Editörler : Pangaea
«34567891011121314»

çekocular
Aday Memur
13 Temmuz 2019 10:37

+++++++

oduncuk
Yasaklı
13 Temmuz 2019 11:54

+1

Limonkolonyasii
Kapalı
13 Temmuz 2019 12:00

Başka konularda hala, torpil bulursam şu işim olur mu, yukarılardan tanıdığım var işimi onunla hallettim muhabbeti dönerken, parasıyla memurluk satın alanlar varken bizim işimiz çoookk zor. Çalışana okuyana burda hiç şans yok. Bunları görüp duydukça artık her şeyden tiksiniyor insan.

To-re-p-il
Kapalı
13 Temmuz 2019 12:54

Sosyal medyada bir etkinlik yapalım arkadaşlar. Dilekçe , cimer vs ile olmuyor adamlar cevap bile vermiyor umurlarında değiliz. Kesin olumlu bir sonuç alacağımız bir şeyler yapalım. Olmuyorsa o diplomaları meclisin önünde yakalım. Bu adaletsizlikten dolayı bunu bile düşündüm. Bir olalım hadi bir karar verelim!

Limonkolonyasii
Kapalı
13 Temmuz 2019 13:10

Cimer hiç yardımcı olmuyor bu konuda çok doğru. O kadar yazdım çizdim iş yok dedim üstüne kyk borcu var dedim iş olanağı yaratın yardımcı olun bu konuda dedim, vergi dairesinden cevap geldi kyk ödenecek illaki diye. Buyur buradan yak.
To-re-p-il, 5 yıl önce

Sosyal medyada bir etkinlik yapalım arkadaşlar. Dilekçe , cimer vs ile olmuyor adamlar cevap bile vermiyor umurlarında değiliz. Kesin olumlu bir sonuç alacağımız bir şeyler yapalım. Olmuyorsa o diplomaları meclisin önünde yakalım. Bu adaletsizlikten dolayı bunu bile düşündüm. Bir olalım hadi bir karar verelim!

yesiimmgs
Aday Memur
13 Temmuz 2019 19:55

++++

fatalrhy
Aday Memur
13 Temmuz 2019 20:44

++

Çekolarca
Memur
13 Temmuz 2019 22:10

+

sardunyasw
Memur
13 Temmuz 2019 23:56

garibanların çocukları ancak kpss ile girer yoksa torpili olanlar puansız işe başlatılıyor. yazık
14 Temmuz 2019 11:03

+++

ziyankar.arar
Aday Memur
14 Temmuz 2019 11:59

Memurlar nete haber yaptírsak bile kârdír.

çekocular
Aday Memur
14 Temmuz 2019 12:06

+

Çekolarca
Memur
14 Temmuz 2019 13:04

Twitterda yüksek takipcili birkac hesaba yazdım. Kadrolarin azligini ,ilave kadrolarin verilmedigini , memurlarnetin yaptigi son donemin en dusuk kpss kadrolari haberini paylastim . Mv lerinin twitter hesaplarina mesaj gonderin arkadaslar . Haluk leventi etiketleyin o yaedimci olabilir sesimizi duyurmaya. Ama lutfen bunu yaparken bolum olarak degil de merkezi atamanin azligina dikkat cekin . Bizim amacımız aralik atamasinda ilave kadrolarin verilmesi ve merkezi atama sayisinin arttirilmasi olmali

Çekolarca
Memur
14 Temmuz 2019 13:06

Memurlarnet duy sesimizi ve haber yap. Ilave kadrolari istiyoruz. Merkezi atama sayilarinin normale donmesini istiyoruz . Mulakatli alimlara son verilsin merkezi atamaya dönülsün

14 Temmuz 2019 13:11

giren girdi zaten şimdiye kadar devlete görürmüyüz o günleri ölmeden acaba

Blacflame
Aday Memur
14 Temmuz 2019 21:02

++

matrixnity
Aday Memur
14 Temmuz 2019 21:11

şu para karşılığı memurluk olayını ben de duydum doğru mu bu ya skdnfkskkş

Limonkolonyasii, 5 yıl önce
Başka konularda hala, torpil bulursam şu işim olur mu, yukarılardan tanıdığım var işimi onunla hallettim muhabbeti dönerken, parasıyla memurluk satın alanlar varken bizim işimiz çoookk zor. Çalışana okuyana burda hiç şans yok. Bunları görüp duydukça artık her şeyden tiksiniyor insan.

Limonkolonyasii
Kapalı
15 Temmuz 2019 00:02

Maalesef, çokça şahit oldum ama ne yapacaksın ne diyeceksin ki. Bi şey söylesen sen bin kere haksız çıkıyorsun. Burda bu kadar mağdur insan bir araya gelip durumdan rahatsızlıklarını dile getiriyor ama işini bir şekilde halledenin umrunda olmuyor, hatta bu düzene laf söyleyip sayan bir süre sonra o düzene ayak uyduruyor en vahimi de o. İnşallah sesimizi duyan olurda bu düzen böyle gitmez.
matrixnity, 5 yıl önce

şu para karşılığı memurluk olayını ben de duydum doğru mu bu ya skdnfkskkş

zahn
Aday Memur
15 Temmuz 2019 00:53

+

trabzon37
Aday Memur
16 Temmuz 2019 16:15

gümdemde tutulması gereken başlık. tümü merkeziolsa en azından milletin gönlü rahat olur yoluna bakar mülakat mülkat dolaşa dolaşa telef oluyor insan

Toplam 535 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi