Editörler : "eskiyara"Pangaea
16 Ocak 2010 17:17

Görevlendirme md.yard. yıllık iznini sadece okul müdürünün izin formunu imzalamasıyla alabilirmi?

arkadaşlar okul müdürümüzle görüştüm formnu imzalarım iznine çıkarsın somestrde dedi,il milli eğitime gondermemize gerek yok cunku sadece mazaret izinlerinde gerekli dedi. İl yada ilçe milli eğitimede haber versek yeterli dedi.

şimdi sorum şu ki izin formunu benmi dolduruyorum? il dısına cıkacagım yeri yazmam gerekrimi? mudurun imzaladıgı izin formu yeterlimidir? Allah korusun basımıza izinde bir iş gelse il milli eğitim okul mudurunun imzaladıgı izin formunu yeterli bulurmu?

16 Ocak 2010 17:54

arkadaşlar bilgisi olan varsa rica ediyorum.

16 Ocak 2010 19:26

güncel

16 Ocak 2010 20:07

arkadaşlar idarecierden kimse izin almadımı prosedür hakkında bilgim yok,lütfen cevap

16 Ocak 2010 20:41

Müdürün sizi bilgelendirmiş ya neyi anlayamadın. Aynen söylediği gibi. Sen yıllık izne ayrılacaksın. Yıllık izni 1. sicil amiri 2. sicil amirinin bilgisi dahilinde verir. İzin formunun bir örneği bilgi amaçlı İlçe MEM e gönderilir.

17 Ocak 2010 15:35

benim anlatmak istediğim.bizim müdür mem'e yollamamıza gerek yok demesi. benim basıma bi iş gelse tatilde izinim mem'e gonderilmediği için gecersiz olurmu? yoksa mudurun imzaladıgı belge yeterlimidir? lutfen bilenler cevap verebilirmi?

batıkent
Memur
17 Ocak 2010 16:02

İZİN YÖNETMELİĞİNA BAKIN ORADA NE YAPACAĞINIZ YAZAR, İLE BİLDİRİLMESİ GEREKİR. mİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İZİN FORMUNU İMZALAR. OKUL mÜDÜRÜ EVET DER FAKAT İL MİLLİ İZİN VERMEYEBİLİR.

ezgi14
Aday Memur
17 Ocak 2010 17:52

hocam önce müdür sonra ilçe, sonrada kaymakam imzalıycak.. sonuçta adres bildirip izne ayrılcaksınız..

servet3
Aday Memur
17 Ocak 2010 18:53

arakadaşlar izin belegelerinden sadece okul müdürünün izin formları ilçeye gider.okul müdürünün dışındakilerin hepsini okul müdürü onaylar.yaklaşık 2 ay önce değişti.saygılar

servet3
Aday Memur
17 Ocak 2010 18:57

müdür yardımcısı, öğretmen ve hizmetlinin her türlü izin ve raporlarını onaylacak kişi okul müdürüdür.ilçe milli eğitim ve kaymakama imzalattırılmaz.

17 Ocak 2010 21:02

servet hocam bu yönetmeliği bulabileceğim bir yer var mı? o sizin dediğiniz değişen rapor yönetmeliği olmasın?

Ersan_tan
Aday Memur
17 Ocak 2010 22:56

Okul Müdürünün izin formunu imzalaması yeterli. İlçe MEM e göndermesine gerek yok. Bir nüshası dosyada saklanır. Özlüğe sistemden işlenir.

17 Ocak 2010 23:18

ersan hocam bu düşünceniz bir teamül mü yoksa yönetmelğe dayalımı cok arastırma yaptım,kimisi il mem'e gitmesi gerekir diyor kimisi de sizin gibi gerekmez diyor. ben il dışına çıkacağım için endişeliyim..

servet3
Aday Memur
18 Ocak 2010 19:42

20 Kasım 2009 tarih ve 27412 sayılı Resmi Gazetedeki yönetmelik değişikliğine göre aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda işlem yapılması gerekir AÇIKLAMALAR:

A-OKUL MÜDÜRÜNÜN HER TÜRLÜ İZİNLERİ ( Yıllık İzin, Mazeret İzni, Hastalık İzni, Verilmesi Zorunlu İzinler vb.) (EK-1/A Formu Kullanılacaktır.)

B-Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcısı (Mazeret İzinleri EK-1/B Formu Kullanılacaktır.)

C-VERİLMESİ ZORUNLU MAZERET HASTALIK VE YILLIK İZİNLER-(EK-1/C)

1- Doğum Öncesi ve Doğum Sonrası İzinler,

2- Memurun Eşinin Doğum Yapması Sebebiyle Memurun İsteği Üzerine 3 gün İzin,

3- Memura isteği üzerine, kendisinin veya çocuğunun evlenmesi, annesinin, babasının, eşinin,

çocuğunun veya kardeşinin ölümü halinde beş gün izin verilir.

4- Öğretmen Dışındaki Müdür Başyardımcısı, Müdür Yardımcısı, Memur, Teknisyen, Şoför, Hizmetli

ve diğer personelin yıllık izinleri,

5- Müdür Başyardımcısı, Müdür Yardımcısı, Öğretmen, Sözleşmeli Öğretmen, Memur, Teknisyen, Şoför,

Hizmetli ve diğer personelin Hastalık izinleri

EK-1/C ile verilen izinler, Okulunuzda kalacak olup, gerekli durumlarda Müdürlüğümüzce

istenecektir.

EK-1/C ile sözleşmeli öğretmenlere verilen izinler Müdürlüğümüze üst yazı ile bir nushası gönderilecektir.

D-Öğretmen ?Memur ?Teknisyen-Şoför-Hizmetli ve Diğer Personel (Amirin Takdirine bağlı Mazeret İzinlerinde EK-1/D Formu Kullanılacaktır.)

Not : Sözleşmeli öğretmenlere verilecek olan her türlü izinler (hastalık izinleri dahil) Müdürlüğümüze üst yazı ile mutlaka gönderilecektir.

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi