Editörler : Pangaea
19 Ağustos 2013 00:16

Dersanede Çalışan Arkadaşlar inşaallah 2014 kadrodayız

Kadroya alırken zannedersem 3-5-7-10 sene ve üstü sınır koyarlar.Yani başbakanın kapatacağız dediği tarih...Yoksa başka sorunları doğurur.Hayırlısı bekleyeceğiz.Dersane öğretmenleri İnşaallah meb'te başarı çıtasını artıracaktır.

torkçeci
Yasaklı
19 Ağustos 2013 00:19

içtin mi la sen özel okula dönüşecek dersanelr ÖZEL özel okulun kadrosu mu olur

ttg342
Şef
19 Ağustos 2013 00:20

hocam direkt mebe geçme konusu sizce de haksızlık değil mi?? (ki böyle bir şey olması da zor bir ihtimal ama madem konusu açılıyor)

sonuçta yıllardır kpssye hazırlanmak için dershanede çalışmayı kabul etmeyen insanlar da var onların hakkı ne olacak..diğeri zaten atama olmuyor diye dershanede çalışsın sonra hop kadroya geçsin..ne ala

torkçeci
Yasaklı
19 Ağustos 2013 00:20

http://inciswf.com/1287946508.swf

eros-1983
Müsteşar
19 Ağustos 2013 00:22

Rahmetli büyükbabamın bir lafı vardı: "alın da kaçan mı" derdi...

srcnckr
Daire Başkanı
19 Ağustos 2013 00:22

hee ben yıllarımı verip çalışıp atanıcam, siz beleşten kadroya geçeceksiniz, darbe olur darbe.

ftmgül
Aday Memur
19 Ağustos 2013 00:31

sayın hocam kul hakkı olmazmı senelerce kpss çalışan arkadaşlara.tabi siz bu konuları daha iyi bilirsiniz .

ftmgül
Aday Memur
19 Ağustos 2013 00:32

özellikle kul hakkına çok önem verirsiniz .....................

19 Ağustos 2013 00:42

Merak etmeyin devletteki rahatlığı görünce dersanedeki performansınızdan eser kalmaz Ayrıca bu ekilde kadroya alınmak kpss'ye hazırlananlara haksızlıktır

nazogretmen
Şube Müdürü
19 Ağustos 2013 00:43

:( allahım yaa bişey yapamayız hocammm valla sen ugraş didin sonraa:((((((((

srcnckr, 11 yıl önce

hee ben yıllarımı verip çalışıp atanıcam, siz beleşten kadroya geçeceksiniz, darbe olur darbe.

fentek34
Daire Başkanı
19 Ağustos 2013 00:44

Üniversite okumuş yıllarca öğretmenlik yapmış birinin Bakan'ın söylediği cümlelerden, böyle bir anlam çıkardığını düşünmek istemiyorum. Yazık gerçekten ..

19 Ağustos 2013 00:44

Üstelik formasyonsuz derane hocalarının atanması da ayrı bir sorun İsyan çıkar isyan

nazogretmen
Şube Müdürü
19 Ağustos 2013 00:45

bencede...

bahtsızbedevii, 11 yıl önce

Üstelik formasyonsuz derane hocalarının atanması da ayrı bir sorun İsyan çıkar isyan

mazda626
Kapalı
19 Ağustos 2013 00:49

Calisda atan ac tavuk

DELİ KADİRRR
Genel Müdür
19 Ağustos 2013 00:50

EFENDİM BAŞKA EMRİNİZ VARMIYDI..2014 TE KADRODALARMIŞ PEH.KPSS YE GİREN 300BİN ENAYİMİ

bakırçay
Aday Memur
19 Ağustos 2013 00:54

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Arkadaşlar bazı arkadaşlar seviyesini düşürüyor.Dersane hocalarının çoğu Formasyonu var.Ben Eğitim Fakültesi Mezunuyum.Ayrıca 12 yıllık öğretmenim.Çoğunlukla Türkiyenin en başarılı okullarında çalıştım.Kadro meselesi çıktıktan sonra ne yapabilirsiniz.bunu biz değil Devletin bir ikramı düşünün vessalam...edep dairesinde eleştirelim lütfenn

bakırçay
Aday Memur
19 Ağustos 2013 01:07

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Dersane kapatıldıktan sonra böyle bir çözüm düşünülüyor.60 bin-70 bin dersanede sürekli çalışan bir kadro var.bunların ailesi,yayını vs.düşünüldüğünde çok ciddi bir sayı ortaya çıkıyor.Kadroya geçildiğinde emin olun Türkiyenin kangren olmuş eğitimi bir düzelme yaşayacaktır.

nazogretmen
Şube Müdürü
19 Ağustos 2013 01:08

deli kadir bi tokat atmanın zamanı gelmedi mi sencede:D

DELİ KADİRRR, 11 yıl önce

EFENDİM BAŞKA EMRİNİZ VARMIYDI..2014 TE KADRODALARMIŞ PEH.KPSS YE GİREN 300BİN ENAYİMİ

DELİ KADİRRR
Genel Müdür
19 Ağustos 2013 01:09

hadi ordan madem iyisin iyi okullarda çalışıyosun gir kpss ye alsınlar boyunun ölçüsünü.ayrıca bu devlette tek sizin devletiniz değil bizde bu devletin birer fertleriyiz yıllardır alnımızın teriyle bileğimizin gücüyle kpss ye çalışıyoruz 300 bin kişi enayimi.burdan söylüyorum vatansever bir öğretmen olarak eger sınavsız formasyonsuz bir şekilde dersane hocalarını milli eğitime alırlarsa cumhuriyet tarihinin en büyük haksızlığını yaparlar .Şahsi fikrim öyle bişey yapma ihtimalleri 100 de 1 bile değil.Sayın Bakanımız Nabi Avcının o konuşmasında kastettiği dersaneleri özel okullara çevirmek.özel okullarda zaten meb e bağlı.yani dersane hocaları açılacak özel okullarda çalışacak maaşınıda devletten değil patronu kimse ondan alacak.devlet özel okullara maddi olarak destek olabilir ben olmasınıda isterim.anlayacağınız konu tamamen farklı yorumlanıyor.dersane hocalarının meb in okullarına kpss siz atanması söz konusu değildir.olamazda zaten.sınava girsin atansınlar o zaman başımızın üstünde yerleri var

bakırçay, 11 yıl önce

Arkadaşlar bazı arkadaşlar seviyesini düşürüyor.Dersane hocalarının çoğu Formasyonu var.Ben Eğitim Fakültesi Mezunuyum.Ayrıca 12 yıllık öğretmenim.Çoğunlukla Türkiyenin en başarılı okullarında çalıştım.Kadro meselesi çıktıktan sonra ne yapabilirsiniz.bunu biz değil Devletin bir ikramı düşünün vessalam...edep dairesinde eleştirelim lütfenn

bakırçay
Aday Memur
19 Ağustos 2013 01:20

Neyse herkes kendine göre yorum yapıyor.Hayırlı olsun.Bekle gör diyeceğim.Herkese hayırlı geceler

DELİ KADİRRR
Genel Müdür
19 Ağustos 2013 01:23

bizim de ailemiz var. boş boş konuşmayın.nasıl 1 psikolojiniz var anlamadım şimdi yıllardır kpss ye çalışan 300000 insan atanmasın biz mi atanalım diyorsunuz bu nasıl bir ego dur ya.

bakırçay, 11 yıl önce

Dersane kapatıldıktan sonra böyle bir çözüm düşünülüyor.60 bin-70 bin dersanede sürekli çalışan bir kadro var.bunların ailesi,yayını vs.düşünüldüğünde çok ciddi bir sayı ortaya çıkıyor.Kadroya geçildiğinde emin olun Türkiyenin kangren olmuş eğitimi bir düzelme yaşayacaktır.

Toplam 294 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi