Editörler : swat3410E.Kayı Han
24 Ocak 2022 02:25

28. Dönem Pomem Diş

Arkadaşlar bende lateral diş (ön kesici ve köpek dişinin arasındaki diş) eksikliği var. Üst çenede 2 dişim yok ancak 20lik dişler indiği için o boşluğu tamamen kapatmış durumda. Diş eksikliğinden kasıtları, o bölgede 1 diş boyutunda boşluk olması mı? Yoksa, boşluk olmasa bile o dişin orada bulunmaması mı? Aynı durumda olup daha önce mülakata giren veya bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. İmplant için boşluk yok, köprü veya kaplama yaptırmak için de sağlam dişleri boş yere kestirmek istemiyorum.

TURANC71
Aday Memur
24 Ocak 2022 08:55

Aynı durum bende de var. Hiçbir kurumdan net bir bilgiye ulaşamıyorum. Bulunduğunuz şehirde ki hastanenin sağlık kurulunu arayın diyorlar ama açan da yok. Bilen varsa yazabilir mi lütfen ?

Gangan9
Memur
24 Ocak 2022 10:58

o dişin eksik olması çünkü geçen yıl benim önümde bir adayda da sizin gibi bir durum vardı dişi eksik gibi görünmüyordu ama köpek dişi yoktu elemişlerdi

PolisAdayı9706
Aday Memur
25 Ocak 2022 18:01

Peki önsağlıkta durumu anlatsam. Olur da mülakatları geçersem yaptıracağımı söylesem, imkan tanırlar mı sence? Daha önce mülakatlara girmediğim için nasıl tepki verdiklerini bilmiyorum.

Gangan9, 2 yıl önce
o dişin eksik olması çünkü geçen yıl benim önümde bir adayda da sizin gibi bir durum vardı dişi eksik gibi görünmüyordu ama köpek dişi yoktu elemişlerdi

Gangan9
Memur
25 Ocak 2022 18:55

sanmıyorum dostum elenen çocuk da ben zaten doktora gittim 2 hafta sonra yapacak dedi ama nafile. o anki duruma bakıyorlar yani
PolisAdayı9706, 2 yıl önce

Peki önsağlıkta durumu anlatsam. Olur da mülakatları geçersem yaptıracağımı söylesem, imkan tanırlar mı sence? Daha önce mülakatlara girmediğim için nasıl tepki verdiklerini bilmiyorum.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi