Editörler : Pangaea
21 Mayıs 2020 15:40

Hamza Aydoğdu'nun mülakat puanı geçerlilik açıklaması

İsteyen ilk mülakat puanını ek atama için de kullanabilecek

ferrocan
Aday Memur
21 Mayıs 2020 15:42

Bayat haber :)

bstpsl
Aday Memur
21 Mayıs 2020 15:46

Daha 5 dk önce Twitter'da paylaştı. Netleşmiş oldu sonuçta
ferrocan, 4 yıl önce

Bayat haber :)

T1903
Şube Müdürü
21 Mayıs 2020 16:02

Yok bayat değil çok taze şuan iş resmiyet kazandı artık resmi bir haber daha önce çalışmaydı:)

bstpsl
Aday Memur
21 Mayıs 2020 16:04

Arkadaş araştırmadan okumadan daha önce forumda gördüğü kadarıyla resmi zannetti herhalde
T1903, 4 yıl önce

Yok bayat değil çok taze şuan iş resmiyet kazandı artık resmi bir haber daha önce çalışmaydı:)

T1903
Şube Müdürü
21 Mayıs 2020 16:41

Zaten bekleniyordu da yine de belli olmaz bu işler resmiyet kazanması on numara oldu git gel hep masraf bide pandemi olayları iyi oldu

grex
Aday Memur
21 Mayıs 2020 17:43

Resmiyet kazandı arkadaşlar.

ferrocan
Aday Memur
21 Mayıs 2020 18:29

Alemsiniz vallahi :)

Yahu Hamza Hoca açık ve net zaten buton koyacaklarını söyledi. Yani ucunu açık bırakmadı ki...

Resmi evrak mı takip ediyorsunuz?

Oldu olacak sayı tarihini de öğrenin de onu buradan duyurursunuz (:

T1903
Şube Müdürü
21 Mayıs 2020 18:32

Türkiye de yaşadığımız için resmiyet kazanmadan itibar etmiyoruz:)

ferrocan, 4 yıl önce

Yahu Hamza Hoca açık ve net zaten buton koyacaklarını söyledi. Yani ucunu açık bırakmadı ki...

ferrocan
Aday Memur
21 Mayıs 2020 18:32

Ayrıca mülakat çok anlamsız. Kpss puanını yuvarlayıp aynısını veriyorlar. Ne diye milleti uğraştırıp yoruyorsunuz. İlk defa girecek arkadaşlara yazık.

bstpsl
Aday Memur
21 Mayıs 2020 18:44

Burası Türkiye burda hayaller kelebekler kadar yaşar. Sayın ferrocan.. İş böyle olunca resmi açıklamadır önemli olan. Bir sürü bahsi geçip gerçekleştirilmemiş çok örnek var neticede siz de bilirsiniz.
ferrocan, 4 yıl önce

bstpsl
Aday Memur
21 Mayıs 2020 18:45

Gördüm sevindim ve paylaşmak istedim. Bu dalga geçermişçesine tavır sergilemeye gerek var mı? Gerçekten mi ? :)
ferrocan, 4 yıl önce

Ayrıca mülakat çok anlamsız. Kpss puanını yuvarlayıp aynısını veriyorlar. Ne diye milleti uğraştırıp yoruyorsunuz. İlk defa girecek arkadaşlara yazık.

bstpsl
Aday Memur
21 Mayıs 2020 18:48

Bu ayrı bir konu maalesef. Biz de istiyoruz mülakat olmasın. İnsanlar başka şehirlerden masraf etmesin yorulmasın. Mülakat Sonucu değiştirmiyor ama durum bu
ferrocan, 4 yıl önce

T1903
Şube Müdürü
21 Mayıs 2020 19:04

Ya arkadaşlar tartışmaya gerek yok güzel haberlerde bile tartışmayı beceriyoruz bosverin mutlu olun:)

bstpsl
Aday Memur
21 Mayıs 2020 19:07

Dalga konusu edenler düşünsün hocam :) İyiki de paylaştım. Tüm ayrıntıları da gerekirse paylaşırım. Ben çok mutluyum
T1903, 4 yıl önce

Ya arkadaşlar tartışmaya gerek yok güzel haberlerde bile tartışmayı beceriyoruz bosverin mutlu olun:)

ferrocan
Aday Memur
21 Mayıs 2020 19:12

Allah mutluluğunuzu daim etsin hocam.

Adaletli ve huzurlu günler dilerim :)

bstpsl, 4 yıl önce
Dalga konusu edenler düşünsün hocam :) İyiki de paylaştım. Tüm ayrıntıları da gerekirse paylaşırım. Ben çok mutluyum

bstpsl
Aday Memur
21 Mayıs 2020 19:17

Bilmukabele hocam
ferrocan, 4 yıl önce

Allah mutluluğunuzu daim etsin hocam.

Adaletli ve huzurlu günler dilerim :)

ÇağatayD
Şube Müdürü
21 Mayıs 2020 19:36

Evet daha önce de olacağını biliyorduk ama bir mesaja verilen yanıt sayesinde. Resmi yazı okumak, bir gelişme olduğunu görmek güzeldir :) Herkese hayırlı olsun tekrardan.

tarafsiz01
Şef
21 Mayıs 2020 21:17

ilk mulakata girenler icin ve nasil olsa atanamam bu puanla deyip girmeyenlere de guzel bir haber

bilkyaz13
Memur
21 Mayıs 2020 21:49

bi de şu 18 martta atananlar için güzel bir haber duyabilsek

ÇağatayD
Şube Müdürü
22 Mayıs 2020 01:02

İnşallah en kısa sürede duyarsınız hocam.
bilkyaz13, 4 yıl önce

bi de şu 18 martta atananlar için güzel bir haber duyabilsek

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi