Editörler : crops35

Pederank
Aday Memur
15 Ocak 2019 19:41

Ins hocam, benımde ankara
Yaşamsahası, 5 yıl önce

Kayseri Pederank,ya inşallah bizi de arayacaklar,çok az kaldı Allah'ın izniyle

newres
Memur
16 Ocak 2019 09:49

Puanınız kaç hocam

Pederank, 5 yıl önce
Ins hocam, benımde ankara

Pederank
Aday Memur
16 Ocak 2019 10:00

İst asilim hocam
newres, 5 yıl önce

Puanınız kaç hocam

Pederank
Aday Memur
16 Ocak 2019 15:57

Bugunde aranmadık, hepsi bir bitse ve e devlete verılse herkes kendı görse ne guzel olurdu. Telefon calsa kalbımız duruyor

Yaşamsahası
Aday Memur
16 Ocak 2019 16:20

Pederank aynı şeyleri düşünüyoruz,çok şükür aranacağız elbette,ya bu gün ya yarın.Dua Edip bekleyelim

Pederank
Aday Memur
16 Ocak 2019 16:33

20. hocam, ıkametgahı ankara olanlardan cagırılanlar olmuş formlarda gördum ama ank-ıst nedense dsha ses yok.
Yaşamsahası, 5 yıl önce

Pederank aynı şeyleri düşünüyoruz,çok şükür aranacağız elbette,ya bu gün ya yarın.Dua Edip bekleyelim

Pederank
Aday Memur
16 Ocak 2019 16:35

Merak ettıgım bırsey var bu gs ları emnıyetten hak kazanılan ılleremı gıdıyor yoksa ıkametgah edılen ıldekı emnıyet aynı ıldekı mudurluge verıp omu kazanılan ile gönderıyor. Bılgısı olan varmı arkadaşlar

Yaşamsahası
Aday Memur
16 Ocak 2019 17:23

Bulunduğumuz şehirdeki emniyet, Ankara genel merkeze yolluyor,orada detaylı bir incelemeden sonra Kazandığımız şubeye yada müdürlüğe yolluyor Pederank kardeş

debug
Genel Müdür
16 Ocak 2019 17:24

Kazandıysanız pek heyecan yapmanıza gerek yok... GS'nin bitmesini bekleyin huzur içinde. Elbet arayacaklar. Güvenlik soruşturmaları ikamet ettiğin yerde yapılır (anne baba ayrı ildeyse orada da ayrıca yapılıyor) Benim örneğin ailemin oldugu yerdeki bitmiş ancak istanbulu bekliyorum. Soruşturma dosyaları ayrı ayrı geliyor dedi işkurdaki çalışan. İşe başlayanlar da var halen gelmeyenler de var dedi.

debug
Genel Müdür
16 Ocak 2019 17:26

Ankaraya genel müdürlüğe yollanır. ankara'dan il müdürlüklerine gönderilir daha sonra

Pederank, 5 yıl önce
Merak ettıgım bırsey var bu gs ları emnıyetten hak kazanılan ılleremı gıdıyor yoksa ıkametgah edılen ıldekı emnıyet aynı ıldekı mudurluge verıp omu kazanılan ile gönderıyor. Bılgısı olan varmı arkadaşlar

Pederank
Aday Memur
16 Ocak 2019 17:29

Anladım kardeş cok saol, ank ıl mudurlugunü arayıp ordanmı net haber alsak.
Yaşamsahası, 5 yıl önce

Bulunduğumuz şehirdeki emniyet, Ankara genel merkeze yolluyor,orada detaylı bir incelemeden sonra Kazandığımız şubeye yada müdürlüğe yolluyor Pederank kardeş

Pederank
Aday Memur
16 Ocak 2019 17:30

Anladım debug, heyecan yapmayalım dıyorum ama ıkametgahı ank olanların ızmıre onayı gıdılen var onların hallolduysa nıye bızımkıler hallolmadı dıye kafama takıyorum
debug, 5 yıl önce

Kazandıysanız pek heyecan yapmanıza gerek yok... GS'nin bitmesini bekleyin huzur içinde. Elbet arayacaklar. Güvenlik soruşturmaları ikamet ettiğin yerde yapılır (anne baba ayrı ildeyse orada da ayrıca yapılıyor) Benim örneğin ailemin oldugu yerdeki bitmiş ancak istanbulu bekliyorum. Soruşturma dosyaları ayrı ayrı geliyor dedi işkurdaki çalışan. İşe başlayanlar da var halen gelmeyenler de var dedi.

buro.101
Şef
16 Ocak 2019 19:11

Çeşitli sebepleri olabilir.

Sizin bölgedeki polis memurları yoğun olabilir.

Ailevi durumunuz farklı olabilir. Farklı yerlerdeki aile üyeleri bazen uzatabiliyor mesela.

Nufusu çok olan şehirlerde sorgular daha uzun sürebiliyor.

Pederank, 5 yıl önce
Anladım debug, heyecan yapmayalım dıyorum ama ıkametgahı ank olanların ızmıre onayı gıdılen var onların hallolduysa nıye bızımkıler hallolmadı dıye kafama takıyorum

Ulkbeyza
Aday Memur
16 Ocak 2019 20:19

Istanbul işkur il müdürlüğüne grup 3 yedek 1 belge teslim ddecek misiniz

Pederank
Aday Memur
16 Ocak 2019 20:52

Saolun hocam yardımcı olmaya calıstıgınız icin
buro.101, 5 yıl önce

Çeşitli sebepleri olabilir.

Sizin bölgedeki polis memurları yoğun olabilir.

Ailevi durumunuz farklı olabilir. Farklı yerlerdeki aile üyeleri bazen uzatabiliyor mesela.

Nufusu çok olan şehirlerde sorgular daha uzun sürebiliyor.

smrclk
Kapalı
17 Ocak 2019 00:49

Arkadaşlar bu durumun sebebini ben size anlatayım. Bu 1078 kişilik büro personeli alımında yaklaşık 150 kişi zaten farklı kurumlarda memur olup kurum değişikliği yapan kişiler olabilir. Çünkü Ankara genel müdürlükte iken insan kaynakları yaklaşık 150 kişi var farklı kurumlardan olan demişti. Bunlardan biri benim şu Ankara ikamet olup izmir atanan kişi benim :) Ve halihazırda 5 ay önce biten bi güvenlik soruşturması sürecim vRdı ve tam 4 buçuk ay beklemiştim ilk gs min bitmesini. Yani daha uzarsa ve ilk gs süreciniz ise telaş yapmayın. Bilginize

debug
Genel Müdür
17 Ocak 2019 09:52

yukarıdaki arkadaşın cevabı tam sana göre olmuş :) Dert etme. Dediğim gibi süreçler şehirlere göre vs de çok değişiklik gösterir. Bağlı oldugun karakola gidip bilgi alabilirsin soruşturmanın durumu hakkında. Rahatlamış olursun en azından

Pederank, 5 yıl önce
Saolun hocam yardımcı olmaya calıstıgınız icin

Pederank
Aday Memur
17 Ocak 2019 10:16

Anladım hocam bende bugun size aılenızde memur varmı ondan mı böyle erken bıttı dıyecektım tam zamanında yZdınız cok saolun :)
smrclk, 5 yıl önce

Arkadaşlar bu durumun sebebini ben size anlatayım. Bu 1078 kişilik büro personeli alımında yaklaşık 150 kişi zaten farklı kurumlarda memur olup kurum değişikliği yapan kişiler olabilir. Çünkü Ankara genel müdürlükte iken insan kaynakları yaklaşık 150 kişi var farklı kurumlardan olan demişti. Bunlardan biri benim şu Ankara ikamet olup izmir atanan kişi benim :) Ve halihazırda 5 ay önce biten bi güvenlik soruşturması sürecim vRdı ve tam 4 buçuk ay beklemiştim ilk gs min bitmesini. Yani daha uzarsa ve ilk gs süreciniz ise telaş yapmayın. Bilginize

Pederank
Aday Memur
17 Ocak 2019 10:17

Eyw kardesım gercekten ıcım rahatladı bıraz 2014 kpss den beri bekleyip ilk defa olunca ınsan ıstsr ıstemez sıtres yapıyor alakaladat olup ılgılendıgınıx ıcın saolun :))
debug, 5 yıl önce

yukarıdaki arkadaşın cevabı tam sana göre olmuş :) Dert etme. Dediğim gibi süreçler şehirlere göre vs de çok değişiklik gösterir. Bağlı oldugun karakola gidip bilgi alabilirsin soruşturmanın durumu hakkında. Rahatlamış olursun en azından

smrclk
Kapalı
17 Ocak 2019 10:52

Ailemde memur çok ama sanırım bununla alakası yok. Benim tahminim ilk arananlar bu kurum degişikliği yapmış olacak olan memur arkadaşlar tabi sadece tahmin ama muhtemelen de öyledir. Yaklaşık 150 kişi olduğu bilgisi doğru zaten.

Pederank, 5 yıl önce
Anladım hocam bende bugun size aılenızde memur varmı ondan mı böyle erken bıttı dıyecektım tam zamanında yZdınız cok saolun :)
Toplam 173 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi