Editörler : swat3410
«333435363738394041424344»

bording42
Aday Memur
19 Eylül 2020 18:48

maşallah çocuğunuza inşallah herşeyin hem sizin hem de bizim gibi bekleyenlerin gönlünce olması dileğiyle
sbr07, 4 yıl önce

Oğlum %1.31 dilim 456 puanla kazandı. Okulun yurt ve pansiyon imkanı yok. Görev yaptığım yer ilçe. İl merkezinde var oda 150 km uzakta. Görev sürem doldu. Avukat arıyorum. Mahkeme hazırlığındayım. Sonucun açıklanmasını beklüyorum. Mahkemeyi kazanırsam inşallah arkasına tazminat davası açacağım

sbr07
Aday Memur
19 Eylül 2020 19:35

Teşekkür ederim devrem. Hepimiz hakkında hayırlısı olur

bording42, 4 yıl önce
maşallah çocuğunuza inşallah herşeyin hem sizin hem de bizim gibi bekleyenlerin gönlünce olması dileğiyle

sbr07
Aday Memur
19 Eylül 2020 19:39

4. Ayda oldu. Önce tek il büyükşehir memleket yazdı. Daha sonra genel müdürlük 5 tercih yapmasını istedi. 5 tercih yapıp tekrar gönderdi. İlk tercihi memleketine gitti

pls3421, 4 yıl önce
Boşanma nedeniyle buyuksehir olan memleketine tayin olan oldumu.Bilgi veren olursa sevinirim.

Cesur1616
Aday Memur
19 Eylül 2020 20:41

Demek ki özür farketmeksizin, memlekete tayin isteyenlerin sonuçları açıklanmadı. Biz de eş durumu memleket istedik. Yönetmelikte büyükşehir statüsünde illere tayin istenebilir maddesi olmasına rağmen, kendi yönetmeliklerine aykırı karar alıyorlar. Memurlar net bunu haber yapmalı.

pls3421
Aday Memur
19 Eylül 2020 20:48

Devrem ben de tek tercih yaptım memlekete.Benden 5 tercih yapmamı istemediler.Dilekcem hala mazeret atama döneminde değerlendirilecektir yazıyor.
sbr07, 4 yıl önce

4. Ayda oldu. Önce tek il büyükşehir memleket yazdı. Daha sonra genel müdürlük 5 tercih yapmasını istedi. 5 tercih yapıp tekrar gönderdi. İlk tercihi memleketine gitti

kars2015
Genel Müdür
19 Eylül 2020 21:48

Bunlar yakında onuda değiştirir sonra büyükşehir şere gitmek istemeyenler tercih dışı çakarlar ne istediysek teşkilattan tersini yaptılar bekci de kolluk o çalışıyorda polis neden çalışmıyor insan keşke bekci olsaydım demeden gecemiyor
Cesur1616, 4 yıl önce
Demek ki özür farketmeksizin, memlekete tayin isteyenlerin sonuçları açıklanmadı. Biz de eş durumu memleket istedik. Yönetmelikte büyükşehir statüsünde illere tayin istenebilir maddesi olmasına rağmen, kendi yönetmeliklerine aykırı karar alıyorlar. Memurlar net bunu haber yapmalı.

Meulyt
Aday Memur
19 Eylül 2020 23:27

Tecrübeli abilerim bilgi alabilirmiyim eşim Doğu ilinde 5.yılını çalışıyor ben Batı ilinde çalışmayabaşlayalı 2 yıl oldu eşim kadrolu öğretmen yanına gidebilmek için dilekçe verdim kendim henüz şark görevimi yapmadım bu durumda ona tabi olabilirmiyim dilekçeyi verdim daireden eksik evrak var diye geri dönüş oldu.Eksikliği tamamladım bekliyorum.

Kajmeran 23
Aday Memur
20 Eylül 2020 15:30

halen bekliyoruz...

anamurlu333
Kapalı
20 Eylül 2020 17:51

Geldi geldi açıklandı kısmen

Oza755
Aday Memur
20 Eylül 2020 18:16

bunu gale almayın heryer bişey yazıyor sorunlu galiba
anamurlu333, 4 yıl önce

Geldi geldi açıklandı kısmen

anamurlu333
Kapalı
20 Eylül 2020 18:19

Bi laf derdimde söyleyene bakarim

karamaca
Aday Memur
20 Eylül 2020 19:05

Varmı açıklanan beyler

pls3421
Aday Memur
20 Eylül 2020 19:48

Anamurlu her yere yazmak zorunda değilsin.Bildigin açıklanan birşey varsa söyle.Yoksa millet burda bir umuttur bekliyor.Milletin umutlariyla oynama.
anamurlu333, 4 yıl önce

Bi laf derdimde söyleyene bakarim

karamaca
Aday Memur
20 Eylül 2020 20:41

Anamurlu ANAN GÜZELMİ LAN SÖYLESENE...

anamurlu333
Kapalı
20 Eylül 2020 21:38

Kendinden şüphen var herhalde kendin gibi bil herkezi ezik seni ...çok ezilmiş

karamaca, 4 yıl önce
Anamurlu ANAN GÜZELMİ LAN SÖYLESENE...

anamurlu333
Kapalı
20 Eylül 2020 21:41

Git kapıda nöbet tut havlama ezik çok ezilmiski küfrediyo pskyatrik rahatsız dengim değilsin küçükken biseymi yaptılar sana

önderbeyalanya
Kapalı
21 Eylül 2020 05:28

Emniyette feto temizligi sarttir hala bitmediler Ya ne saf meslektaslarimiz var bu kisilere zaten işlem yapılacaktı yüzde 90 ına bu liste şube çıkışlı fetocu sohbete kahvaltiya gidenYa ne saf meslektaslarimiz var bu kisilere giden işlem yapılacaktı yüzde 90 ına bu liste şube çıkışlı fetocu sohbete kahvaltiya giden fetonun okulunda okumuş mahrem imamlarin isim verdiği kisilerdir mitin işi gücü yok polismi fisleyecek anamurlu nikli şahıs kafayı kırmış mitle mit raporu olanlar şu an hapiste zaten ya devlet başa ya kuzgun leşe 26 nisandan iki gün önce 76 ilde 8000 mahrem imam alındı bu liste yüzde 99 güvenilir teyitli devletim için canım feda reisim için gözümü kırpmadan ölürüm yeterki tek fetocu abd gladyosu kalmasın sayın perinçegin dediği gibi bu temizlik şarttır ben izmirde kapıda 2013 de nöbet tutarken elinde tesbih istihbaratciyim sen kapıyı aç aklın ermez diyen polis okulu ndan rüstu unsal dan devrem şu anda inşaat ta kapı açıp kapıyor şehitlerimiz hep yasayacak kaşif kozinoglu ali tatar cem ersever 2023 de dünyaya hukmedecez feto kimin köpeği mite dil uzatmak için destur alın karlov olayında gördük delilleriyle 15 temmuz 17 Aralık karlov hatta büyük marmara depremi bile fetonun emriyle harp projesiyle yapıldı fatih tezcani Hüseyin gulerce yi nedim şeneri dinleyin biraz sen mite hakan fidana kurban ol selametle başkada yazmam daha ankesör emniyete sicramadi daha oda var...anamurlu mitten kuyruk acın var herhalde ... fetonun okulunda okumuş mahrem imamlarin isim verdiği kisilerdir mitin işi gücü yok polismi fisleyecek anamurlu nikli şahıs kafayı kırmış mitle mit raporu olanlar şu an hapiste zaten ya devlet başa ya kuzgun leşe 26 nisandan iki gün önce 76 ilde 8000 mahrem imam alındı bu liste yüzde 99 güvenilir teyitli devletim için canım feda reisim için gözümü kırpmadan ölürüm yeterki tek fetocu abd gladyosu kalmasın sayın perinçegin dediği gibi bu temizlik şarttır ben izmirde kapıda 2013 de nöbet tutarken elinde tesbih istihbaratciyim sen kapıyı aç aklın ermez diyen polis okulu ndan rüstu unsal dan devrem şu anda inşaat ta kapı açıp kapıyor şehitlerimiz hep yasayacak kaşif kozinoglu ali tatar cem ersever 2023 de dünyaya hukmedecez feto kimin köpeği mite dil uzatmak için destur alın karlov olayında gördük delilleriyle 15 temmuz 17 Aralık karlov hatta büyük marmara depremi bile fetonun emriyle harp projesiyle yapıldı fatih tezcani Hüseyin gulerce yi nedim şeneri dinleyin biraz sen mite hakan fidana kurban ol selametle başkada yazmam daha ankesör emniyete sicramadi daha oda var...anamurlu mitten kuyruk acın var herhalde ...

bording42
Aday Memur
21 Eylül 2020 10:16

Herkese iyi günler bugün personel daire ile görüşebilme oldu mu telefonlara ulaşamadım

İllegaltr42
Aday Memur
21 Eylül 2020 12:22

İyi günler arkadaşlar bi sorum olacak evraklar Ankara?ya ulaşınca dilekçe takip etmeye hemen bbaşlıyormusunuz benim Eylül dokuzda eşdurumu tayin dilekçesi personel daireye gitti fakat hala kayıt bulunamadı yazıyor bu şekilde dururken direk atama gelir mi

bording42
Aday Memur
21 Eylül 2020 13:31

bizim arkadaşın daha pbs ye dilekçesi düşmeden tayini çıkmıştı.
İllegaltr42, 4 yıl önce

İyi günler arkadaşlar bi sorum olacak evraklar Ankara?ya ulaşınca dilekçe takip etmeye hemen bbaşlıyormusunuz benim Eylül dokuzda eşdurumu tayin dilekçesi personel daireye gitti fakat hala kayıt bulunamadı yazıyor bu şekilde dururken direk atama gelir mi

Toplam 1127 mesaj
«333435363738394041424344»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi