerklik var mı işin açıkçası bilmiyorum.ama öğretmenlik mezunlarına üni.de gördüğü herhangi bi branştan antrenörlük belgesi verdiklerini biliyorum.ben basketboldan aldım voleybol ve badmintondan alan arkadaşlarım var.

Esmer35
Memur
27 Haziran 2013 21:47

hocalarım futbol hariç diğer bütün branşlardan alabilirsiniz eğer seçmeli olarak gördüyseniz

besyobjk
Aday Memur
29 Haziran 2013 13:25

teşekkürler esmer 35 hocam..eğer seçmeli olarak aldığım tenis dersimin antrenörlüğünü alamazsam bulurum sizi haberiniz olsun :)

besyo80
Şef
30 Haziran 2013 22:24

futbol antrenörlük belgesi almak istiyorum seçmeli ders olarak gördüm nasıl başvuru yapabilirim

yunutut
Aday Memur
08 Temmuz 2013 01:37

besyo antrenörlük 4. sınıftayım ilk kez böyle birşey duydum.

dışarıda badminton 1. kademe aldım geçenlerde. seneye de 2. kademe yaparım ama dediğiniz gibi bir durum varsa nasıl oluyor bilmek isterim gerçekten. nereye başvurmamız gerek

BESYO.BJK
Şef
11 Temmuz 2013 16:06

arkadaşlar ben öğretmenlik mezunuym her bölümde var mı bu durum bilmiyorum.seçmeli alıp almamanız önemli değil önemli olan kaç saat ders gördüğünüz şuan geçmiş gün onun sınırını bilmiyorum transcript alıp 2 resim dilekçe yazıp ve belli bi miktar bankaya para yatırıp ilinizde ki gsm ye başvuruyorsunuz bu kadar iki hafta içinde 1. kademe antrenörlük belgeniz geliyor.

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi