Editörler : Pangaea
27 Nisan 2021 14:08

40 bin 60 bin twtçıları nerde??

Biz dedik ki ek yok.40 bin 60 bin türküsü çağırmaya devam ettiler ..Ne oldu şimdi ? Çalışıyorlarsa kpss ye çalışıyorlar ...Ek_Mek Yoooook...

PsikoCenter
Aday Memur
27 Nisan 2021 16:23

Tek sevincin bu galiba. Bu anı bekliyormuşsun gibi. Insan var insan var...

27 Nisan 2021 19:13

Harıl harıl Kpss'ye çalışıyorlardır şimdi.Seneye tekrar 60 bin 80 bin istekleri havada uçuşur ama seneye de çok büyük ihtimalle sadece 20 bin atama olacak!

Birkaç sene sonra mevcut öğretmenlerin maaşları asgarî ücret seviyesine düşmezse ve hükümet maaşları ödeyebilirse öpün başınıza koyun!

PsikoCenter
Aday Memur
27 Nisan 2021 19:52

Farzedelim dediklerin doğru çıkacak. E yani kardeşim ne olacak başın göğe mi erecek senin. Evde canın sıkılıyor galiba senin boş yapıyorsun. Acıyorum sana ama gerçekten acınası durumun var. Büyük ihtimalle kendi kendinle de şimdi çok konusuyorsundur da sen 😂😂😂

ekonomikk.çöküş, 3 yıl önce

Harıl harıl Kpss'ye çalışıyorlardır şimdi.Seneye tekrar 60 bin 80 bin istekleri havada uçuşur ama seneye de çok büyük ihtimalle sadece 20 bin atama olacak!

Birkaç sene sonra mevcut öğretmenlerin maaşları asgarî ücret seviyesine düşmezse ve hükümet maaşları ödeyebilirse öpün başınıza koyun!

adamınbirix
Memur
27 Nisan 2021 20:33

Kısa ve net cevap vereyim, ek atama gelecektir. Sadece şu an zamanı değil.

Nirvanaaaaa
Aday Memur
28 Nisan 2021 11:11

Aktrolsün sen değilmi ?

28 Nisan 2021 15:59

Bu yazımı okuyan aklı başında 7 yaşında bir çocuk Aktrol olmadığımı anlar.

Birçok ögretmen adayı ve öğretmenin aileleri ile birlikte senelerce oy verdiği Akp ve Mhp'nin hayalkırıklığı yaratacağını söylüyorum ben.Hem bundan sonraki atama sayıları konusunda hayalkırıklığı yaratacak hem alım gücü gitgide daha da düşecek ögretmen maaşları konusunda hayalkırıklığı yaratacak!

Aynı zamanda Boğaziçi iktisat bölümünü bitirmiş biri olarak diyorum ki ekonomik krizimiz daha uzun seneler bizimle birlikte olmaya devam edecek.

Bu kötü gidişe dur demek için de 2023 yılında veya daha önce seçim yapılsa bile yine geçersiz oy pusulalarının hesaba katıldığı hileli bir seçim olacak.

2023 veya 2024 yılında da tarikat ve cemaatletin de baskısıyla Halifelik sistemi ilan edilecek.Asıl Suriyelileşme süreci ondan sonra başlayacak işte!

Nirvanaaaaa, 3 yıl önce

Aktrolsün sen değilmi ?

Penrose
Yasaklı
28 Nisan 2021 19:24

60 binci olmayan herkes gudubet. 60 bin büyüsü yapılmış bunlara. Twit atınca 60 bin atama olacağına inanmaları yetmiyor 60 bin çok diyenleri tek görürlerse parçalıyorlar. Bakana #ZSakıllıol tt yapan bir nesilden bahsediyoruz.

60 bin yam yamları

Buradalar tesadüfen

Aynı rüyayı görür

Ayrı yerlere gider

Birçok ögretmen adayı ve öğretmenin aileleri ile birlikte senelerce oy verdiği Akp ve Mhp'nin hayalkırıklığı yaratacağını söylüyorum ben.Hem bundan sonraki atama sayıları konusunda hayalkırıklığı yaratacak hem alım gücü gitgide daha da düşecek ögretmen maaşları konusunda hayalkırıklığı yaratacak!

Aynı zamanda Boğaziçi iktisat bölümünü bitirmiş biri olarak diyorum ki ekonomik krizimiz daha uzun seneler bizimle birlikte olmaya devam edecek.

Bu kötü gidişe dur demek için de 2023 yılında veya daha önce seçim yapılsa bile yine geçersiz oy pusulalarının hesaba katıldığı hileli bir seçim olacak.

2023 veya 2024 yılında da tarikat ve cemaatletin de baskısıyla Halifelik sistemi ilan edilecek.Asıl Suriyelileşme süreci ondan sonra başlayacak işte!

cinin
Şef
28 Nisan 2021 22:28

EK ATAMA GELECEK !!!

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
28 Nisan 2021 22:53

Devlet maaş öder, hiç olmadı darphane onların para basar , öder ödemesine de o maaşla ne alabiliriz , bir hafta geçinebilir miyiz oluşacak hiper enflasyonla.

adamınbirix
Memur
30 Nisan 2021 01:50

Çok boş yorum gördüm ama bu kadar boşunu görmemiştim. Teşekkür ederim, bir yenilik getiriyorsun foruma

adamınbirix
Memur
30 Nisan 2021 01:57

1) Ziya Selçuk akıllı ol diye bir etkinlik yapmadı öğretmenler. 2) Haddini bil, yamyam gibi ithamlar senin haddine değil. 3) Ben öğretmenim, ülkemde 110 binden fazla öğretmen ihtiyacı var. 70 bin ücretli çalıştırılıyor. Büyük çoğunluğu öğretmen bile değil. Türkiye'de başka hiçbir meslek grubunda böyle bir durum yok. Anlayacağın istersem 100 bin atama isterim. O benim keyfime kalmış ama sen saygı göstereceksin.
Penrose, 3 yıl önce

60 binci olmayan herkes gudubet. 60 bin büyüsü yapılmış bunlara. Twit atınca 60 bin atama olacağına inanmaları yetmiyor 60 bin çok diyenleri tek görürlerse parçalıyorlar. Bakana #ZSakıllıol tt yapan bir nesilden bahsediyoruz.

60 bin yam yamları

Buradalar tesadüfen

Aynı rüyayı görür

Ayrı yerlere gider

Penrose
Yasaklı
30 Nisan 2021 06:35

Bakana şantaj yaparmışcasına 2023 te hesap sorarız, partinize hesap sorarız hashtaglerini bulup getirsem utanır mısın? Tüm öğretmenlerden ve insanlıktan özür dilemelerini gerektirecek türlü taşkınlıklar, saldırılar yapmadı mı bu 60 bin yam yamları? Tüm ülke salgın döneminde talepkar davranmaktan imtina ederken bunlar kadro için kapı kapı dilenmediler mi? Dilenme diyorum çünkü her yıl bütün kadro öğretmenlere verilecek diye bir kanun yok bu yıl 20 bin kadro denilmesine rağmen hala isteyicilik yapıyorlar. Kimse hiç bir meslek böyle utanç verici şeyler yapmıyor.

adamınbirix, 3 yıl önce
1) Ziya Selçuk akıllı ol diye bir etkinlik yapmadı öğretmenler. 2) Haddini bil, yamyam gibi ithamlar senin haddine değil. 3) Ben öğretmenim, ülkemde 110 binden fazla öğretmen ihtiyacı var. 70 bin ücretli çalıştırılıyor. Büyük çoğunluğu öğretmen bile değil. Türkiye'de başka hiçbir meslek grubunda böyle bir durum yok. Anlayacağın istersem 100 bin atama isterim. O benim keyfime kalmış ama sen saygı göstereceksin.
30 Nisan 2021 11:37

ister tabi ulan millet sana mı soracak? bu insanlar oy verdi tabi ki soracak. zaten hesap sormayanlar yüzünden, buna da şükür, önceden bunlar bile yoğuduuu yeeenimciler yüzünden bu hallerdeyiz. bu insanlar yamyamsa yöneticisinden hesap sormayanlar da dingildir.

Penrose, 3 yıl önce

Bakana şantaj yaparmışcasına 2023 te hesap sorarız, partinize hesap sorarız hashtaglerini bulup getirsem utanır mısın? Tüm öğretmenlerden ve insanlıktan özür dilemelerini gerektirecek türlü taşkınlıklar, saldırılar yapmadı mı bu 60 bin yam yamları? Tüm ülke salgın döneminde talepkar davranmaktan imtina ederken bunlar kadro için kapı kapı dilenmediler mi? Dilenme diyorum çünkü her yıl bütün kadro öğretmenlere verilecek diye bir kanun yok bu yıl 20 bin kadro denilmesine rağmen hala isteyicilik yapıyorlar. Kimse hiç bir meslek böyle utanç verici şeyler yapmıyor.

Penrose
Yasaklı
30 Nisan 2021 12:24

Yam yam yamyam yam. Yam yam yam?

Yam yam yamyam yam. Yam yam yam yam. Yamyam yamyam yam yamyam. Yam yam yamyam.

trustmeiamanengineer, 3 yıl önce

ister tabi ulan millet sana mı soracak? bu insanlar oy verdi tabi ki soracak. zaten hesap sormayanlar yüzünden, buna da şükür, önceden bunlar bile yoğuduuu yeeenimciler yüzünden bu hallerdeyiz. bu insanlar yamyamsa yöneticisinden hesap sormayanlar da dingildir.

30 Nisan 2021 13:11

yaşın kaç ( zeka yaşın ) ?

Nahaliels
Memur
30 Nisan 2021 13:43

malum partili penrose ve muhalif ekonomik.çöküş'ü kafes dövüşüne sokalım bence

Penrose
Yasaklı
30 Nisan 2021 13:49

Bu mizah seviyesi inanılmaz bir seviye gerçekten.

trustmeiamanengineer, 3 yıl önce

yaşın kaç ( zeka yaşın ) ?

Penrose
Yasaklı
30 Nisan 2021 13:50

Kalbimi kırıyorsun.

Nahaliels, 3 yıl önce

malum partili penrose ve muhalif ekonomik.çöküş'ü kafes dövüşüne sokalım bence

30 Nisan 2021 14:14

güldür güldür rapapaparaprarara

Penrose, 3 yıl önce

Bu mizah seviyesi inanılmaz bir seviye gerçekten.

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi