Editörler : ayşegül bgm
16 Ocak 2022 01:40

Performans ücreti hakkında
Evet merhabalar birazdan soracağım soruya fikri ve/veya bilgisi olmayan cevaplamazsa sevinirim. Şu anda il sağlık, ilçe sağlık TSM gibi yerlerde performans ödemesi yapılıyor mu eğer yapılıyorsa ortalama ne kadar yapılıyor ve bu ücretin bir alt-üst sınırı var mı? İlgilenip cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

TUANANA
Aday Memur
16 Ocak 2022 08:10

TSM de performans ödemesi yok

Justfight
Aday Memur
16 Ocak 2022 15:55

.

Şakird7r
Aday Memur
16 Ocak 2022 23:58

Bunu ben de merak ediyorum bilgisi olan yok mu arkadaşlar çünkü ben TSM de dahil ödeme yapılıyor diye biliyorum

hicret betül
Aday Memur
17 Ocak 2022 13:50

hangi meslek grubundasınız

hicret betül
Aday Memur
17 Ocak 2022 13:59

Sosyal hizmet uzmanı, psikolog, diyetisyen ve fizyoterapist saydığınız tüm kurumlarda performans ücreti alır. Doğu ilinde bulunan arkadaşım bana göre(batıda bulunan) daha fazla alıyordu mesela. Ama genelde min 700 civarlarında.

Justfight
Aday Memur
17 Ocak 2022 16:37

Evet ben de bu şekilde biliyorum şimdi sabite %20 zam geldikten sonra performanslar verilmeyecek veya çok az verilecek gibi haberler duydum bunun hakkında bilginiz var mı peki hicam
hicret betül, 2 yıl önce

Sosyal hizmet uzmanı, psikolog, diyetisyen ve fizyoterapist saydığınız tüm kurumlarda performans ücreti alır. Doğu ilinde bulunan arkadaşım bana göre(batıda bulunan) daha fazla alıyordu mesela. Ama genelde min 700 civarlarında.

hicret betül
Aday Memur
18 Ocak 2022 11:01

Ben geçen ay izin aldığım için az yattı fakat hiç izin almayan arkadaşlarımızın performansı tam yattı.

Justfight, 2 yıl önce
Evet ben de bu şekilde biliyorum şimdi sabite %20 zam geldikten sonra performanslar verilmeyecek veya çok az verilecek gibi haberler duydum bunun hakkında bilginiz var mı peki hicam

hicret betül
Aday Memur
18 Ocak 2022 11:02

Onun dışında duyum aldığınız haberle ilgili bilgim yok. İnşallah doğru değildir :)

Justfight
Aday Memur
18 Ocak 2022 19:35

Tamamdır çok teşekkür ediyorum :)
hicret betül, 2 yıl önce

Onun dışında duyum aldığınız haberle ilgili bilgim yok. İnşallah doğru değildir :)

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi