Editörler : oto-danisman-expert
30 Mart 2012 10:37

Volvo s40 acil yorum

2011 model 1.6 dizel (d2) volvo s40 premium + dinamik paketli 39000 km.de hasarsız bi araç var fiyat 62000 tl belki pazarlıkla biraz daha düşürülebilir. Sizce bu araç alınırmı fiyat yüksekmi? (aynı özellikte 2012 modelleri 76000-77000 civarında)yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler...

exaren
Şef
30 Mart 2012 10:41

yüksek ve parasını haketmeyen bi araç.. (volvo artık eski volvo değil yanlış anlaşılmasın o kadar para veriyosunzu kapı aydınlatması yok , opsiyonel ve paneli o fiyata göre ucuz duruyo.... )

okumamyok-iyiyazarım
Daire Başkanı
30 Mart 2012 10:42

hocam alırsınız binersiniz zevkle gezersiniz ama satmaya gelince üzülürsünüz bence muadili bir vw sizin için daha iyi olabilir satarkende sıkıntı çıkarmaz servis ağı yaygındır.İç hacim olarak volvodan daha ferahtır bilmiyorum bindiniz mi o arabaya iç hacim çok dar.

umut.2222
Memur
30 Mart 2012 10:46

zaten düşüdüren iki sorunuda yazmışsınız satarken sıkıntı yaşandığı kesin ayrıca muadili olan yeni jetta kadarda geniş bi araçta değil 67000 tl ye full 2012 sıfır jetta var ama bi taraftada volvo işte... volvonun servisleri hakkında sıkıntılı olduğu söyleniyor doğrumudur?

okumamyok-iyiyazarım
Daire Başkanı
30 Mart 2012 11:11

hocam volvo servisleri (benim gördüğüm) çekici ağırlıklı gittiğiniz saman sizinlemi uğraşacaz elimizde da ciddi daha ağır işler var der gibiler ve ustalar arabalardan uzaklar zaten piyasada ne kadar volvo var ve ne kadarı arıza yapıyor.

hotelmanager
Memur
30 Mart 2012 12:42

Volvo S40 1.6 dizel alacağına Ford Focus 1.6 dizel al zira aynı motoru kullanıyorlar. Volvo ve Ford'un web sitelerinden motorların teknik özelliklerine bakabilirsin.

Ayrıca bu motoru Peugeot ve Citroen'de kullanıyor...

buraközeleğitim
Müsteşar Yardımcısı
30 Mart 2012 13:47

kaç yıl bınmeyı dusunuyorsun? heran satma ihtimalın olabılır mı ? bu parayı gözden cıkardıgına gore durumun baya iyi heralde... volvo keyfını yasaybılırsın... ben suan durumunda olmadıgım için bana uzak gelıyor ama içimde kalan uktedır volvo :D sanayıye yağ değişimine gitmiştim bir gun bı tane adam volvodan indi 2006 modeldi araç içi krem falan kaplama..dedım usta bunu satar mısın satmam dedı.. nıye dedım istediğim her şeye sahıp satsam ne alacam dedı... performans yakıt guvenlık konfor her seye sahıp dedi:D

uglykidjoe
Müsteşar
30 Mart 2012 13:54

Yakında S40 üretimden kalkacak ve V40 adında C segment hb bir araç çıkacak.Ön tasarımı güncel S60'a çok benzeyecek.

Ben olsam 62 000 liraya aldığım ikinci el aracın yeni kasası çıkınca üzülürdüm.Sonuçta bir BMW 3 serisi falan değil bu... Piyasayı takip etmiyorum ama bu paralara İnsignia gibi bir üst sınıf araç alınabilir sanırım.

Tabi S40'ı Volvo D segment diye klanse ediyor.Ama Focus ve Mazda3 ile aynı platformu ve motorları paylaşıyor.

bonnieclyde
Müsteşar
05 Eylül 2013 01:58

deyim yerindeyse 40 yıl araştırıp kastırıp almıştım ben de 2011 model volvo s40. araç istediğim gibi isveçte yapıldı 2 ay sonra teslim aldım. babam hyundai al diye bastırıp duruyordu o zamanlar.. herkesin hassasiyetleri farklı tabi.. 30 yaşındaydım ve hiç araç kullanmışlığım yoktu.. kullanmayı da bilmiyordum.. babam sağolsun tavsiyeyi seve seve verirdi ama kendi aracını kullanmam için hiç vermemişti.. ben de sıfır volvo s40ımla ankara trafiğine kendimi attım.. düşe kalka bol bol stop ettire ettire öğrendim.. arabamı tüm özellikleri ile sevdim.. ikinci eli nedir diye de hiç bakmadım.. nasipse 10 yıl kullanacağım dedim hep.. onun çin üretimden kalkmış kalkmamış beni ilgilendirmiyor.. 10 yıl sonra 15 -20 bine aralığında bir fiyata satacağım çünkü..

bence volvo s40 d2 fiyatını hak eden bir araba.. yol tutuşunu seviyorum aracın.. airodinamiği oldukça başarılı.. frenleri çok güçlü.. ve daha birçok güvenlik unsuru da araçta mevcut..

o-t-o-r-i-t-e
Yasaklı
05 Eylül 2013 21:13

parasını hiç haketmiyor konsol dan bile belli

ademberberoglu
Aday Memur
16 Ocak 2014 16:44

bende şuan o araçdan almayı düşüyorum arkadaşlar ne diyorsunuz 31.500 160 binde temiz kaza yok

ademberberoglu
Aday Memur
16 Ocak 2014 16:45

yok degişen yok biir kaç yerinde lokal boya var oda sürtmeden dolayı aydınlatırsanız sevirim saygıla

adali10
Şef
16 Ocak 2014 19:00

dizel mi benzinli mi hocam kaç model alacağınız araba

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi