Editörler : Pangaea
«683868396840684168426843684468456846684768486849»

Stalk
Yasaklı
22 Mayıs 2019 10:26

Yaz len nere yazarsan yaz gidi :)))

BBZwek, 5 yıl önce
Aynen atıp tutmalarla olur içimden bir ses 2000 atama olacak demekle olur. Boş vaadlerle avutmaya devam et kendini sana soracak degılım berde ne yazacagımı burada sayı verip morm bıttı dıyıp tarih verenlere ahkam kes sen!!!

BBZwek
Yasaklı
22 Mayıs 2019 10:29

Birgün norm bitti diyenler ertesi gün norm bitmedi diyolar siz kendizle çelişiyorsunuz. İnsanları da kendinizi de kandırmayın ayın kaçı oldu ormana ilan cıktıgı zamanlarda bize de cıkması gerekırdi. Haziranda görürüz elimizde bitmeyen norm calısmalarıyla bitti bu iş bu sene atama yok. Seneye 2020 kpss gelmeden atama yapılcak o da cuzzı mıktarda. 10551 alım ne zaman çıktı ? O taşep zaten maliyede beklemedi mi? Bu bakan norm calısması devam esıyor bız o talebı cekmesık demesı mı? Sayı bellı taşep bellı ne normu Umutsuzluk aşılama degıl bu gerceklerı gorme aylardır hangı kurum boyle uzun calısma yaptı? İnsanlar uğraştı gazeteler haberlere cıktık mv soru onergesı verdı hangı bakanlığa bu kadar baskı yapıldı? Yok işte adamlar oyalıyor oyalıyor anlatabıldım mı

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
22 Mayıs 2019 10:44

Alimlarin merkeziden mülakata geçtiği söyleniyor dogru mu?

Stalk
Yasaklı
22 Mayıs 2019 10:58

Alım yok artık ne mülakatı

Heybetlimühendis, 5 yıl önce

Ahmet.vet.54
Aday Memur
22 Mayıs 2019 11:52

öyle bişi yok. tarım bakanlığı alım yaparsa açıktan alım yapar dendi ki daha öncede hep böyle alım yaptı. açıktan alım mülakatlı veya mülakatsız olabilir bu doğru ama ortada böyle bi açıklama yokken çıkıp mülakat gelecek haksızlık olacak diye fitne çıkartmayada gerek yok.

Heybetlimühendis, 5 yıl önce

Merdogann
Kapalı
22 Mayıs 2019 11:55

Önümüzde bir istanbul seçimi var. Beka meselesi yol yaptık köprü yaptıkla milleti ikna edemediler aynı şeyleri yaparak farklı sonuç beklemek en büyük deliliktir der anştayn. Gel gelelim kartı ucuzlatmaları milletin aklıyla dalga geçmek kimse bir parmak balla da ikna olmuyor artık hele de başta olmaz yapılamaz deyip yapınca samimi olmuyor. Eyt'yi yapamayacakları kesin ama akılları varsa bizim atamayı yaparlar. Aramızda istanbulda yaşayan yok mu? yada istanbulda hatrınızın geçtiği arkadaşınız akrabanız yok mu? Benim bile nerden baksan çok samimi olduğum 10 kişi var. Basit bir matematik yapabilirlerse seçimden önce alımı açıklarlar. Norm falan tamamen hikaye bu ülkede ne zaman sadece liyakate ve ihtiyaca dayalı personel alınmış. Herşey bürokrasi ve siyasi. Hiç mi denk gelmediniz devlet dairesinde ben bilmiyorum diye sizi ordan oraya gönderenlere...

sdsss
Daire Başkanı
22 Mayıs 2019 12:38

anştayn da geldi sırtımız yere gelmez artık :)

nerimantutak
Aday Memur
22 Mayıs 2019 12:50

nasıl alım olmayacak yaa hükümetimiz güçlü, devletimiz güçlü,ekonomimiz sağlam temellerde kimse atama olmayacak diye umutsuzluk yaymasın atama olacak 2019'ın sonunda 2000-2500 zm ataması ben bekliyorum olacak başka yolu yok umutsuzluk pompalayan olmayacak diyenler gitsinler yeter artık madem olmayacak başka kapıya biz devletimize, hükümetimize güveniyoruz vatanımıza, milletimize bağlıyız

nerimantutak
Aday Memur
22 Mayıs 2019 12:58

2019 da 2500 atama olacak seçimden öncede gençlerin önünü açmak için ihtiyaç doğrultusunda 2021 yılında 5000 zm ataması olacak başka çaresi yok sonra artık reisin dediği gibi emekli oldukça alım olacak bundan sonra kimse ZM tercih etmesin eden olursa üzülür herkes 2022 ye kadar mezun olmaya baksın yoksa artık deniz bitiyor reis bize son şansımızı verecek bundan kimsenin şüphesi olmasın artık aklı olmayanda zm tercih ederse okursa yapacak birşey yok tarihler önemli 2019 da 2500 zm, 2021'in sonunda 5000 zm ataması olacak ondan sonrada duracak emeklilik kadar alınacak burada umutsuzluk veren kişiler artık yerin dibine girsin atama olacak Reis fakir fukaranın umuduyla oynamaz o ezilenlerin gür sesi kimsesizlerin kimi

Merdogann
Kapalı
22 Mayıs 2019 13:02

işiniz gücünüz trol olmuş. Duyum söylene eksi fikir söyleyene eksi soru sorana eksi.. Anca iki laklak bi şakşak, panayıra çevirdiniz burayı. Bu kafayla sırtınız yere gelmez ama hayatta da muvaffak olamazsınız. Bu kadar dokunduysa yazmam sana, söyle bir daha yazmayım?

sdsss, 5 yıl önce

anştayn da geldi sırtımız yere gelmez artık :)

BBZwek
Yasaklı
22 Mayıs 2019 13:03

Seçim öncesi böyle şak şakcı umut tacirleri çıkıyor hep şaşırdık mı
nerimantutak, 5 yıl önce

nasıl alım olmayacak yaa hükümetimiz güçlü, devletimiz güçlü,ekonomimiz sağlam temellerde kimse atama olmayacak diye umutsuzluk yaymasın atama olacak 2019'ın sonunda 2000-2500 zm ataması ben bekliyorum olacak başka yolu yok umutsuzluk pompalayan olmayacak diyenler gitsinler yeter artık madem olmayacak başka kapıya biz devletimize, hükümetimize güveniyoruz vatanımıza, milletimize bağlıyız

nerimantutak
Aday Memur
22 Mayıs 2019 13:11

bence yazma umutsuzluk veren devleti hükümeti eleştiren devlet millet vatan düşmanı şeyler yazma yazma ki herkes önünü görsün Allah biliyor herkes farkında Reis kimseyi yarı yolda bırakmaz 2500'ü bu sene olmak üzere 5000'i 2021 sonu olmak üzere toplam 7500 zm atanacak artık bundan sonrada atanamayan ağlamasın zırlamasın devletin sürekli ZM atama gibi ne gücü var ne bütçesi

Merdogann, 5 yıl önce

işiniz gücünüz trol olmuş. Duyum söylene eksi fikir söyleyene eksi soru sorana eksi.. Anca iki laklak bi şakşak, panayıra çevirdiniz burayı. Bu kafayla sırtınız yere gelmez ama hayatta da muvaffak olamazsınız. Bu kadar dokunduysa yazmam sana, söyle bir daha yazmayım?

starrubyziraat
Daire Başkanı
22 Mayıs 2019 13:12

Bakan yardımcısı ile görüşme var bugün bakalım ne çıkacak.Ben olumsuz haberlere alıştım çok fazla şaşırmam atama konusunda

Ahmet.vet.54
Aday Memur
22 Mayıs 2019 13:42

hadi ordan..

nerimantutak, 5 yıl önce

bence yazma umutsuzluk veren devleti hükümeti eleştiren devlet millet vatan düşmanı şeyler yazma yazma ki herkes önünü görsün Allah biliyor herkes farkında Reis kimseyi yarı yolda bırakmaz 2500'ü bu sene olmak üzere 5000'i 2021 sonu olmak üzere toplam 7500 zm atanacak artık bundan sonrada atanamayan ağlamasın zırlamasın devletin sürekli ZM atama gibi ne gücü var ne bütçesi

harita94
Genel Müdür
22 Mayıs 2019 13:54

Kardeş 7500 mühendis(branş farketmez genel söylüyorum) istihdam edecek gücü yok diyorsun da 10 bin 10 bin polis asker alınıyor kafan mı güzel? Senin aldığın 4500 mühendis maaşı,polisin aldığı 5 milyar maaş + doğuda görev yaparsan 7 milyar maaş alıyorsun.sen mesleğini mi aşağılıyorsun yoksa kendini rezil mi etmeye çalışıyorsun yoksa troll müsün?

Ahmet.vet.54
Aday Memur
22 Mayıs 2019 13:54

seçmenin çoğu ideolojiye göre oy verir bırakın şu bizi atarsa oy veririm ayaklarını. chp seçilse atanacakmısın veya eyt mi çıkacak saçmalığın daniskası. üni mezunu olmuşsunuz ağlamayı dahi bilmiyosunuz:)

BBZwek
Yasaklı
22 Mayıs 2019 13:58

Ziraat Mühendisliğini tercih edemeyecek insanlar olması senın reisinin suçu yeterli istihdam sağlamadığı için aylarca insanları bekletiyorşar neden bu tülkenin bekçiye ihtiyacı var da ziraat mühendisine ypk mu? Meslegımızın kokunu kurutuyorlar hala utanmadan reis diyosun ülkede tarımı bitirdiler tarım yapılan arazıler 1 yılda ne kadar azaldı üretimden vazgecen ciftcilerden haberin var mı? Bana dokunmayan yılan bın yasasın kafasında oldugunuz ıcın bu haldeyiz. Yukarda yok devletımızın gucu atamaya yetmeye yetecek diypsun bundan sonra beklemesın kımse bızden sonra atama yapmaları zor siyosun senın ılktirarın gını sende kendınle celısıyorsun. Devlet tüm ziraat mühendislerine kol acamaz ama kpssden bellı yeter puanı almıs ınsanlar devlete yerlesmesı lazım 70 yasındakı adamlarla bu iş sürmez genc dinamık nufus her zaman kalkınmada üretimde onemlıdır ama senın ne kadar cahıl oldugun yalaka oldugun burada bellı gozunuzu acın artık bu ne olacak olacak nerede olacak atama hanı sayı tarıh nerde ? Aylardır burada neler duyduk kaç secım oncesı lafları dondu sonuc elde var 0
nerimantutak, 5 yıl önce

2019 da 2500 atama olacak seçimden öncede gençlerin önünü açmak için ihtiyaç doğrultusunda 2021 yılında 5000 zm ataması olacak başka çaresi yok sonra artık reisin dediği gibi emekli oldukça alım olacak bundan sonra kimse ZM tercih etmesin eden olursa üzülür herkes 2022 ye kadar mezun olmaya baksın yoksa artık deniz bitiyor reis bize son şansımızı verecek bundan kimsenin şüphesi olmasın artık aklı olmayanda zm tercih ederse okursa yapacak birşey yok tarihler önemli 2019 da 2500 zm, 2021'in sonunda 5000 zm ataması olacak ondan sonrada duracak emeklilik kadar alınacak burada umutsuzluk veren kişiler artık yerin dibine girsin atama olacak Reis fakir fukaranın umuduyla oynamaz o ezilenlerin gür sesi kimsesizlerin kimi

Merdogann
Kapalı
22 Mayıs 2019 14:02

benim yazdıklarımdan nasıl bir vatan düşmanlığı çıkardın anlamadım! Akp'yi desteklememek vatan hainliği mi? bir kere ben atamanın olacağı, olması gerektiği yönünde şeyler yazdım kimseye umutsuzluk vermedim. Vatan sevgisine gelince de sen ne yaptın da bu vatan için klavye delikanlılığından başka bana böyle konuşabiliyorsun. Benim bu vatan için çektiğim eziyetleri sen rüyanda görsen dudağın uçuklar. Bana böyle konuşursan da ağzın yamulur söyleyim...

nerimantutak, 5 yıl önce

Tarım Kuşu
Memur
22 Mayıs 2019 14:03

Görüşmede kayda değer bir şey çıkmadı.

BBZwek
Yasaklı
22 Mayıs 2019 14:06

Utanmadan aylardır oyalanıyoruz bir Allahın kulu yetkili insan gibi çıkıp açıklama yapamıyor biz kurbanlık koyun gibi burada ömür tüketiyoruz cepte 5 kuruş para yok. Yok reisimiz şöyle böyle mağdur edebiyatı yapıyorsun sırf secım ıcın gelmıssın burada umut taciri seni yettı be sen ziraat mühendisi bile degılsın bu bellı aktrol oldugun belli. Kimi kandırıyorsun senin reisin devlet bakanların zevk-i sefa halinde yaşarken biz burada dağın başına bıle olsa atanalım cebımıze para girain iş güç sahibi olaşım derdindeyız. Ülkenin içine ettiniz içine hainsiniz gözünüz kör biz burada birbirimizi yiyprıuz adamlar el altından daha gecen mv kızını tarım bakanlığına sokmadı mı reisin bakanın fakırın işssizin ekmegıyle hakkıyla oynarken nerdesın !!! Ben size daha ne diyecegımı sasırdım ar damarınız catlamıs sızın Allah ıslah etsın hepınızı
Toplam 193805 mesaj
«683868396840684168426843684468456846684768486849»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi