Editörler : ayşegül bgm
24 Şubat 2023 21:20

İnşallah bununla ilgili bir düzenleme olur ve hak ettiğiniz görevi yaparsınız. Normal şartlarda evrak teslim edilmediğinde 1 yıl başvuru yapılamaz diye biliyorum.

Tıbbi sekreter6094, 1 yıl önce

Arkadaşlar evrak teslimini süresi içinde yapamadık bunun için ek mühlet tanırlarmı. Depremden etkilenen arkadaşlarda var bunlar için başvuru süresi uzatılırmı

aisezreal
Genel Müdür
24 Şubat 2023 21:39

Kılavuzda bizzat yazıyor sağlık Bakanlığı'nın alımlarına yerleşenlerin tercihleri sistem tarafından otomatik engellenecektir diye.

Tıbbi sekreter6094, 1 yıl önce

Bana 1 sene demişlerdi. Ama hayırlısı olsun

Tıbbi sekreter6094
Aday Memur
24 Şubat 2023 22:31

İnşallah 🙏

Birhemşirehanimm, 1 yıl önce

İnşallah bununla ilgili bir düzenleme olur ve hak ettiğiniz görevi yaparsınız. Normal şartlarda evrak teslim edilmediğinde 1 yıl başvuru yapılamaz diye biliyorum.

Hemsire ve laborant
Aday Memur
25 Şubat 2023 04:24

Üstte bir hemşire atandım gitmedim 1 yıl sonra tekrar atandım zimmete de düştüm dedi insanlara yanlış bilgi vermeyin.

aisezreal, 1 yıl önce

O puan süresince bütün sağlık bakanlığı alımlarına başvurunuz engelleniyor, fakat diğer bakanlıkların alımlarına başvurabiliyorsunuz sanırsam.

Tıbbi sekreter6094
Aday Memur
25 Şubat 2023 14:01

2022/5 ve son alımda yasaklı bir durum gözükmüyor ama sonraki alımlarda nolur sağlık bakanlığı inisiyatifine kalmış

Hemsire ve laborant, 1 yıl önce

Üstte bir hemşire atandım gitmedim 1 yıl sonra tekrar atandım zimmete de düştüm dedi insanlara yanlış bilgi vermeyin.

Toplam 125 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi