Editörler : Pangaea

Kapalı
14 Eylül 2019 01:07

Atama takvimi meselesi
Ne diyorsunuz meslektaşlarım?Belli olur mı bu ayın sonunda bişeyler?

Okdusty
Memur
14 Eylül 2019 09:17

Şubat duyuru Nisan mülakat Ağustos atama Eylül görev

fhurghan
Kapalı
14 Eylül 2019 09:25

Milli eğitim bakanı akrabanız sanırım?

Okdusty, 5 yıl önce
14 Eylül 2019 09:35

Allah korusun hocam öyle biseyden
Okdusty, 5 yıl önce

Fizik34ytü
Aday Memur
14 Eylül 2019 09:46

Çok özür diliyorum ama bence atanana kadar psikolojinizi düzeltmek için internetten bir süre uzak durun. Çünkü bu gidişatınız iyi değil. Her yazıda olumsuz ve elinizde kanıt olmadan böyle yazılar yazmanız beni üzüyor. Tüm öğretmenlerin başlıklarda yazdıklarına bakıyorum üzülüyorum.

Okdusty, 5 yıl önce

fhurghan
Kapalı
14 Eylül 2019 09:59

Genelde atanma imkanı hiç olmayanlar böyle yazılar yazıyorlar :) Bunlara alıştık biz.60bin atama dahi gelse atanamayacaklarından insanların morallerini bozuyorlar.

Fizik34ytü, 5 yıl önce

Çok özür diliyorum ama bence atanana kadar psikolojinizi düzeltmek için internetten bir süre uzak durun. Çünkü bu gidişatınız iyi değil. Her yazıda olumsuz ve elinizde kanıt olmadan böyle yazılar yazmanız beni üzüyor. Tüm öğretmenlerin başlıklarda yazdıklarına bakıyorum üzülüyorum.

Okdusty
Memur
14 Eylül 2019 15:05

branşimda ilk 50 deyim her şekilde kontenjandayim ama kanuna göre konuşuyorum gerçekler acıdır bu durum beni de üzüyor beni tenkit edeceğinize bir yasa karıştırın
fhurghan, 5 yıl önce

Genelde atanma imkanı hiç olmayanlar böyle yazılar yazıyorlar :) Bunlara alıştık biz.60bin atama dahi gelse atanamayacaklarından insanların morallerini bozuyorlar.

fhurghan
Kapalı
14 Eylül 2019 15:25

hihi oyledir. Gecen sene de kanun vardi, agustos ayinda yapildi atama.
Okdusty, 5 yıl önce
branşimda ilk 50 deyim her şekilde kontenjandayim ama kanuna göre konuşuyorum gerçekler acıdır bu durum beni de üzüyor beni tenkit edeceğinize bir yasa karıştırın

Okdusty
Memur
14 Eylül 2019 15:31

ağustosta yapılan atama ek atamadir meb nin yaptığı açıklamayı bir daha okuyun ana atama dönemi şubattir geçen sene seçim vardı o yüzden çift alım yapıldı cahil cahil konusmayin
fhurghan, 5 yıl önce
hihi oyledir. Gecen sene de kanun vardi, agustos ayinda yapildi atama.

eray1818
Şef
14 Eylül 2019 16:12

aynen kardeşim her yıl seçim olduğu için 40 bin atama oldu bu ülkede.

Okdusty, 5 yıl önce
ağustosta yapılan atama ek atamadir meb nin yaptığı açıklamayı bir daha okuyun ana atama dönemi şubattir geçen sene seçim vardı o yüzden çift alım yapıldı cahil cahil konusmayin

fhurghan
Kapalı
14 Eylül 2019 17:41

atama doneminin subat olmadigini size soyleyen olmadi. var mi oyle bir yorumum? subat olsa da olmazsa da alim istenirse yapilir. zira 600.000 yeni ogrenci 15bin yeni derslik ve bu da 45.000 yeni ogretmen demek lise kademesine. Umarim anlasilmisimdir.
Okdusty, 5 yıl önce

HakanMatt
Şube Müdürü
14 Eylül 2019 20:41

İnşaallah Ekim'de belli olur Şubatta atamalar yapılır amin

Ingilizce077
Aday Memur
14 Eylül 2019 20:51

öyle bi ayarlasalarki gsler şubat yani 2.dönem başlamadan bitse

HakanMatt, 5 yıl önce
İnşaallah Ekim'de belli olur Şubatta atamalar yapılır amin

HakanMatt
Şube Müdürü
14 Eylül 2019 20:55

İnşaallah hocam daha ne isteriz bir an evvel başlamak istiyoruz o şekilde şimdi ücretli çalışıyorum insan kendisini kötü hissediyor . Adam yerine koyulmuyormuş gibi ,aslında hepsinden iyi sıralama yapmışım he bir dönem sonra he bir dönem önce ama işte insanoğlu kibirli oluyor genelde bu da beni üzüyor .
Ingilizce077, 5 yıl önce

öyle bi ayarlasalarki gsler şubat yani 2.dönem başlamadan bitse

sefa-24
Daire Başkanı
14 Eylül 2019 20:56

Ben soran bi kaç arkadaş akrabaya ilk yapilacak atamada kırmızı kar yağmazsa atanacam dedim. Ne zaman dediler Şubat dedim. Şimdi düşünüyorm demez olaydım. Yaşadığım o kadar çok tecrübe var ki.. Ben ne zaman kendi geleceğim hakkında en ufak bi kesin yargı iceren şey söylediysem o iş olmadı. Atama ya Eylül'de olacak ya da ben bu sıralamaya rağmen atanamayacam. Ama ilk ihtimal daha kuvvetli çünkü 2017 mülakatında puanım yuvarlandı yani sorusturmam temiz. Kızmayın arkadaşlar bu kader beni paranoyak yaptı. Şansıma kısmetime güvenim sıfırın altında. İnşaallah Şubat'ta atama olur ama kendi adıma sanmıyorum hazirana kadar ücretliye devam edecekmisim gibi hissediyorum

fhurghan
Kapalı
14 Eylül 2019 21:22

o zaman subatta olur hocam. sorun yok.
sefa-24, 5 yıl önce

Ben soran bi kaç arkadaş akrabaya ilk yapilacak atamada kırmızı kar yağmazsa atanacam dedim. Ne zaman dediler Şubat dedim. Şimdi düşünüyorm demez olaydım. Yaşadığım o kadar çok tecrübe var ki.. Ben ne zaman kendi geleceğim hakkında en ufak bi kesin yargı iceren şey söylediysem o iş olmadı. Atama ya Eylül'de olacak ya da ben bu sıralamaya rağmen atanamayacam. Ama ilk ihtimal daha kuvvetli çünkü 2017 mülakatında puanım yuvarlandı yani sorusturmam temiz. Kızmayın arkadaşlar bu kader beni paranoyak yaptı. Şansıma kısmetime güvenim sıfırın altında. İnşaallah Şubat'ta atama olur ama kendi adıma sanmıyorum hazirana kadar ücretliye devam edecekmisim gibi hissediyorum

sefa-24
Daire Başkanı
14 Eylül 2019 21:31

yani ben atanamayacam

fhurghan, 5 yıl önce
o zaman subatta olur hocam. sorun yok.

fhurghan
Kapalı
14 Eylül 2019 22:48

relax. sakin dur bir hele. belli olsun her sey ders mi caliscaz tercih mi yapcaz belli olur
sefa-24, 5 yıl önce

yani ben atanamayacam

seyreltili
Aday Memur
15 Eylül 2019 10:43

şubatta başvurular olur mülakatla atanmalar haziranı bulur bence

fhurghan
Kapalı
15 Eylül 2019 11:26

Her sene şaşmadan eylül 20'de duyuruya gidilmiş. Bu senenin özelliği ne?

seyreltili, 5 yıl önce

şubatta başvurular olur mülakatla atanmalar haziranı bulur bence

ensorr
Aday Memur
15 Eylül 2019 12:26

Benim arkadaşım yaz döneminde atandı ama daha güvenlik soruşturması süreci devam ettiği için göreve başlamadı.Yaz döneminde atananlar daha göreve başlamadığı için onların göreve başlaması bence ekimi bulur o yüzden yeni alım başvuruları en erken şubatta olur.Belki açıklama yaparlar ama alımlar şubat gibi başlar diye düşünüyorum.

fhurghan, 5 yıl önce

Her sene şaşmadan eylül 20'de duyuruya gidilmiş. Bu senenin özelliği ne?

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi