Editörler : ayşegül bgm
04 Şubat 2019 15:03

Arkadaşlar Twitter etkinliğine katılın lütfen

Rabken
Yasaklı
04 Şubat 2019 15:13

katılıyoruz
Diyetisyen Marla, 5 yıl önce

Arkadaşlar Twitter etkinliğine katılın lütfen

04 Şubat 2019 17:30

Burda durmayın tweetleyin

Attkevsere
Aday Memur
12 Şubat 2019 10:40

Hala hiç bir haber yok...

Rabken
Yasaklı
12 Şubat 2019 11:52

evet hala yok ve beklemekten cok yoruldum artik belirsizlikten bıktım
Attkevsere, 5 yıl önce

Hala hiç bir haber yok...

Hayalperesthemşire
Müsteşar
12 Şubat 2019 16:48

Aras ali beyin yaptığı toplantıdan çıkan sonuca göre 30 bin üzerine anlaşma yapmaya çlşyr bakanlık, 5 bini de kadrolu olucakmş, artk o nsl nezmn alınır, ama bu sizler için kötü sözlesmli atananlar tekrar terch verip kadrolu atanıcaklr haliyle daha az kişi atanıcak

Brvn13
Kapalı
12 Şubat 2019 16:51

Hocam bu dediğiniz durum kaldırılmadı mı sanki sistem sözleşmeli dahi olsa atananları artık tercih hakkı tanımıyor diye duydum ben. Eskiden öyleydi ama şimdi öyle değil diye biliyorum. Yoksa ben mi yanlış biliyorum.
Hayalperesthemşire, 5 yıl önce

Aras ali beyin yaptığı toplantıdan çıkan sonuca göre 30 bin üzerine anlaşma yapmaya çlşyr bakanlık, 5 bini de kadrolu olucakmş, artk o nsl nezmn alınır, ama bu sizler için kötü sözlesmli atananlar tekrar terch verip kadrolu atanıcaklr haliyle daha az kişi atanıcak

Rabken
Yasaklı
12 Şubat 2019 16:52

sözleşmeli atananlar sınava tekrar çalışıp yuksek puanlar almışlar mıdır? Ben kpssye bile girmediklerini dusunuyorum çoğunun cunku insanlar bıktı artik sınavından stresinden. umuyorum dedigim gibidir yoksa evet kotu olabilir. bilgi icin cok tesekkur ederim bi kac haftalik umudumda burdan olur :) kendimizi avutacak hale geldik artık

Rabken
Yasaklı
12 Şubat 2019 16:53

kadroluya tercih yapabiliyolar sanıyorum.
Brvn13, 5 yıl önce
Hocam bu dediğiniz durum kaldırılmadı mı sanki sistem sözleşmeli dahi olsa atananları artık tercih hakkı tanımıyor diye duydum ben. Eskiden öyleydi ama şimdi öyle değil diye biliyorum. Yoksa ben mi yanlış biliyorum.

Brvn13
Kapalı
12 Şubat 2019 16:55

Artık atama olsun da ne olacaksa olsun diyorum. Gerçekten çok yorulduk hepimiz. Inşallah bize en kısa zamanda açıklama yaparlar.
Rabken, 5 yıl önce
kadroluya tercih yapabiliyolar sanıyorum.

Hayalperesthemşire
Müsteşar
12 Şubat 2019 16:58

Hocam kasettiğşm sözlesmli sizlersnz tabi geçmişte atananlar da dahil, mesela sizin nisanda oldu sözlesmli alım kadroluda haziran da, haliyle sizin sözlesmli atananlar atandık Leyla yetinmeyip kadroluya da başvuracak, haziran atamasında atananlardan 2018 kpss de baya yüksek alanları var onlar da sınava hazırlanmıştı biliyorsunuz

Rabken, 5 yıl önce
sözleşmeli atananlar sınava tekrar çalışıp yuksek puanlar almışlar mıdır? Ben kpssye bile girmediklerini dusunuyorum çoğunun cunku insanlar bıktı artik sınavından stresinden. umuyorum dedigim gibidir yoksa evet kotu olabilir. bilgi icin cok tesekkur ederim bi kac haftalik umudumda burdan olur :) kendimizi avutacak hale geldik artık

Rabken
Yasaklı
12 Şubat 2019 17:09

anladım doğru bu durumda ilk atananlar şanslı olanlar cunku kadroluya geçme sanslarida artiyor. hakkımızda hayırlısı olsun emeklerimiz çöpe gitmesin tekrardan

Hocam kasettiğşm sözlesmli sizlersnz tabi geçmişte atananlar da dahil, mesela sizin nisanda oldu sözlesmli alım kadroluda haziran da, haliyle sizin sözlesmli atananlar atandık Leyla yetinmeyip kadroluya da başvuracak, haziran atamasında atananlardan 2018 kpss de baya yüksek alanları var onlar da sınava hazırlanmıştı biliyorsunuz

Hayalperesthemşire
Müsteşar
12 Şubat 2019 17:39

Hemşire sayısında düşüş yaşanablr serfika durumundan dolayı, diğer branslarn sayısı artıcak diyorlar, hayırlısı olsun herkes için

Rabken, 5 yıl önce
anladım doğru bu durumda ilk atananlar şanslı olanlar cunku kadroluya geçme sanslarida artiyor. hakkımızda hayırlısı olsun emeklerimiz çöpe gitmesin tekrardan

Rabken
Yasaklı
12 Şubat 2019 17:56

insallahhhhhhh
Brvn13, 5 yıl önce
Artık atama olsun da ne olacaksa olsun diyorum. Gerçekten çok yorulduk hepimiz. Inşallah bize en kısa zamanda açıklama yaparlar.

ecem bertan
Aday Memur
08 Nisan 2019 22:37

inşallah hemşire olmazsın

Rabken, 5 yıl önce
insallahhhhhhh

Rabken
Yasaklı
08 Nisan 2019 23:29

kimsin bilmiyorum ama şansına küs hemsireyim. beddua kismi içinde atalarımız cok guzel bir soz soylemis duasi kabul olsaydi felan diye bilmem bildin mi. hadi isine bak
ecem bertan, 5 yıl önce

inşallah hemşire olmazsın

DODEK
Aday Memur
09 Nisan 2019 08:22

hemşire değilsin hemşire olman için atanman lazım bunu bile bilmiyorsun.

Rabken, 5 yıl önce
kimsin bilmiyorum ama şansına küs hemsireyim. beddua kismi içinde atalarımız cok guzel bir soz soylemis duasi kabul olsaydi felan diye bilmem bildin mi. hadi isine bak

Melis4512
Kapalı
09 Nisan 2019 08:54

Diplomasında hemşire yazıyorsa hemşiredir.
DODEK, 5 yıl önce

Rabken
Yasaklı
09 Nisan 2019 10:35

işte böyle dumduzsunuz. örneğin ozel hastanede çalışıyorum diplomamla atanmadigim icin hemsire degil miyim :) o zaman özelde calisan doktorlarda doktor degil :) bide gelmiş bana bi seylet öğretmeye calisiyo kiyamam sen kendini cok yorma benim mesleğimle ilgili şeyleri bırak b3n bileyim doktorsun diye her seyi bilmek zorunda değilsin zaten
DODEK, 5 yıl önce

Rabken
Yasaklı
09 Nisan 2019 10:36

anlamaz ki
Melis4512, 5 yıl önce
Diplomasında hemşire yazıyorsa hemşiredir.
Toplam 41 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi