Editörler : F16 Gökçen
14 Kasım 2017 18:01

Yeşilay bi liran var mı kampanyası

Yeşilay geçtiğimiz aylarda güzel bir proje başlattı. İsmi Bi Liran Var Mı. Proje toplumda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Kimileri proje ile dalga geçiyor kimileri bir lira ile mi destek olacağız diyor. Arkadaşlar bazıları nedense çok sığ düşünüyor burada amaç bir lira toplamak değil burada amaç farkındalık yaratmak.

Sokakta hepimizin karşınına çıkıyor bir lira isteyen insanlar. Bunlara ister istemez para veriyoruz peki verdiğimiz bu paralar nereye gidiyor? Ben açıkcası bu zamana kadar hiç düşünmedim. Bu kampanyayı gördükten sonra düşündüm gerçekten nereye gidiyor benim verdiğim para? Ben yardım atmek için veriyorum ama gerçekten yardımcı olabiliyor muyum?

Bende olmuyorum sizde olmuyorsunuz arkadaşlar hiç birimiz destek olmuyoruz olamıyoruz. Bağımlı insanlara destek olmaktan başka birşey yapmıyoruz. Biz arayı veriyoruz ama verdiğimiz paralar ile o kişiler gidip yine bağımlı olduğu maddeyi alıyor.

Yeşilay diyorki sokakta senden para isteyenlere para verme bağımlılığa destek olma. Yeşilay'a bağışla Yeşilay senin adına bağımlı insanlara destek olsun sende umut ol.

Ben destek verdim arkadaşlar zor değil 1 yazıp 2423'e mesaj göndermek. Sitesini incelemek isterseniz de http://www.biliranvarmi.com sitesi bu :)

14 Kasım 2017 18:07

Coca cola fanta hayatta icilmez

Alkolsuz bir dunya dusunulemez

Alkole uzanan eller kirilsin

Alkolik hareket engellenemez

:/

Cevap: yok birader, alla versin : S

gezergörür
Memur
15 Kasım 2017 09:37

nasıl boş konuşulur adlı çalışanız sanırım.

oscccaaaar cardozooo, 6 yıl önce

Coca cola fanta hayatta icilmez

Alkolsuz bir dunya dusunulemez

Alkole uzanan eller kirilsin

Alkolik hareket engellenemez

:/

Cevap: yok birader, alla versin : S

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi