Editörler : supporters.
23 Kasım 2021 13:01

Gram altın düşer mi
Şuan gram altın almak mantıklı mı düşer mi yoksa bu şekilde yükselmeye devam mı edecek sizce ne yapmalıyım

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
23 Kasım 2021 15:19

Almayın şuan çok tehlikeli yani benim fikrim çünkü çok yuseldi yinede sen bilirsin daha da yükselir mi bilmiyorum

Adaturan
Aday Memur
23 Kasım 2021 15:29

Sizce düşecek mi yoksa daha da yükselir mi 1000 lira olursa artık hiç alamayız
Gydm, 2 yıl önce
Almayın şuan çok tehlikeli yani benim fikrim çünkü çok yuseldi yinede sen bilirsin daha da yükselir mi bilmiyorum

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
23 Kasım 2021 16:01

Dostum ekonomi bilgim yok tavsiye edecek kadar İslam memisi takip et ne desem boş dediğiniz gibi de olabilir suanki tavan olur geri 500 leri görür bilemiyorum
Adaturan, 2 yıl önce
Sizce düşecek mi yoksa daha da yükselir mi 1000 lira olursa artık hiç alamayız

Kızıl Sakal
Aday Memur
23 Kasım 2021 20:55

"İslam memisi takip et" demişsiniz de ne demek anlamadım

Gydm, 2 yıl önce
Dostum ekonomi bilgim yok tavsiye edecek kadar İslam memisi takip et ne desem boş dediğiniz gibi de olabilir suanki tavan olur geri 500 leri görür bilemiyorum
25 Kasım 2021 13:03

1000 tl ye kadar düşecek acele etme..ytd

kartalkibar
Daire Başkanı
26 Kasım 2021 23:15

İslam memiş yorumcu internete yaz yorumluyor altını

Kızıl Sakal, 2 yıl önce

"İslam memisi takip et" demişsiniz de ne demek anlamadım

tnsrkn
Genel Müdür
26 Kasım 2021 23:50

"sarıkız" geldiği yeri unutmaz diye bir tabir vardır. Gram altın hafta içi 770 leri gördü.belki biraz geri çekilir fakat yakın zamanda gördüğü zirveyi tekrar zorlayacaktır. Kaldı ki son 1 haftalık yükseliş tamamen ülkemizdeki dolar artışının sebebiyle. Dünya genelinde Ons altın neredeyse 1 yıldır paralel çizgide ilerliyor. Mutlaka yükseliş trendine girecektir. Bununla birlikte olasi dolar kuru artışıyla gram altını yakın zamanda 1000 TL seviyelerinde görebilirsiniz. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte altın uzun vade yatırım aracıdır ve uzun vade de hiç Bir zaman kaybettirmemistir

Adaturan
Aday Memur
26 Kasım 2021 23:58

Teşekkür ederim geri dönüşünüz için
tnsrkn, 2 yıl önce
"sarıkız" geldiği yeri unutmaz diye bir tabir vardır. Gram altın hafta içi 770 leri gördü.belki biraz geri çekilir fakat yakın zamanda gördüğü zirveyi tekrar zorlayacaktır. Kaldı ki son 1 haftalık yükseliş tamamen ülkemizdeki dolar artışının sebebiyle. Dünya genelinde Ons altın neredeyse 1 yıldır paralel çizgide ilerliyor. Mutlaka yükseliş trendine girecektir. Bununla birlikte olasi dolar kuru artışıyla gram altını yakın zamanda 1000 TL seviyelerinde görebilirsiniz. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte altın uzun vade yatırım aracıdır ve uzun vade de hiç Bir zaman kaybettirmemistir

yezorlu
Aday Memur
27 Kasım 2021 03:04

Islam meeemis beyefendilerr diyor ki bu yukselisler suniii hemen altinlari satin ikk aya kalmaz duser 500e 600e, geri alirsiniz. Memlekwtimin akillisi A Haber de yorum yapmis. A news te de yapar amerikayi kurtarir yok boyle yorum bende var bir yarim kilo hemen sagim subat gibi tekrar alirim 600 gram alirim. Sag ol reis sen olmasan bu akil insanlara nasil ulasirdik sayende

Msongel65
Aday Memur
27 Kasım 2021 19:46

İslam memiş diye biri var.. adamın dedikleri genelde makul ve tutarlı şeyler. İslam memiş adamın ismi bu

legendz
Memur
29 Kasım 2021 03:31

Dolar artışı değil TL değer kaybedişi olacak.
tnsrkn, 2 yıl önce
30 Kasım 2021 20:49

Şuanda riskli gibi ama yeni varyant ile ilgili endişeler emtina fiyatlarını artırır hele ki ülkemizde dolar ile altın fiyatı belirlendiğini için bence girilebilir stop los belirlemek ise kesinlikle öneririm
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi