Editörler : swat3410
«385386387388389390391392393394395396»

Mavzer Efe
Şef
11 Temmuz 2019 12:01

679 khk ihraçtım takipsizlik var krıter yok Ankara sigorta sebebi ile ihraçtım

ÇOK ŞÜKÜR AN İTİBARİ İLE KABUL KARARIMI GÖRDÜM

darısı tüm şuçu günahı olmayan benim gibi garibanlara

Bahadırg
Memur
11 Temmuz 2019 12:35

hayırlı uğurlu olsun, kod bilgisi var mı?

Mavzer Efe, 5 yıl önce

Mavzer Efe
Şef
11 Temmuz 2019 12:54

kod ıle alakalı bilgim yok takipsizlik kararında da yazmıyordu

Bahadırg
Memur
11 Temmuz 2019 12:56

teşekkürler...

Mavzer Efe, 5 yıl önce

Reco54
Şube Müdürü
11 Temmuz 2019 13:16

hayirli olsun. takipsizlik kararlarinda her zamna yazmaz. 2016 yilina kadar olan butun egm personeli fisleme kodu mevcut. sizin kodunuz olumlu oldugu icin kabul karari almissiniz. keyfinize bakin. 3 ayi buluyormus goreve baslama.
Mavzer Efe, 5 yıl önce

Hiradagi
Memur
11 Temmuz 2019 13:59

Geçmiş olsun Mavzer efe. Bu forumda çok feryadını okudum. Rabbimiz bir daha üzüntü yaşatmasın. Doğruluktan adaletten ve merhammetten ayırmasın. il neresi idi hatirlayamadim. Ne ilginctir ki benim de kyok ta kodlama yazmıyor. İnşallah hakkı olan bir an evvel hakkına kavuşur. Tekrar hayrlı olsun
Mavzer Efe, 5 yıl önce

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
12 Temmuz 2019 07:02

Hayırlı olsun mavzer efe çok yorumlarını okudum sanki yakın bir arkadaşım iade olmuş gibi sevindim RABBİM bir daha böyle kötü günler göstermesin

Mavzer Efe, 5 yıl önce

26garip
Aday Memur
12 Temmuz 2019 08:32

Komisyon sayfasında iade kararını gördükten sonramı acaba üç ay sürüyor Egm için bekleme süresi yoksa eline tebliğ edildikten sonramı

Reco54, 5 yıl önce
hayirli olsun. takipsizlik kararlarinda her zamna yazmaz. 2016 yilina kadar olan butun egm personeli fisleme kodu mevcut. sizin kodunuz olumlu oldugu icin kabul karari almissiniz. keyfinize bakin. 3 ayi buluyormus goreve baslama.

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
12 Temmuz 2019 09:29

Kişiden kişiye kurumdan kuruma ilden ile fark ediyor 15 gün sonra başlayanı da duydum üç ay sonra da başlayanı duydum kardeş

26garip, 5 yıl önce

Komisyon sayfasında iade kararını gördükten sonramı acaba üç ay sürüyor Egm için bekleme süresi yoksa eline tebliğ edildikten sonramı

Reco54
Şube Müdürü
12 Temmuz 2019 11:09

sistemde kabul kararini gorup göreve baslama, bir arkadasim 9.mart gördu 20 mayis baslama. 2 ay 10 gün sonra. kabul alip teblig edilince, hayatinizin tatilini yapin. göreve baslayinca izin almak kisitli ve sureli oluyor yaz dönemi. komisyondan kabul aldiginiz zaman, egm olumlu görusu ile dönuluyor
26garip, 5 yıl önce

Geceler77
Aday Memur
12 Temmuz 2019 11:14

Kabul kararı görenler hayırlı olsun. Bekleyenler inşallah tez zamanda bu mutluluğu yaşarlar. Başlama işine gel8nce yeniden atandiginiz için bakan vey in onayı bekleniyor. Secimler dolayısı ile bu süre epey uzadı. . Ven 25 ocakta kararı gördüm 19 şubatta bakan bey imzaladı 25 şubatta başladım . Tatilinizi yapın.

26garip
Aday Memur
12 Temmuz 2019 11:22

Sağolun cevap verdiğiniz için arkadaşlar.Darısı geride kalanlara ohal komisyon kararını mayıs 16 da gördük elimize tebliğ 30 da geldi

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
12 Temmuz 2019 12:02

Hukuksuz bir şekilde Meslekten atıldıktan sonra insan ister istemez kafasında binlerce tilki dolaşıyor bencede durumun iyi ise tatiline bak hayatını yaşa ailen ile gez dolaş ama durumun iyi değil ise biraz daha dişini sıkacaksın yapacak bir şey yok hayırlı cumalar

26garip, 5 yıl önce

Sağolun cevap verdiğiniz için arkadaşlar.Darısı geride kalanlara ohal komisyon kararını mayıs 16 da gördük elimize tebliğ 30 da geldi

kansuhan
Aday Memur
12 Temmuz 2019 19:27

Merhaba arkadaşlar bende 06 Ocak ihracim. Ben kabul kararımı 28 martta gördüm. Nisan sonu gibi tebliğ edildi. Ancak halen göreve başlama için tebliğ bekliyorum. Malum seçimler vardı. Onun da etkisi olduğunu düşünüyorum. Egm yi aradığımda evrakın bakanlikta atama onayı için imzadan olduğu söylendi, halen bekliyorum. Hayirlisi hakkımızda. 3 ayı da geçti beklemeye devam.

toguzataaslan
Aday Memur
12 Temmuz 2019 20:35

Hayırlı olsun kardeşim, her iadeye olduğu gibi senin adına da çok sevindim. Allah tamamına erdirsin.

Şahsımda arayıpta bulmadıkları nedir? Bilmiyorum ve sabırla bekliyorum. Bana ve aileme bu süreci yaşatanlara hakkımı hela etmedim, etmiyorum etmeyeceğim. Hukuk mücadelemden de asla vazgeçmedim geçmeyeceğim. Acziyet içinde değilim çünkü vicdanen rahatım.

Buraya not düşüyorum ve inanıyorum ki; birgün bende buraya iade haberini yazacağım. Allah tüm masumların yar ve yardımcısı olsun.

Mavzer Efe, 5 yıl önce

Alkeas
Aday Memur
12 Temmuz 2019 23:54

Mavzer Efe devrem öncelikle iaden hayırlı olsun, bir daha böyle sıkıntılar yaşamazsın inşallah.Sormak istediğim birkaç sorum vardı cevaplarsan sevinirim. İliniz Ankaramıydı ve takipsizliğinizi 2018 yılındamı aldınız. Bende 2018 yılında Soruşturmaya yer olmadığına dair karar aldım kararımda Ankara sigortada ki bi şahsı araç sigortalamak için arayan kişilerde vardı bu sebeple sordum. Teşekkür ederim

Mavzer Efe, 5 yıl önce

Mavzer Efe
Şef
15 Temmuz 2019 14:53

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar inşallah haklının hakkı en kısa zamanda teslim edilir sizlere de o güzel haberi en kısa zamanda alırsınız

il. istanbul

takipsizlik kasım 2018

kriter yok

sebep Ankara sigorta olarak biliyordum ama savcı onu hiç sormadı bile bana

kesinlikle tanıdık vs torpil gibi bişey olmadı (Allah tan başka)

akademili82
Memur
23 Temmuz 2019 12:00

guncel

standartüye
Aday Memur
29 Temmuz 2019 20:42

Aşırı güncel. Beklemekten zombiye döndük

26garip
Aday Memur
30 Temmuz 2019 18:37

:-))