Editörler : Pangaea

batuhn06
Aday Memur
25 Nisan 2019 18:24

Ne cok zorlayıcı ne de cok basitti sorular. ama genel olarak rahat bi ortam vardı. Ilk basta sohbet ediyor Nerden geldin? anne baba meslegi? not ortalaman? vs. Daha sonra kuruldaki diger 4 kisi isminle hitap edip soru soruyo. mulakata girmeden heyrcan yapmistim ama iceride heyecan falan kalmadi :)

el.hab, 5 yıl önce
Bolum farkli olunca sorularin niteligini anlayamiyoruz tabi :) ama genel olarak tavirlari nasildi? Zorlayicimiydi yoksa rahat bir mulakat miydi sizin icin?

el.hab
Aday Memur
25 Nisan 2019 18:38

O zaman gecmis olsun size:) Cok tesekkur ederim yardiminiz icin, hepimizin hakkinda hayirlisi olsun.
batuhn06, 5 yıl önce

Ne cok zorlayıcı ne de cok basitti sorular. ama genel olarak rahat bi ortam vardı. Ilk basta sohbet ediyor Nerden geldin? anne baba meslegi? not ortalaman? vs. Daha sonra kuruldaki diger 4 kisi isminle hitap edip soru soruyo. mulakata girmeden heyrcan yapmistim ama iceride heyecan falan kalmadi :)

batuhn06
Aday Memur
25 Nisan 2019 22:29

mulakatta basarilar ve bol sans

nehayatama
Memur
25 Nisan 2019 22:38

seçtim hocam cümle biraz düşük olmuş anlaşılmamış pek.

endüstriimüh, 5 yıl önce

Biz mülakattan çıktıktan sonra sağlık muayenesi için hastane seçtik siz seçmediniz mi

selambengeldimm
Aday Memur
25 Nisan 2019 22:39

Mülakata giren tüm adaylar hastane seçti, 40-45 günlük süreç sonunda sonuçlar açıklanınca kazanmış olursanız hastane sevk kağıdınız size iletilecek. Personel böyle bilgi verdi.
endüstriimüh, 5 yıl önce

Arkadaşlar meraba bende çarşamba günü girdim mülakata, çıktıktan sonra sağlık muayenesi için hastane seçtik ancak orda herhangi bir tarih yada belge vermediler. Sağlık muayenesi mülakattan geçen adaylar için mi bir bilginiz var mı ben orda sormayı unuttum şimdi de kurumu arıyorum fakat açan yok. Endişem başvuru klavuzunda ankara için 3 işgünü olarak sınırlı bir tarih vermeleri yardımcı olursanız çok sevinirim

endüstriimüh
Aday Memur
26 Nisan 2019 14:09

Sadece bende değil ama mülakattan çıkan herkes çıkışta hastane seçti, herhangi bir sevk kağıdı yada tarih verilmedi

2Ohy, 5 yıl önce
Evet 70 puan barajını geçmişsiniz. Nasıl hastane sevk belgesi vermediler mi?

endüstriimüh
Aday Memur
26 Nisan 2019 14:11

Anladım hocam çok teşekkür ederim.

selambengeldimm, 5 yıl önce
Mülakata giren tüm adaylar hastane seçti, 40-45 günlük süreç sonunda sonuçlar açıklanınca kazanmış olursanız hastane sevk kağıdınız size iletilecek. Personel böyle bilgi verdi.

2Ohy
Daire Başkanı
28 Nisan 2019 11:52

Evet dediğiniz gibiymiş. Ben daha önce subaylık için girmiştim yine aynı yerde o zaman sadece barajı geçenlerle hastane seçimi yapmış ve sevk kağıdını o gün almıştık. Acaba dedim aynı sistem devam ediyor mudur? Ama Cuma günü kendim de deneyimledim. Herkes seçti hastaneyi ve sevk kağıdını da vermediler.

endüstriimüh, 5 yıl önce

Sadece bende değil ama mülakattan çıkan herkes çıkışta hastane seçti, herhangi bir sevk kağıdı yada tarih verilmedi

06 Mayıs 2019 00:21

sonuçlar ne zaman açıklanacak bilgi alabilen?

Mühendis3207
Aday Memur
07 Mayıs 2019 05:48

+
ea22, 5 yıl önce

sonuçlar ne zaman açıklanacak bilgi alabilen?

latifsah
Aday Memur
07 Mayıs 2019 10:38

+

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi