Editörler : swat3410
«535455565758596061626364»

ylmzhc
Şube Müdürü
30 Ağustos 2019 09:32

692 khklıyım. Red kararımı yeni gördüm. Adli idari arayan soran olmadı. Gözaltı vs.. yaşamadım. Avukat tutmama gerek var mı yada dilekçe örneği var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

Bensen10
Aday Memur
30 Ağustos 2019 09:35

Geçmiş olsun fişleme var mı acaba bir de Facebook ta red alanlar külübünde dilekçe. Örnekleri mevcut

varex
Aday Memur
30 Ağustos 2019 11:35

geçmiş olsun...

detaylı olarak red nedeni belli mi acaba komisyon yazısında

kriter vs var mı sadece kurum görüşümü acaba?

ylmzhc
Şube Müdürü
30 Ağustos 2019 12:35

Red nedeni hakkında en ufak bir bilgim yok. Sadece tahminen kurum görüşü olabilir çünkü malum yapıyla en ufak bağım yok. Karar elime ulaşınca öğrenecem artık.

Bu fişleme filan nereden öğreniliyor ki? Benim bildiğim hakkımda açılan bir soruşturma filanda yok

varex, 5 yıl önce

geçmiş olsun...

detaylı olarak red nedeni belli mi acaba komisyon yazısında

kriter vs var mı sadece kurum görüşümü acaba?

joak06
Daire Başkanı
30 Ağustos 2019 13:01

Öncelikle geçmiş olsun red nedeni cd kart soruşturman olabilir gıyabında takipsizlikte almış olabilirsin hangi ilde ihraç oldu isen savcılğına sor.

ylmzhc, 5 yıl önce

Red nedeni hakkında en ufak bir bilgim yok. Sadece tahminen kurum görüşü olabilir çünkü malum yapıyla en ufak bağım yok. Karar elime ulaşınca öğrenecem artık.

Bu fişleme filan nereden öğreniliyor ki? Benim bildiğim hakkımda açılan bir soruşturma filanda yok

semil27nisan
Memur
30 Ağustos 2019 17:13

701 KHK lıyım. Adli idari bir süreç yaşamadım. 26 nisancıyım. bugün komisyonda ret kararını gördüm. İhraç sebebini bilmiyorum. benim durumunda olan var mı arkadaşlar?

se2424
Genel Müdür
30 Ağustos 2019 17:56

Devre komisyon kararı eline geçince öğrenirsin ama kesinlikle fişlemedir
semil27nisan, 5 yıl önce
701 KHK lıyım. Adli idari bir süreç yaşamadım. 26 nisancıyım. bugün komisyonda ret kararını gördüm. İhraç sebebini bilmiyorum. benim durumunda olan var mı arkadaşlar?

HAK-LI polis
Memur
30 Ağustos 2019 21:08

Devrem il neresi ayrıca khk daki sıralaman kaçtı bakabilir misin
semil27nisan, 5 yıl önce

varex
Aday Memur
30 Ağustos 2019 21:48

ihraç kararını gören arkadaşlara tekrar geçmiş olsun..

arkadaşlar kriter vs belirtilmiş mi hakkınızda*

sadece kurum görüşü denilerek mi red kararı verilmiş?

detaylı olarak tahkikat yapılmamış mı?

varsa eğer herhangi bir kod belirtilmiş mi hakkınızda...

semil27nisan
Memur
30 Ağustos 2019 23:24

devrem il 47. KHK daki sıralamaya nereden bakılıyor
HAK-LI polis, 5 yıl önce
Devrem il neresi ayrıca khk daki sıralaman kaçtı bakabilir misin

Durak13
Aday Memur
30 Ağustos 2019 23:25

se2424 egm nin gönderdiği 1.savunmada ea kodlamasından beraat aldığım yazıyor. personel bilgi sistemindede calışma olduğu yazıyor. bilgilere ulasılamamış. o senin dediğini bende yazmıyor. yoksa 2.savunmadamı yazacak. teşekkürler
se2424, 5 yıl önce
Hayır idari mahkemede kurumun gönderdiği savunma dilekçesinde

88my
Genel Müdür
31 Ağustos 2019 00:16

Devrem bende 26 nisancıyım, ret kararını bekliyorum versinler de önümüze bakalım, senin kodlama neydi öğrenebildin mi?

semil27nisan, 5 yıl önce

se2424
Genel Müdür
31 Ağustos 2019 00:36

Devre yazının en sonunda sol allta eki bölümü varya orda tem raporu kom raporu yazısı yokmu eki olarak eklemişlerde ben göremedim
Durak13, 5 yıl önce
se2424 egm nin gönderdiği 1.savunmada ea kodlamasından beraat aldığım yazıyor. personel bilgi sistemindede calışma olduğu yazıyor. bilgilere ulasılamamış. o senin dediğini bende yazmıyor. yoksa 2.savunmadamı yazacak. teşekkürler
31 Ağustos 2019 01:18

dostlar kafama bisey takildi bilen varsa bilgilendirirse sevinirim. simdi benim red sebebi EA diye kodlanmam. garson adli fetocu 18 nisan 2017 de emniyete sd kartlari teslim etmis ancak ben 4 ekim acik 6 ocak ihrac burda bir sikinti yokmu yani fetocunun verdigi sd karttan once fisleme olmus mantiksiz degil mi bu

semil27nisan
Memur
31 Ağustos 2019 12:48

Devre adli idari bir süreç yaşamadığım için birde adamımız olmadığı için kodlamayı öğrenemedim. Dün de ret kararını gördüm
88my, 5 yıl önce

Devrem bende 26 nisancıyım, ret kararını bekliyorum versinler de önümüze bakalım, senin kodlama neydi öğrenebildin mi?

31 Ağustos 2019 21:07

bisey sorduk bilen yok mu
Korkusuzadalet, 5 yıl önce
dostlar kafama bisey takildi bilen varsa bilgilendirirse sevinirim. simdi benim red sebebi EA diye kodlanmam. garson adli fetocu 18 nisan 2017 de emniyete sd kartlari teslim etmis ancak ben 4 ekim acik 6 ocak ihrac burda bir sikinti yokmu yani fetocunun verdigi sd karttan once fisleme olmus mantiksiz degil mi bu

se2424
Genel Müdür
31 Ağustos 2019 21:29

Bende bunu daha önce yazdım ihraç sebebim ihrac tarihinden sonra ortaya çıkan bişey kafada deli sorular
bisey sorduk bilen yok mu

La Tahzen76
Aday Memur
01 Eylül 2019 10:47

avukata gerek yok tviter face gibi gruplarda savunma dilekceleri mevcut ayrica davayi adli yardimli acarsın uğrasamam dersen face de khk mağ.grubunda dilekce yazan avk.savc.hakim. mevcut,cuzi bi fiyata tabi piyasa sartlarina gore bunlardanda yardim alabilirsin
ylmzhc, 5 yıl önce

692 khklıyım. Red kararımı yeni gördüm. Adli idari arayan soran olmadı. Gözaltı vs.. yaşamadım. Avukat tutmama gerek var mı yada dilekçe örneği var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

La Tahzen76
Aday Memur
01 Eylül 2019 10:49

692 genelde red zaten malum garson kod dan dolayi
ylmzhc, 5 yıl önce

Sehzadee1453
Daire Başkanı
01 Eylül 2019 17:00

Devrem komiston kendince sana sunu demek istiyor. Egm seni sadece kurum kanaatiyle ihrac etti. Ancak daha sonradan fetöcülerden eke gecirilen bir cd kart ortaya cıktı biz fetöcülerin düsüncelerine cok güveniriz onlar sana fetöcü demiş ve bunu bir cd kartta kayıt altına almışlar. Bu bilgiler ısıgında biz sana ret veriyoruz. Ama akılsızlar bunu ihrac sebebi gösteriyor. İhractan sonra ortaya cıkan seyi. Bende de aynı duruö söz konusu. Hatta üstüne söyle bir durum daha var ihractan 2 yıl sonra adli işlem gecirdim. İhractan 1 yıl sonra hakkımda tanık ifadesi var. Komisyon bunları ihracıma gerekce göstermiş. Oysa adli işlemde tanık ifadesi de ihractan sonra. Senin bnm hayatım kimin umurunda. Oyun oynuyorlar bizimle

Toplam 1875 mesaj
«535455565758596061626364»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi