Editörler : Pangaea
31 Aralık 2012 15:26

Sağlık raporu ile tayin aldırtan arkadaşlar...!

Arkadaşlar ocak ayı geliyor içinizde raporunu yeniletmesi istenilen kimse varmı? bu rapor sözleşmelilerden isteniyor diye bir şey varmı bu konuda bilgisi olan varmı bazı müftlüklerdeki arkadaşlarla görüştüğümüzde çok farklı cevaplar alıyoruz mesela bu raporun sadece sözleşmelilerden istendiği.. ikinci olarak raporu günü yetmeyenlerden istedikleri son olarakta bu konuda müftülüklerin uygulamayaları farklı olduğu söyleniyor kimi müftülük kadrolulardan istemiyormuş ama her şekilde sözşemleilerden alınıyormuş çünkü gelen kadrolu kadrosuyla camisine geldiği için kadrolulardan istenmiormuş bu konuda raporlu arkadaşlar detaylı bilgisi olan varmı malum ocak ayı geldi ve raporlar yeniletilmesi gerekiyor bize şu ana kadar her hangi bir bilgi ulaşmadı bu konuda sizlere ulaşan bilgi varmı?

feylesuff
Müsteşar Yardımcısı
01 Ocak 2013 16:47

guncellll......!!

aymi17
Memur
02 Ocak 2013 00:19

sağlık raporu isteme durumları neler yapılması ne kadar dopru kul hakkına girmek söz konusu mu

feylesuff
Müsteşar Yardımcısı
02 Ocak 2013 14:28

tabi hastahaneler sanki sağlık raporu dağıtıyorda kul hakkına gireceksin dalgamı geçiyosun sen sen gitte sağlık raporu alan arkadaşların duruma bak en basit örneği ben sağ gözüme kornea nakli gerekiyor görme oranı yüzde 7 sol gözümede aksamış ve doktor kontrolü altında tedavim devam edior şimdi ben seniin hakkına girdim öylemi? vaybee ne muıtlu sana ya bütün günahlarını aldım sen yat uyu git birde bu raporu alan arkadaşları araştır da biraz dua ett ALLAH sana vermesin . senide görürüz o zamanlar burda çarşaf çarşaf başlıklar açarsın.

aymi17
Memur
02 Ocak 2013 16:45

ifadeleriniz çok komik ben size bir ithamda bulunmadım insan gibi sordum yazık çok yazık

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi