Editörler : crops35
16 Ekim 2021 13:01

Gaziantep Üniversitesi Personel Alımına Başvuranlar

54 personel alımı yapılacak mutlakatsız, burada bilgi paylaşımı yapmamız iyi olacaktır.

Ben de başvurmayı düşünüyorum ama Gaziantep'te oturmuyorum o yüzden biraz düşünüyorum. Kpss ortaöğretim puanım 87 destek personeline başvuru yapacağım 33 adet alım var. Şansım var mı yok mu çok arada bir puan. Şehir dışından başvuru yapanmayı düşünenler var mı? Üniversitede sözleşmeli personel olarak çalışmak nasıldır? Bilgi alışverişi yapalım.

officerceng
Aday Memur
16 Ekim 2021 15:33

Askerlik ile ilgili bir şey yazmıyor ilanda ama devlet memurluğuna alım kanunun 48. maddesinde aranan şartlar diyor acaba bu maddede askerlikle ilgili ne deniyor. Benim bu kasım celbinde askere gitme durumum var acaba başvurabilir miyim? Birde brüt ücret 3700 küsur lira diyor biraz az değil mi bu rakam?

mert.can57
Aday Memur
16 Ekim 2021 16:00

En son düzenleme tahrir olduktan sonra 30 gün içerisinde işe başlayabilir olmanız lazım. Acab siz nereden başvuru yapacaksınız?

officerceng, 3 yıl önce

Askerlik ile ilgili bir şey yazmıyor ilanda ama devlet memurluğuna alım kanunun 48. maddesinde aranan şartlar diyor acaba bu maddede askerlikle ilgili ne deniyor. Benim bu kasım celbinde askere gitme durumum var acaba başvurabilir miyim? Birde brüt ücret 3700 küsur lira diyor biraz az değil mi bu rakam?

officerceng
Aday Memur
16 Ekim 2021 16:08

Bende aynı destek personeline başvuracağım.

mert.can57
Aday Memur
16 Ekim 2021 16:17

Hocam siz hangi ilden başvuru yapacaksınız?

officerceng, 3 yıl önce

Bende aynı destek personeline başvuracağım.

officerceng
Aday Memur
16 Ekim 2021 16:40

Hocam ben normade kocaeli'den başvuru yapacaktım ancak bu askerlik durumu kafamı karıştırdı buna ek olarak birde sözleşmeki personellerin görevde yükselme sınavlarına girme hakkının bulunmadığını öğrendim. Bu sebepten sanırım başvurmayacağım.

Rüzgar0
Aday Memur
17 Ekim 2021 17:07

Arkadaşlar ilan da yaş ile ilgili bir yanlışlık var 35 yaşıdoldurmamış olmak ve 1996 ve sonrası doğumlu ol mak diyor bu bir çelişki. Bir de mezun belgesi çıkmayan 2008 öncesi mezunlar diploma fotokopisi gönderebilir mi? Teşekkür ederim

Rüzgar0
Aday Memur
17 Ekim 2021 17:11

Düzeltilmiş arkadaşlar

maviyedair
Şef
17 Ekim 2021 17:16

Arkadaslar cuma günü ilgili birimi arayıp bilgi alma imkanım oldu. Destek personeli için aradım.özel bütceden karsilaniyormus ,her turlu temizlik dagitim tasima cay kahve icecek servis vb islerde calisilacakmis. Maas asgariden 200 civari yuksek. Antep ikamet olanlar icin avantaj ama 8 17 faal isci gibi calisilacakmis. Ayni zamanda ogrenci olanlara kesinlikle izin verilmeyecekmis bosuna tercih yapip puaninizi yakmayin cunku baska bir sozlesmeli tercihi icin 1 yil bekleme sartiniz olacaktir.

Gun asiri temizlik icecek servisi evrak dagitim vs isleri olacakmis hatta eksta arac kullanimi da olacakmis. Temizlik dedigim lavabolar ara koridorlar da dahilmis. Tayin hic bir sekilde yokmus.

maviyedair
Şef
17 Ekim 2021 17:19

Cumhurbaskanligi kararnamesine gore artik hizmetli temizlik kadrolari sadece kpss ile olacakmis bundan sonra ilan sayisi artacaktir bu ilana asil yerlesen icin otomatik hizmet sozlesmesi yapilacaktir ve sozlesmeyi imzalamayan tekrar tercih hakkini 1 yil boyunca kesinlikle kaybedecektir bilgilerinize.

maviyedair
Şef
18 Ekim 2021 09:12

Erkeklerde askerlik yapmis olma sarti varmis

Rüzgar0
Aday Memur
18 Ekim 2021 12:42

Maaşı arayıp sordum orda yazan brüt ücret daha net ücreti hesaplamadık diyor. Asgari ücrete mi denk gelecek hiçbirşey anlamadım 4b sözleşmeli memur statüsüne gelmiyor mu

maviyedair
Şef
18 Ekim 2021 13:06

Resmen köle arıyorlar , bu nasıl iş tanımı böyle her türlü iş yaptırıp asgari ücret vermek ilginç!

19 Ekim 2021 15:25

83 puanım var sizce gelme durumu var mı destek personeli için?

ekonom6
Kapalı
19 Ekim 2021 16:17

Bu tür ilanların merkezi atamada çıkan üniv memurluğu alımlarından farkı nedir arkadaşlar? Merkezi atamayla üniv memuru olanlar en azından düz memur maaşı alıyor. Burda daha düşük maaşlardan söz ediliyor. Bilen birisi aydınlatabilir mi?

maviyedair
Şef
19 Ekim 2021 22:05

Cok fark var , bu iş sozlesmeli yani her an fesh edilip atilabilirsin is de cok agir ve zahmetli, kendi isteginle istifa edersen de puaninla diger 4b kadrolara 1 yil boyunca atanamazsiniz.

ekonom6
Kapalı
19 Ekim 2021 22:24

Büro personeli?
maviyedair, 2 yıl önce

Cok fark var , bu iş sozlesmeli yani her an fesh edilip atilabilirsin is de cok agir ve zahmetli, kendi isteginle istifa edersen de puaninla diger 4b kadrolara 1 yil boyunca atanamazsiniz.

maviyedair
Şef
19 Ekim 2021 22:45

Fark etmez hocam , şartlar zor ve ikinci sinif memur muamelesi oluyor ne yazık ki, yüksek puanlilarin puanlarini yakmamalari daha mantikli olacaktir.

ekonom6
Kapalı
19 Ekim 2021 22:48

Cevaplarınız için teşekkür ediyorum.
maviyedair, 2 yıl önce

Fark etmez hocam , şartlar zor ve ikinci sinif memur muamelesi oluyor ne yazık ki, yüksek puanlilarin puanlarini yakmamalari daha mantikli olacaktir.

Asilllllll
Aday Memur
06 Kasım 2021 19:46

arkadaşlar bende başvurdum gaziantep üniversitesi destek personeli alımına 80,68 puanla gelme ihtimalı nasıl hiç bilmiyorum .acaba çalışma ortamı nasıl maaşi nasıl kafamda deli sorular bilen varsa aydınlatırmı .yükselme sınavlarına girebilirmiyiz acaba biz .sizler kaç puanla başvurdunuz,

maviyedair
Şef
07 Kasım 2021 11:21

Ne zaman aciklanacak belli mi acaba

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi