Editörler : Pangaea
13 Mayıs 2019 19:17

Eem kadro mücadelesi

Arkadaslar hepinize iyi gunler. Malum 10 gun sonra kurumlarim kadro isteme suresi bitiyor bu surecte bir cok kurumla gorustuk gerek duyumlari aldik gerekse neler yapabiliriz onu ogrendik. Simdi ise bir kac kurum kaldi gorusmemiz gereken ama malesef Ankarada gorusmeye katilacak arkadaslar bulamiyoruz eger Ankarada yasayan eem em ehm arkadaslar sizin de bi emeginiz olsun istiyorsaniz bana ozelden yazin ankara kurum ziyaretlerine katilalim verilecek kadroyu artirmak icin calisalim herkese iyi iftarlar

Elengtrik
Yasaklı
13 Mayıs 2019 19:25

hocam ben bazı durumlardan katılamıyorum.Katılan arkadaşların masrafları için destek vermeye hazırım.Lütfen bir masraf hesabı felan paylaşın destek olmaya hazırız.

Elengtrik
Yasaklı
13 Mayıs 2019 19:41

Ayrıca genç arkadaşlarımızdan ricamız.Lütfen DHMİ stajyer trafik ve TUBİTAK alımlarını şartları tutuyorsa değerlendirsinler bu kurumlar bekledikleri merkezi ve açıktan alımlardan çok çok iyi yerlere.DHMİ 11 .000 Tubitak 8000 net ücretler var.Bizim önümüzde gereksiz durmayın.Ayrıca açıktan alımlarda istedikleri illere kavuşanlar lütfen merkezi de harakiri yapmasın hayatına sırf merkezi etiketi için. Sevgiler

Elengtrik
Yasaklı
13 Mayıs 2019 19:43

Tubitak da DHMİ de bu ayın sonuna kadar zamanı var hala.Lütfen şartları tutanları haberdar edelim.Burda kendisi için de bizim için de beklemesi anlamsız.Daha iyi maaş daha iyi imkanlar daha iyi şartlar neden merkezi beklesinler.

class12
Kapalı
13 Mayıs 2019 20:01

Yusuh hocam aldiginiz duyumlar hakkinda bizede bilgi verebilir misiniz hangi kurumlar talepte bulunacak hangileri bulunmayacak

Elengtrik
Yasaklı
13 Mayıs 2019 22:13

arkadaşlar haberleri okudum şimdi.Talep toplama ile ilgili bir haber sitesi DPB nin kurumlardan gelen isteğini değerlendireceğini aksi taktirde talep yapmayan kurumların istekleri dikkate alınmayacağını belirtmiş.Yani biz kurumlara gidip işe ihtiyacımız var talebiniz varsa lütfen iletin demessek kurumlardan hareket beklemeyin.Malesef kimse kimse için kılını kıpırdatmaz.Kurumları ziyaret etmemiz lazım.DPB taleplere baka bakar bir de bakmışsınız en ücra köşedeki kurumun talebini dikkate alır.O yüzden tam saha pres gerek

orion07
Genel Müdür
14 Mayıs 2019 00:18

bence elektrik mühendisleri nicklerine eem yazmayı bırakmalı.

daha makine, inşaat vs. yazan mühendis göremedim.

mühendislik okuyanlar fikrini paylaşabilir mi?

eem nin bir artısı MI var ?

merak

Eem.ysf
Aday Memur
14 Mayıs 2019 00:22

+
Elengtrik, 5 yıl önce
arkadaşlar haberleri okudum şimdi.Talep toplama ile ilgili bir haber sitesi DPB nin kurumlardan gelen isteğini değerlendireceğini aksi taktirde talep yapmayan kurumların istekleri dikkate alınmayacağını belirtmiş.Yani biz kurumlara gidip işe ihtiyacımız var talebiniz varsa lütfen iletin demessek kurumlardan hareket beklemeyin.Malesef kimse kimse için kılını kıpırdatmaz.Kurumları ziyaret etmemiz lazım.DPB taleplere baka bakar bir de bakmışsınız en ücra köşedeki kurumun talebini dikkate alır.O yüzden tam saha pres gerek

Elengtrik
Yasaklı
14 Mayıs 2019 00:26

la git işine ya:))
orion07, 5 yıl önce

merak

Eem.ysf
Aday Memur
14 Mayıs 2019 00:31

Tamam kardesim iyi dedin biz bunu bi dusunelim ama sonra simdi gercekten onemli seyler konusuyoruz bu konuda sen ilerde bunla alakali bi konus ac butun muhendisler oturup bu eem nickname ini konusalim iyi uzerine bastin
orion07, 5 yıl önce

merak

Elengtrik
Yasaklı
14 Mayıs 2019 00:38

Ben şöyle düşünüyorum 10 gün var ve 8 kurum ziyaret edilse ve bu kurumlardan alacakları mühendislerden bizim kodumuzdan almalrını sağlamak rica etsek.20 24 kişi yapar.bence böyle yaklaşmalıyız.Sadece bir kuruma gidip 100 kadro istemek gibi değil.Bence böyle yaparsak hakkımızı alırız

mehmetakif.1
Kapalı
14 Mayıs 2019 00:43

Son haber nedir? Cumhurbaşkanlığı ek izin olmazsa Temmuz ataması çok az olacak yazıyor.

Elengtrik
Yasaklı
14 Mayıs 2019 00:44

mesela örnek : et süt kurumuna gidip (tabi randevu alınmalı önceden) efendim biz eem ler olarak bu sene ve geçen kpss sürecinde çok mağduruz kurumunuzda alınacak mühendis kadrolarında bize de Azda olsa şans verin şeklinde .Genel müdür daha sonra alalım ya bunlardan 2 kişi der.2 ordan 3 ordan 5 ordan böylece bir bakmışız sayı 150 200 olmuş.

Eem.ysf
Aday Memur
14 Mayıs 2019 00:53

Aylardir bunu yapmaya calisiyoruz da kimse gorusmelere gelmiyor saglikcilar 100-200 kisi gidip meclisde bile konusdular
Elengtrik, 5 yıl önce
Ben şöyle düşünüyorum 10 gün var ve 8 kurum ziyaret edilse ve bu kurumlardan alacakları mühendislerden bizim kodumuzdan almalrını sağlamak rica etsek.20 24 kişi yapar.bence böyle yaklaşmalıyız.Sadece bir kuruma gidip 100 kadro istemek gibi değil.Bence böyle yaparsak hakkımızı alırız

Eem.ysf
Aday Memur
14 Mayıs 2019 00:55

Kardesim bu duyumu nerden aldin bana bi ozelden yazsana
mehmetakif.1, 5 yıl önce
Son haber nedir? Cumhurbaşkanlığı ek izin olmazsa Temmuz ataması çok az olacak yazıyor.

mehmetakif.1
Kapalı
14 Mayıs 2019 00:58

Duyum değil :) memurlar.net in yayınladığı en son habere bakabilirsiniz.
Eem.ysf, 5 yıl önce
Kardesim bu duyumu nerden aldin bana bi ozelden yazsana

Elengtrik
Yasaklı
14 Mayıs 2019 01:01

tabi cumhuru reis ek atamayı imzalarsa.Bunu imzalamssa 2016 nın son alımlarına döner iş 16 kişi
mehmetakif.1, 5 yıl önce

Elengtrik
Yasaklı
14 Mayıs 2019 01:03

hafta sonunu çıkar 7 günde imzalaması gerek

Elengtrik
Yasaklı
14 Mayıs 2019 01:26

aslında doğru dşyorsun.bilmeden yardımcı oldun bize.nikleri elektrik yada elektronik mühendisi yazmak yerine eem yazmak kapalılık gösterir ve alım için forumlarda gezen kurum çalışanları gerçekten ihtiyacımızı anlamaz.Derin düşününce oriaon sana teşekkür edelim ve iyi geceler diyeyim.Sen de destek ol eem ye
orion07, 5 yıl önce

merak

Elengttrk
Yasaklı
16 Mayıs 2019 19:16

+

engineer0232
Yasaklı
18 Mayıs 2019 00:11

+
Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular