Editörler : "eskiyara"Pangaea

**LEVENT**
Şef
09 Şubat 2023 18:10

Yazışmalar kayyıtlı. Buyur et. Senin yazdığında benim yazdığımda kayıtlı. Senin ahlaksız adam demen ne kadar suç ise benimde sana ahlaksız demem o kadar suç.

Kemençe61, 1 yıl önce

Yarın hakkında suç duyurusunda bulunuyorum. Yerler be. Öyle her önüne gelene hakaret hakaret. Burada şikayet ettiğim soruşturma sonucunu beklediğim 2 kişi var biri de sen olacaksın. Gör de bak.

Kemençe61
Memur
09 Şubat 2023 18:14

Sen de beni şikayet edersin hiç sıkıntı yok. Mahkemelere hiç yolunun düşmediği, hakaretin ne demek olduğunu bilmediğin, çok ortada. Embesil, lağım beyinli lafı ile ahlaksız herif demek bir zannediyorsun. Evet ahlaksız bir herifsin sen. Görüşürüz.

Kemençe61
Memur
09 Şubat 2023 18:16

Senin küfürlerine + veren müze artığı biri var. Ona sor aynı zamanda da avukatmış.(!) Sana hukuki destek verir.

**LEVENT**
Şef
09 Şubat 2023 18:17

Haklısın bu ilk olacak. Sen alışıksın heralde

Kemençe61, 1 yıl önce

Sen de beni şikayet edersin hiç sıkıntı yok. Mahkemelere hiç yolunun düşmediği, hakaretin ne demek olduğunu bilmediğin, çok ortada. Embesil, lağım beyinli lafı ile ahlaksız herif demek bir zannediyorsun. Evet ahlaksız bir herifsin sen. Görüşürüz.

Kemençe61
Memur
09 Şubat 2023 18:20

Alışığım. Hakaret nedir kaba söz nedir? Cezaya sebep sözler nedir çok iyi biliyorum. Sen de öğrenirsin merak etme. Şimdi hakaretlerine devam et bakalım.

**LEVENT**, 1 yıl önce

Haklısın bu ilk olacak. Sen alışıksın heralde

**LEVENT**
Şef
09 Şubat 2023 18:21

Sen önüne gelene saldır. Şimdide + veren adama müze artığı de. Ne güzel. Biri de sana deyince zoruna gitsin.

Kemençe61, 1 yıl önce

Alışığım. Hakaret nedir kaba söz nedir? Cezaya sebep sözler nedir çok iyi biliyorum. Sen de öğrenirsin merak etme. Şimdi hakaretlerine devam et bakalım.

Kemençe61
Memur
09 Şubat 2023 18:26

Haklısın birine küfreden mesajı + verene daha ağır konuşmak lazım. Muze artığı az kalır Yusuf. Pardon Levent

**LEVENT**, 1 yıl önce

Sen önüne gelene saldır. Şimdide + veren adama müze artığı de. Ne güzel. Biri de sana deyince zoruna gitsin.

**LEVENT**
Şef
09 Şubat 2023 18:26

Çok komiksin. Bu da mı hakaret yoksa. Komik demek de hakaret mi?

Kemençe61
Memur
09 Şubat 2023 18:28

Yok değil. Ama embesil, lağım beyinli demek hakaret.

**LEVENT**, 1 yıl önce

Çok komiksin. Bu da mı hakaret yoksa. Komik demek de hakaret mi?

**LEVENT**
Şef
09 Şubat 2023 18:30

Her zaman bir şeyler öğreniyor insan işte. Bir de ahlaksız adam demek neden hakaret değil bunu açıklasan öğrensem.

Kemençe61
Memur
09 Şubat 2023 18:31

Ahlaksız herif hakaret mi diye arat deryalar denizler gibi bilgin olur.

**LEVENT**, 1 yıl önce

Her zaman bir şeyler öğreniyor insan işte. Bir de ahlaksız adam demek neden hakaret değil bunu açıklasan öğrensem.

metal3
Aday Memur
09 Şubat 2023 18:31

EYT iptal olmalı ve bu para depremzedelere ve deprem bölgesinin güçlendirilmesine harcanmalı

**LEVENT**
Şef
09 Şubat 2023 18:32

Kemençe61, 1 yıl önce

Yok değil. Ama embesil, lağım beyinli demek hakaret.

Ahmet343533
Memur
09 Şubat 2023 18:41

Yalnız ufak bi ayrıntı var gözden kaçan eyt için ayrılmış bi kaynak yok bütçede,matbaada 3 vardiya para basıp vereceklerdi

Kemençe61
Memur
09 Şubat 2023 18:43

Bak Levent benimle uğraşma. Hayal bile edemeyeceğin düzeyde hukuki bilgim var. Bunu şaka olsun laf olsun diye söylemiyorum. Bana söylediğin embesil, lağım beyinli lafların TCK ya göre ciddi cezai yaptırımı plan kişilik haklarına saldırı niteliğinde suç unsuru olan kelimeler. Üstelik bunu bir sosyal medya platformunda zincirleme şekilde yapıyorsun ki suçunu ve kapsamını oldukça artırıyor. Ben seninle dalga geçmedim, dalga da geçmiş olsam ve hatta hakaret etmiş olsam dahi senin bana hakaret etmeni gerektirmez hukuken haklıyken haksız duruma düşersin. Yapma bunu. Sosyal medya diye kimse birbirini görmüyor diye bu şekilde aklına gelen her şeyi yazma. Kime nerede çatacağın belli olmaz. Dedim ya hayatında mahkeme yoluna hiç düşmediğin belli oluyor. Alacağın cezayı geçtim gecirecegin süreç bile senin için bir ders niteliğinde olur. Bahsettigin gibi çok daha yeni şeyleri öğrenirsin tecrübe edersin. Rica ediyorum benimle uğraşma. Seni üzmek istemem ben seni tanımam sen beni tanımazsın neden bana hakaret ediyorsun?

**LEVENT**, 1 yıl önce

Ahmet343533
Memur
09 Şubat 2023 18:45

Sadece eyt değil seçim öncesi memur ve emekliye yapılacak zam da iptal edilmeli bence,artık hükümetin seçim kıyağı yapma lüksü yok (hükümete göre kıyak tabi normalde memur ve emekliye yapılması geren zam bundan çok daha fazla)

metal3
Aday Memur
09 Şubat 2023 18:48

EYT iptal oldu koçum
Delhii, 1 yıl önce

Eyt 8 şubat ta çıkacaktı bugün ayın 9 u oldu. Derhal çıkmalıdır. Türk devleti her zaman sözünü tutmuştur

Ahmet343533
Memur
09 Şubat 2023 19:13

1950 Adnan Menderes 60 60

1955 Süleyman Demirel 55 60

1969 Süleyman Demirel 38 43

1986 Turgut Özal 55 60

1992 Süleyman Demirel 38 43

1999 Bülent Ecevit 58 60

2023 Tayyip Erdoğan 38 43 ?

Demirel yüzenden 1 adım yol alamamışız.Bu kadar ciddiyetsiz bir devlet yönetimi olur mu?

BayrakHoca
Şef
09 Şubat 2023 23:44

2000 sonrası göreve başlayıp ortalığı karıştırmak isteyenler yine iş başında.

Şu günlerde bile devam ediyorsunuz bu fesatlığa.

O halde öncelikle sözde uzman öğretmenlik hikayesi iptal edilip alınan ödemeler faiziyle geri alınsın - ki bu duyumlar zaten var.

Daha sonra bu tarz provakasyonlar tesbit edilip - diğer başlıktaki 3 kişinin savcılığa intikali gibi intikal ettirilip gerekli işlemler yapılsın.

Şikayetçilerden biri de benim. Forumlarda oyalanacak vaktim olmadığı için kısa kesiyorum.

fikiradami
Aday Memur
10 Şubat 2023 09:10

Benim de kanaatim eşi çalışanlara tek maaş verilsin. Nasıl ama bu daha iyi

Toplam 83 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi