Editörler : "eskiyara"Pangaea
10 Mayıs 2007 20:38

Seçimde görevli öğretmenler..

Bize görev var mı yok mu?Normalde

"İlçe seçim kurulu "

Her ilçe çevresinde, kanunun verdiği görevleri yapar. Seçimi düzenle yaptırır. İlçenin en yüksek dereceli hakiminin başkanlığı ile diğer altı üyeden meydana gelir. Dördü siyasi partilerden ikisi de öğretmenlerdendir. İki öğretmen yedek üyesi de vardır" denir.

Ama özel bir durum.Tatile giden öğretmen 1000km geri gelip seçimde görevli olursa pek hoş olmaz kanımca.Sizce nasıl olacak..

CHATIN
Aday Memur
10 Mayıs 2007 20:40

İlçe seçim kurulunu yazmışım pardon ama yinede bize görev var mı yok mu?:))

semerkant62
Yasaklı
10 Mayıs 2007 20:43

HİÇ HOŞ OLMAYACAK TABİ. AMA MERAK ETTİĞİM ŞEY SEÇİM GÜNÜ GERÇEKTEN HASTALANIRSAK NE OLACAK.

sureyyat
Memur
10 Mayıs 2007 20:44

Eğer aynı ilçede iseniz görev var kaçamıyorsunuz.Bugün bizim en yeni ev adreslerimizi aldılar.

mazak55
Memur
10 Mayıs 2007 20:46

öğretmenleri büyük ihtimaller görev yerlerine çağıracaklar.Ama görevlendirme olacağı için yollukların verilmesi gerekiyor.

Teknolog79
Aday Memur
10 Mayıs 2007 20:47

Peki benim de bir sorum var bu konuda yorum yapabilecek arkadaş vardır umarım. Ben bu atama döneminde tayin istiyorum, hani kısmet olur da çıkarsa tayinim ben nerede görev alacağım. Eğer yeni okulumda diyecek olursanız ben orada seçmen kaydımı yaptırabilecekmiyim? yok eski görev yerimde olursa o zaman evi barkı boşalttıktan sonra bir tek seçim için buraya mı döneceğim?

CHATIN
Aday Memur
10 Mayıs 2007 20:51

Arkadaşlar hangi vicdana sığar tatildeki adama gel seçimde görevli ol diye.Bana güvenip mi seçim kararı alındı.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi