Editörler : supporters.
«105106107108109110111112113114115116»

uNForGivEN22
Aday Memur
02 Nisan 2020 18:39

İzinli olanlar evden çalışmaya devam ediyormuş. Malum arkadaşlar dünyaca zor zamanlardan geçiyoruz. Tüm kurumlar rotasyonlu çalışıyor. Ama evde olanlar da güncellemeleri yapıyorlarmış.
candidate34, 4 yıl önce

ÜAK'ta Eğitim Bilimlerine bakan personelin izinli olduğu doğru mu? Eğitim Bilimlerinden açıklanan var mı? Bilgisi olan yazabilirse çok sevinirim.

simirna971
Aday Memur
02 Nisan 2020 18:54

Acaba uak khk belgesini islak imzali olarak mi istiyor. Benim universitemde islak imza atacak yonetici yok yalnizca elektronik imzali verebiliyorlar.

candidate34
Aday Memur
02 Nisan 2020 19:47

Hocam sizin dediğiniz gibi olsaydı Eğitim Bilimleri Alanında da açıklanması gerekmez miydi? Bir kişi de mi yok açıklanan? Benim tahminim (aynı zamanda umudum) gelecek hafta ya da haftalarda Eğitim Bilimleri alanında açıklama olabilir.

uNForGivEN22, 4 yıl önce
İzinli olanlar evden çalışmaya devam ediyormuş. Malum arkadaşlar dünyaca zor zamanlardan geçiyoruz. Tüm kurumlar rotasyonlu çalışıyor. Ama evde olanlar da güncellemeleri yapıyorlarmış.

uNForGivEN22
Aday Memur
02 Nisan 2020 19:49

ÜAK'la görüştüğümde aynı soruyu sordum üstüne basa basa birkaç sefer. Arkadaşların izinde olması güncellemeleri aksatmıyor. Evden de devam ediyorlar cevabını aldım
candidate34, 4 yıl önce

Hocam sizin dediğiniz gibi olsaydı Eğitim Bilimleri Alanında da açıklanması gerekmez miydi? Bir kişi de mi yok açıklanan? Benim tahminim (aynı zamanda umudum) gelecek hafta ya da haftalarda Eğitim Bilimleri alanında açıklama olabilir.

raptor98
Aday Memur
02 Nisan 2020 22:27

Merhabalar,

Ben kaçırmış olabilirim arkadaşlar. Doçentlik belgesi için kurumumuzdan khk belgesi alıp hangi adrese göndereceğiz? KHK belgesini ilk defa duyuyorum. Bunu bizim kurumumuz mu düzenliyor?

docadayy, 4 yıl önce

Sayın hocam

Evet, ıslak imzalı dilekçeyle posta ile göndereceksiniz.

SilemNac
Aday Memur
03 Nisan 2020 00:21

Değerli Hocalarım,

Jüri üyesi tarafından ULAKBİM de yayınlanan makale farklı bir bölümde puanlanmış dediği için başvurum iptal edildi.

Benzer durumda olan kimse varsa ne yapılması gerektiği konusunda bilgi verebilir misiniz lütfen.

Saygı ve sevgilerimle.

drrobot
Aday Memur
03 Nisan 2020 00:51

Bir arkadaşımdan Fen Bilgisi Eğitimi'nden bir hocanın sonucunun iki gün önce açıklandığını öğrendim. Demek ki Eğitim Bilimleri'nden de açıklanan olmuş.

KUNKUN
Aday Memur
03 Nisan 2020 03:30

Hocam makalenizin Ulakbim de olduğuna dair Tr Dizin den ve yayınlanan dergiden yazı alabilirsiniz veya Derginin ve makalenizin Tr dizin de göründüğüne dair ekran görüntüsünün çıktısını alıp bir itiraz dilekçesiyle beraber Uak a başvurmanız lazım

SilemNac, 4 yıl önce

Değerli Hocalarım,

Jüri üyesi tarafından ULAKBİM de yayınlanan makale farklı bir bölümde puanlanmış dediği için başvurum iptal edildi.

Benzer durumda olan kimse varsa ne yapılması gerektiği konusunda bilgi verebilir misiniz lütfen.

Saygı ve sevgilerimle.

wolverine
Şef
03 Nisan 2020 08:05

Hangi bolumde puanladiniz hocam?

SilemNac, 4 yıl önce

Değerli Hocalarım,

Saygı ve sevgilerimle.

SilemNac
Aday Memur
03 Nisan 2020 09:22

Hocam ulakbim de taranan 2 makaleden birini 1d) bölümünde (yani diğer endekslerde taranan uluslararası makaleler) kısmında kodlamıştım. Aynı zamanda hem uluslararası endekslerde hem ulakbim de tarandığı için.

2a) yani, ulakbim de taranan makaleler kısmında en az iki makale yok dedi!

Aslında var. Birisi 2a) olarak kodlanmış, birisi 1d) olarak kodlanmış.

akademisyen 64
Müsteşar Yardımcısı
03 Nisan 2020 09:41

Bir makaleyi iki yerde birden değerlendiremezsiniz ve beyannamede ulakbimde taranan makale koşulunu yerine getirmemişsiniz.Jürinizin koşulu sağlayamadığınız kararı doğru.

SilemNac, 4 yıl önce

Hocam ulakbim de taranan 2 makaleden birini 1d) bölümünde (yani diğer endekslerde taranan uluslararası makaleler) kısmında kodlamıştım. Aynı zamanda hem uluslararası endekslerde hem ulakbim de tarandığı için.

2a) yani, ulakbim de taranan makaleler kısmında en az iki makale yok dedi!

Aslında var. Birisi 2a) olarak kodlanmış, birisi 1d) olarak kodlanmış.

SilemNac
Aday Memur
03 Nisan 2020 09:58

Hocam makale hem ulakbim hem de ua endekste taranıyor. Sonuç olarak ulakbim de iki makale var beyannamede. Konu her iki alanda puanlamak değil.

Ulakbim koşulu (en az iki makale) yerine geliyor mu gelmiyor mu?

wolverine
Şef
03 Nisan 2020 10:38

Maalesef hocam. Aynı makaleyi iki kısımda değerlendiremezsiniz. Ulakbim kısmında iki makaleniz olması gerekir. Makalelerden biri Ulakbim diğeri UA indeksi kısmındaysa jurinin kararı doğru. (Her ne kadar ben bu şartın çok saçma olduğunu düşünsemde).

SilemNac, 4 yıl önce

Hocam makale hem ulakbim hem de ua endekste taranıyor. Sonuç olarak ulakbim de iki makale var beyannamede. Konu her iki alanda puanlamak değil.

Ulakbim koşulu (en az iki makale) yerine geliyor mu gelmiyor mu?

tornado2020
Aday Memur
03 Nisan 2020 10:39

Hocam benim anladığım burada sizin dilekçenizin ıslak imzalı olması önemli.

simirna971, 4 yıl önce
Acaba uak khk belgesini islak imzali olarak mi istiyor. Benim universitemde islak imza atacak yonetici yok yalnizca elektronik imzali verebiliyorlar.
03 Nisan 2020 11:05

Sayın arkadaşlar, aranızda Güzel Sanatlar Temel Alanından(Plastik Sanatlar) sonucu açıklanan var mı?

SilemNac
Aday Memur
03 Nisan 2020 11:12

Hocam "ulakbim de iki makale koşulunu sağlayamayan yabancı adaylar bu koşulu uluslararası makale ilesağlayabilirler" deniyor.(bu bölümün dipnotunda)

Ayrıca tamamen yanlışlıkla farklı bir bölümde kodlansa dahi bu bir iptal sebebi olabilir mi?

O nedenle sormuştum bu durum benzer bir durumla karşılaşan ve itiraz süreci sonuçlanan kimse var mı diye.

wolverine
Şef
03 Nisan 2020 11:31

Şansınızı deneyin hocam. Sehven Ulakbim makalesini o bölüme girdiğinizi ve aslında 2 Ulakbim makalenizin olduğunu söyleyin. Bence makul bir itiraz ve kabul edilebilir. Eğer kabul etmezlerse Nisan başvurusunu yaparsınız. Hakkınızda hayırlısı olur inşallah.

SilemNac, 4 yıl önce

Hocam "ulakbim de iki makale koşulunu sağlayamayan yabancı adaylar bu koşulu uluslararası makale ilesağlayabilirler" deniyor.(bu bölümün dipnotunda)

Ayrıca tamamen yanlışlıkla farklı bir bölümde kodlansa dahi bu bir iptal sebebi olabilir mi?

O nedenle sormuştum bu durum benzer bir durumla karşılaşan ve itiraz süreci sonuçlanan kimse var mı diye.

chemistM
Aday Memur
03 Nisan 2020 11:37

Sayın hocalarım hepinize iyi günler, benim sonuç yeni açıklandı. Bölümümde Dr. Öğr. Üyesi olarak çalışmaktayım. YÖK 09.10.2019 tarihinde aldığı karar ile bölümümüzün öğrenci alımınındurdurulmasına, mevcut öğrencilerin haklarının korunmasına ve daha sonrada bölümün kapatılmasına karar vermiş bulunmaktadır.Bu yazı bize daha bir hafta önce geldi. Bu durumda benim doçentlik kadro ilanım kendi bölümümde verilmeyecek mi? Bu durumda olan yada bilgisi olan hocalarım var mı? Cevaplarsanız sevinirim.

SilemNac
Aday Memur
03 Nisan 2020 11:39

Teşekkürler hocam.

mnyildirim
Aday Memur
03 Nisan 2020 12:54

Hocam, lisansüstü programda öğrenciniz varsa veya öğrenci alımı devam ediyorsa bölümünüze kadro açtırabilirsiniz. İsteğiniz durumunda başka bir bölüme kadro açtırabilirsiniz.

chemistM, 4 yıl önce

Sayın hocalarım hepinize iyi günler, benim sonuç yeni açıklandı. Bölümümde Dr. Öğr. Üyesi olarak çalışmaktayım. YÖK 09.10.2019 tarihinde aldığı karar ile bölümümüzün öğrenci alımınındurdurulmasına, mevcut öğrencilerin haklarının korunmasına ve daha sonrada bölümün kapatılmasına karar vermiş bulunmaktadır.Bu yazı bize daha bir hafta önce geldi. Bu durumda benim doçentlik kadro ilanım kendi bölümümde verilmeyecek mi? Bu durumda olan yada bilgisi olan hocalarım var mı? Cevaplarsanız sevinirim.

Toplam 4957 mesaj
«105106107108109110111112113114115116»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi