Editörler : E.Kayı Han

benkatip
Şef
22 Ağustos 2019 00:12

Olayı asla savunmuyorum. Bu bildiğin kul hakkıdır.

Ben sadece hangi illerimizde yaşandı, onu sordum.

İzmir'deki uyg sınavında Adalet Bakanlığı'nın kendi yazılımı kullanıldı.

Ekranda doğru / yanlış sayısı yazmıyordu fakat sınav bittiği anda yazıcılardan otomatik olarak çıkan kağıtta doğru yanlış sayılarını görebildik.

OguzCakan58, 5 yıl önce

Sivasta yaşandı kardeşim biz sadece yazılan toplam kelime sayısını biliyoruz kaç doğru kaç yanlış bilmiyoruz daha sonra kendileri sayıp liste yapıp bildireceklermiş.

Bunun bana sadece 1 tane mantıklı sebebini söyleyebilecek var mı ?

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı
22 Ağustos 2019 08:02

sebocum önem arz ediyor. neden diyeceksin. ? yazdığın kelime sayısını doğru kelime ve yanlış kelime sayısını bilmen çok şeyi değiştirir.

Ama kendinin ne yaptığını bilirsen en azından yaptığını değiştiremezler :D :)

Bilmesen 100 yazdıysan seni 90 yazdı 10 tanede yanlış yazdı diye bile gösterebilirler :)

Hadi diyelim herkes biliyor ne yazdığını fakat sonuc lıstesınden once 89 yazan birini 90 net doğru yaptılar listeye aldılar vs. yapabilirler mi yapabilirler..

Klavye mülakatanı adil bir memur ekibi takip edip klavye sınavı başlamadan once ekrana video kayıt programı başlatılırsa sonra video kayıt programları alınırsa kımsenın hıle yapmasıda mumkun olmaz.

Ama adil bir gözlemci denetleyici memur ekibi olursa :)

memursebo, 5 yıl önce
Bu dediğiniz şeyin yapılması için yanlış sayılarının gösterilip gösterilmemesi önem arz etmiyor ki sonuçta x kişisinin ne kadar yazdığını kimse bilmiyor 90ın altında da yazmış olsa referansla sayısı arttırılır kimsenin ruhu duymaz
22 Ağustos 2019 10:11

İstanbul anadolu yakası CTE katipliği 103 yazdım , 5 kişi alınacak , 100 kişi girdi sınava..

İstanbul BAM (Bölge Adliye Mahkemesi) 102 yazdım , 60 kişi alınacak , yaklaşık 400 kişi girdi sınava..

mülakata çağrılma şansım var mı acaba ?

Teşekkürler..

ımamoglu
Aday Memur
22 Ağustos 2019 11:09

Gaziantep zabıt katipliği 134 , icra 138 . sınav çıkışı 150 üstü yazan 2 kişi gördüm

Toplam 44 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi