Editörler : E.Kayı Han
«789101112131415161718»

ka.17
Kapalı
15 Kasım 2021 18:03

Merhaba

zazakat
Kapalı
15 Kasım 2021 23:43

Sözleşmeli katip olarak başlayacağım, bedelli yapmak mantıklı mı ayrıca, bedelli izninde ücretli izne çıkabiliyor muyuz?

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
15 Kasım 2021 23:51

Bedelli askerlik yaparken maaş alamazsınız.

zazakat, 2 yıl önce
Sözleşmeli katip olarak başlayacağım, bedelli yapmak mantıklı mı ayrıca, bedelli izninde ücretli izne çıkabiliyor muyuz?

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü
16 Kasım 2021 00:39

Hocam sizce yeni alım olur mu ne dersiniz adalet bakanı seneye alım yapacağız falan demişti bi kaç hafta önce sanırım.

Kayıhan2020, 2 yıl önce

Bedelli askerlik yaparken maaş alamazsınız.

Ogz90
Şef
19 Kasım 2021 17:23

Memur arkadaşlardan işe başlatma hakkında duyumu ya da bilgisi olan var mıdır acaba? 1 eylul'de evrak teslimimiz sonuçlandı hala bekliyoruz.

19 Kasım 2021 18:09

Bizde 3 Eylül son gündü bekliyoruz daha
Ogz90, 2 yıl önce

Memur arkadaşlardan işe başlatma hakkında duyumu ya da bilgisi olan var mıdır acaba? 1 eylul'de evrak teslimimiz sonuçlandı hala bekliyoruz.

Lebissss
Aday Memur
19 Kasım 2021 18:30

Ya neden bu kadar uzadı bu süreç.gecen yıllarda da bu kadar uzuyormuydu.millet işinden çıktı bu yüzden .insanları bekletmenin gerekçesi ne.herseyin cılkını cikarmasalar olmaz.

srkncndn
Aday Memur
19 Kasım 2021 18:47

Arkadaşlar bizimde 2019 eylülde mülakatlar olmuştu, ocağın 3 ünde açıklandı, martın 15 inde de işbaşı yaptık. İstanbul için söyüyorum yani yakında aranırsınız tahminimce aralık 15 falan başlarsınız.
Lebissss, 2 yıl önce

Ya neden bu kadar uzadı bu süreç.gecen yıllarda da bu kadar uzuyormuydu.millet işinden çıktı bu yüzden .insanları bekletmenin gerekçesi ne.herseyin cılkını cikarmasalar olmaz.

stobeaus
Aday Memur
23 Kasım 2021 15:18

Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim. Çağlayan Adliyesi Zabıt katipleri başladı mı ? Evraklarımızı teslim ettik ama bir gelişme olmadı. Sitede kesin sonuçlarla ilgili bir duyuru yayınlanacak mı ? Yada aranacak mıyız ? Bu konularda bilgisi yada fikri olan varsa çok müteşekkir olurum. Saygı ve sevgiyle.

xkatipadayadayı
Aday Memur
24 Kasım 2021 10:54

Lisans mezunu Zabıt Katipliği maaşı yeni yılda ne kadar olacak? Sanırım yol ve yemek ücretini de çıkarsak asgari ücretten daha düşük olacak. Ee o zaman memurluğun bi farkı kalmayacak bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Kezban Kaya
Kapalı
24 Kasım 2021 20:14

Bende çağlayan adliyesine zabıt katibi olarak evrakları 21 Ekim'de teslim ettim. Son gün 22 Ekim'di. Halen arayan olmadı beni de. Sadece emniyetten arayıp birkaç bilgi teyidi yaptılar.
stobeaus, 2 yıl önce

Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim. Çağlayan Adliyesi Zabıt katipleri başladı mı ? Evraklarımızı teslim ettik ama bir gelişme olmadı. Sitede kesin sonuçlarla ilgili bir duyuru yayınlanacak mı ? Yada aranacak mıyız ? Bu konularda bilgisi yada fikri olan varsa çok müteşekkir olurum. Saygı ve sevgiyle.

stobeaus
Aday Memur
25 Kasım 2021 13:12

Beni Emniyetten de aramadılar. Bilgi teyidi için. Çok enteresan. Evden mi aradılar sizi mobil iletişiminizden mi ? Ne kadar oldu aranalı özel değilse tabi ki ?

Kezban Kaya, 2 yıl önce
Bende çağlayan adliyesine zabıt katibi olarak evrakları 21 Ekim'de teslim ettim. Son gün 22 Ekim'di. Halen arayan olmadı beni de. Sadece emniyetten arayıp birkaç bilgi teyidi yaptılar.

Kezban Kaya
Kapalı
25 Kasım 2021 13:30

Mobil numaramdan 3 Kasım'da aradılar.
stobeaus, 2 yıl önce

Beni Emniyetten de aramadılar. Bilgi teyidi için. Çok enteresan. Evden mi aradılar sizi mobil iletişiminizden mi ? Ne kadar oldu aranalı özel değilse tabi ki ?

stobeaus
Aday Memur
25 Kasım 2021 14:26

Teşekkür ediyorum bilgi için.. Aramayı kaçırdıgımı sanmıyorum ama umarım öyle olmamıştır. Asil olarak evrak teslim ettik ama beklemek yoruyor gerçekten.

Kezban Kaya, 2 yıl önce
Mobil numaramdan 3 Kasım'da aradılar.

esil940
Memur
25 Kasım 2021 20:47

Beni de aramadılar. Aynı komisyondan üç kişinin oluru geldi daha. oluru gelen arkadaşı da aramamışlar. Sadece bir kişi evlerine geldiklerini söylemiş. Beklemek her aşamada çok yorucu. Ve çok uzun bir bekleyiş oldu bu..
stobeaus, 2 yıl önce

Teşekkür ediyorum bilgi için.. Aramayı kaçırdıgımı sanmıyorum ama umarım öyle olmamıştır. Asil olarak evrak teslim ettik ama beklemek yoruyor gerçekten.

Tıpsekreterii
Aday Memur
26 Kasım 2021 22:15

Merhaba ardakadşlar. Ben de çağlayan adliyesini bekliyorum. Henüz arayan soran yok Geçenlerde ben aramıştım, arayalı ortalama 1 hafta filan oldu. 1.1.5 ay sürer başlamanız dediler.

BZKRTAHMET
Kapalı
29 Kasım 2021 21:02

Merhaba, güvenlik soruşturmalarının mülakat sonuçlarının açıklanmadan bittiğini nerden öğrendiniz? Güvenilir bir kaynak mı?

Ogz90, 3 yıl önce

Sözleşmeli mübaşirliği kazandım evrak teslimimiz 13 ağustos son, evrak verirken memura da sordum bilmiyorum Ankara'ya yollucaz onay gelince başlarsınız dedi gvsler sanırım mülakat sonuçları açıklanmadan bitti öyle denilmişti tahmini ne kadar bekleriz işe ne zaman başlarız?

Ogz90
Şef
01 Aralık 2021 03:55

Mülakata girmeden önce bizimle ilgilenen memura sonuçların tahminen ne zaman açıklanacağını sormuştuk gvs ler yapılacak biter bitmez açıklanır demişti fakat şu an 2.kez gvs yapılıyor erken başlatma olmadı bizim sonuçlar 16 temmuzda açıklandı hala bekliyoruz.

BZKRTAHMET, 2 yıl önce

Merhaba, güvenlik soruşturmalarının mülakat sonuçlarının açıklanmadan bittiğini nerden öğrendiniz? Güvenilir bir kaynak mı?

MeteHan.1453
Memur
02 Aralık 2021 16:03

Hic bir bilgim yok ama duz hesap yapıp çoğu kişiyi adliyeler yıl başında başlatacak galiba.
Ogz90, 2 yıl önce

Mülakata girmeden önce bizimle ilgilenen memura sonuçların tahminen ne zaman açıklanacağını sormuştuk gvs ler yapılacak biter bitmez açıklanır demişti fakat şu an 2.kez gvs yapılıyor erken başlatma olmadı bizim sonuçlar 16 temmuzda açıklandı hala bekliyoruz.

02 Aralık 2021 16:36

Galiba kaderlerimiz aynı olarak bayanlar-baylar. 2019 alımı olarak bizler 8.5 ay beklemiştik, erkenler de oldu daha geçler de. Sizler adına çok üzgünüm sabretmeniz de zor, iş yükü çok bizler de zorlanıyoruz, yeni arkadaşlarımız bir an önce başlasınlar dilerim.

Toplam 470 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi