Editörler : swat3410
«476447654766476747684769477047714772477347744775»

Avşarkurt
Aday Memur
16 Eylül 2019 11:32

8 ağustos günü komisyon ret kararını sitesinde gördüm. Karar 12 Eylül günü polis merkezi arayarak k.

Konaca
Memur
16 Eylül 2019 12:03

Yok bu araştırma merkezkerine hadi verdiniz, bu merkezlere kim verilecek fetöden ihraç olanlar. Hadi çalışmaya başladın, ardından millet demeyecekmi bunlar araştırma merkezlerinde çalışıyo hepsi fetöcü diye. Millet ile gelip giderken boynu bükük gelip boynu bükük gidecek.

26nsnn, 5 yıl önce
Adamlara bak ya . İnsanı işinden at . Sonra da aynı göreve verme. Arkadaşlar bu haksızlık yani . Bizler polis tik neden düz memurluğa dönüyoruz. Evet memurluk simdi ki durumdan ii gözükebilr ancak hiçbir sucumuz yokken hakkımız olanı gene vermiyorlar. Sizce ileriki dönmlerde bu durum düzelir mi

Tunant
Şef
16 Eylül 2019 12:22

2 gun oldu
Konaca, 5 yıl önce

Nezaman ret almıştınız. Ben kurban bayramından 2 gün önce gördüm hala et tebliğ edilmedi.

Tunant
Şef
16 Eylül 2019 12:24

karakol mu ariyor teblig ediyor
Avşarkurt, 5 yıl önce

8 ağustos günü komisyon ret kararını sitesinde gördüm. Karar 12 Eylül günü polis merkezi arayarak k.

Avşarkurt
Aday Memur
16 Eylül 2019 12:29

Yargıda takipsizlik, beraat, kovuşturmaya gerek yoktur kararı alanlar ile hiçbir adli işlem geçirmemiş olanlar bile komisyonun diğer gerekçeleri ile ret alıyor. Komisyon ret gerekçesi yargıda çoğu zaman karşılık bulmuyor. İdari tasarruf sd kart VS sebepler gösterilerek ret kararı dayanak gösteriliyor. Bu durumda nasıl bir çalışma izlenecek onu merak ediyorum. Bu iş nereye varacak bir şey söylemek mümkün değil. Bu garson ifadesinde insanların duyguları sömürüldü kandırıldı diyor ama teslim ettiği karttaki tüm bilgiler gerekçe ve delil oluyor. Deli sorular var aklımda birğün cevap bulmak umuduyla...

Avşarkurt
Aday Memur
16 Eylül 2019 12:33

Mernis adresinin bağlı bulunduğu polis merkezi görevlisi arayıp çağırıyor tebliğ zarfta yapılıp veriyor itiraz süresi tebliğ tarihi itibari ile 60 gün içinde dava açma hakkı başlıyor

Tunant, 5 yıl önce
karakol mu ariyor teblig ediyor

kaufh32
Aday Memur
16 Eylül 2019 12:34

mevcut duzenlemeyle açıktaki personeli araştırma merkezi ne göndermesi mümkün değil, ne yapacaklar yeni bir kanun mu?

Civilzation
Aday Memur
16 Eylül 2019 12:40

yeni kanun cikarmak zor birsey mi
kaufh32, 5 yıl önce
mevcut duzenlemeyle açıktaki personeli araştırma merkezi ne göndermesi mümkün değil, ne yapacaklar yeni bir kanun mu?
16 Eylül 2019 15:21

beni versinlerde boynunu bükenin ....
Konaca, 5 yıl önce

Yok bu araştırma merkezkerine hadi verdiniz, bu merkezlere kim verilecek fetöden ihraç olanlar. Hadi çalışmaya başladın, ardından millet demeyecekmi bunlar araştırma merkezlerinde çalışıyo hepsi fetöcü diye. Millet ile gelip giderken boynu bükük gelip boynu bükük gidecek.

Avşarkurt
Aday Memur
16 Eylül 2019 16:48

Ohal komisyonu bazı kararlarında aynı khk ile ilgili bazılarında kod yazmış gerekçeye sadece. Bazı kararlarda rakam yazıp kurs diye belirtmiş. Benim anlamadığım kodu olan hiç rakam mevzusu olmamış rakam olanda da kod yok varsa da yazılmamış. Ayrıca alınan kovuşturmaya gerek yoktur beraat takipsizlik kararları da delil olarak gösterilmiş gerçek masumlar ile fetöcüler birbirine karıştırılmadan mağduriyetler giderilir umarım...

sakallıdede
Aday Memur
16 Eylül 2019 17:42

gakgo2321 benimde tek kriter ea özelden berat kararını atabilirmisin yanda durusmam olacak

16 Eylül 2019 17:51

Twitter da av mesut can tarımın sayfasına bakınız orada birçok berat kararı mevcut.
sakallıdede, 5 yıl önce

gakgo2321 benimde tek kriter ea özelden berat kararını atabilirmisin yanda durusmam olacak

16 Eylül 2019 18:15

Beraat almak ile 6.3 alma arasında him bir fark yok :)

Konaca
Memur
16 Eylül 2019 18:33

Sen haklısın birader. Kim olsa gider. Ama madem bu kadar insan suçsuz, milleti ver mesleyine çalışssın.

vicdanınız rahatmı, 5 yıl önce
beni versinlerde boynunu bükenin ....

iMAJJJ TURK
Yasaklı
16 Eylül 2019 18:47

damadi fetocu olanlar napiyor

iMAJJJ TURK
Yasaklı
16 Eylül 2019 18:48

ismail in damadi fetocu yurtdisinda. araniyor hainn

26nsnn
Şef
16 Eylül 2019 19:17

Resmen damgalıyorlar . İhrac olanlar burada calışıyor gibi. Cumhurbaşkanı emniyet ve adalet ten dönenlerin eski yerine dönmesine sıcak bakmıyormuş
Konaca, 5 yıl önce

Mesutadana
Memur
16 Eylül 2019 20:33

İle ve ilçeye göre tebliğ işlemi değişiyor.

Benim evime geldi.Sivil evrakçı bir arkadaş tebliğ etti.

Avşarkurt, 5 yıl önce

Mernis adresinin bağlı bulunduğu polis merkezi görevlisi arayıp çağırıyor tebliğ zarfta yapılıp veriyor itiraz süresi tebliğ tarihi itibari ile 60 gün içinde dava açma hakkı başlıyor

Mesutadana
Memur
16 Eylül 2019 20:49

APK (Araştırma Planlama Kurulu)

Emniyet müdürleri 1. Sınıf olup kadro bulamazsa birimi APK oluyordu.

Şimdi yine böyle boş bir birime doldurmaya çalışıyorlar.

Hertürlü hukuksuzluklarına Kanun maddesi çıkarıp araç olarak kullanıyorlar.

Kanunlar araç için çıkarılıyorsa o kanunkanun değildir.

Ben emekli oldum.Ancak Şerefime şerefsizce çalınan lekeyi üzerimden atmaya çalışıyorum.

Gencecik Pırıl Pırıl insanların geleceği ne olacak?

Hiç bir zaman karamsarlığa kapılmadan

Hak ettiğimiz alın teri mesleğimiz ve ve kara leke çalınmış şerefimiz yerine tertemiz gelecektir.

Bunun içinde sonuna kadar Hukuki mücadeleye devam.

Hangi hukuk demeyin.Şuan yok olabilir ama sonrası böyle olacak değil

gakgo2321
Memur
16 Eylül 2019 20:54

Devrem oyle detayli birsey yok. Kodlamanin kodlamayi yapan kisinin kendi görüşü olduğu ve bunun beni suçlu yapmayacagi ayrica yapilan arastirmalarda herhangi bir irtibat ve iltisakin bulunmadigi işlem goren sahislarin alınan ifadelerinde hicbirinde isminin gecmedigi seklinde yazmislardi

sakallıdede, 5 yıl önce

Toplam 102884 mesaj
«476447654766476747684769477047714772477347744775»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi