Editörler : F16 Gökçen
20 Şubat 2017 13:11

Yapı kredi finansal analiz uzmanı 2017

Arkadaşlar, acaba aranızda yakın zamanda bu sınava giren var mı? Ben geçen hafta girdim hem ingilizce hem de genel yetenek sınavı güzel geçti fakat olumlu ya da olumsuz olduğuna dair bir geri dönüş yok henüz. Olumsuz olanlara malum dönüş olmadığı için her geçen gün umudum azalıyo. Aranızda bilgisi, tecrübesi olup veya yakın zamanda sınava girip cevap yazan olursa çok mutlu olurum. Takip edebileceğimi başka bir yer olmadığı için sizlere sormak istedim. Teşekkürler.

paprikari
Kapalı
20 Şubat 2017 13:15

en fazla 2 hafta daha bekle sonra önümüzdeki maçlara bak.

zazizmo
Aday Memur
21 Şubat 2017 15:24

Bende girdim bu cuma 2 hafta olacak. 2 hafta içinde haber vereceğiz demişlerdi

Odtuluden
Aday Memur
21 Şubat 2017 16:59

Merhaba arkadaşlar bende cuma günü sınav ve mülakata girdim fakat bu aşamadan sonra direkteklif yapılcağı söylenmişti ama bugun aradılar benimle bölüm direktörlerinin cumartesi görüşmek istediğini başkada bir bilgi veremiyceklerini söylediler

Odtuluden
Aday Memur
21 Şubat 2017 17:03

Anlamadım açıkçası teklif yapmak için mi görüşmek istiyorlar yoksa bir mülakat daha mı var bilen aydınlatırsa çok sevinirim

zazizmo
Aday Memur
21 Şubat 2017 17:11

Hayırlısı olsun hemen mülakata mı aldılar sizi çok ilginç, bizi sınava aldılar 2 hafta içinde sınav sonucuna göre çağıracaklarını söylediler

Odtuluden, 7 yıl önce

Anlamadım açıkçası teklif yapmak için mi görüşmek istiyorlar yoksa bir mülakat daha mı var bilen aydınlatırsa çok sevinirim

istanbul.işletme
Aday Memur
21 Şubat 2017 17:12

Sınav ve mülakat aynı gün mü oldu? Ben sadece sınava girdim. Mülakat filan olmadı.

zazizmo
Aday Memur
21 Şubat 2017 17:15

Sanırım arkadaş odtulu kaçırmak istememişlerdir :) bize yine hüsran ...

istanbul.işletme, 7 yıl önce

Sınav ve mülakat aynı gün mü oldu? Ben sadece sınava girdim. Mülakat filan olmadı.

istanbul.işletme
Aday Memur
21 Şubat 2017 17:22

Öyle olsa bizi çağırmazlardı ki dedikleri şekilde bütün şeyleri kullandım ingilizce sınavında. İyi geçmişti yani ama klasik olduğu için okuyan kişinin beğenmesi lazım. Belki hüsran olmaz bakalım :D

zazizmo
Aday Memur
21 Şubat 2017 17:28

Valla kardesim ielts ten 7 puanım var hayvan gibi çok afedersin yazdım dahada çağırmazsalar böyle işe edecem bu kaçıncı oldu :) hayırlısı olsun mulakata girecek arkadasta muhtemelen birim müdürleri görmek istemiştir ona göre karar vereceklerdir teklif için çağırmazlar teklif edeceklerse arayıp mail olarak teklifi gönderiyorlar... son görüşmen yani..

Öyle olsa bizi çağırmazlardı ki dedikleri şekilde bütün şeyleri kullandım ingilizce sınavında. İyi geçmişti yani ama klasik olduğu için okuyan kişinin beğenmesi lazım. Belki hüsran olmaz bakalım :D

Odtuluden
Aday Memur
21 Şubat 2017 17:35

Evet arkadaşlar öğlen 13.30da genel yetenek ve ingilizce sınavına girdim 16.30da da mülakat oldu il dışından geldiğim için ikisi aynı gün olmuş olabilir ama üstüne basa basa başka asama yok bundan sonra telefonla teklif aşaması demişlerdi birde diğer mülakat günüm cumartesi bişeyler çok ilginç ilerliyo ama hayırlısı olsun herkes için

istanbul.işletme
Aday Memur
21 Şubat 2017 17:39

Aynen kardeş benim de öyle. Bize sınavı anlatan kişi 150 kelimeyi geçmesin yoksa okunmaz tarzında konuştu. Ben de 150 kelime yazdım daha fazla yazabilecekken. Genel yetenek yetişmesi imkansıza yakın ama 50 tanesini yaptım son 10 tane de salladım. Tabi önemli olan girenler arasında iyi yapmak maalsef. İnşallah bizi de çağırırlar mülakata :)

zazizmo, 7 yıl önce

Valla kardesim ielts ten 7 puanım var hayvan gibi çok afedersin yazdım dahada çağırmazsalar böyle işe edecem bu kaçıncı oldu :) hayırlısı olsun mulakata girecek arkadasta muhtemelen birim müdürleri görmek istemiştir ona göre karar vereceklerdir teklif için çağırmazlar teklif edeceklerse arayıp mail olarak teklifi gönderiyorlar... son görüşmen yani..

istanbul.işletme
Aday Memur
21 Şubat 2017 17:41

Size telefon ile aradıklarında mı söylediler aynı gün mülakat olacağını? Sınavda dediler çünkü bize mülakat aşaması daha sonra diye.

Odtuluden, 7 yıl önce

Evet arkadaşlar öğlen 13.30da genel yetenek ve ingilizce sınavına girdim 16.30da da mülakat oldu il dışından geldiğim için ikisi aynı gün olmuş olabilir ama üstüne basa basa başka asama yok bundan sonra telefonla teklif aşaması demişlerdi birde diğer mülakat günüm cumartesi bişeyler çok ilginç ilerliyo ama hayırlısı olsun herkes için

Odtuluden
Aday Memur
21 Şubat 2017 17:47

Evet hepsinin aynı gün olduğu mailde yazıyordu

Size telefon ile aradıklarında mı söylediler aynı gün mülakat olacağını? Sınavda dediler çünkü bize mülakat aşaması daha sonra diye.

istanbul.işletme
Aday Memur
21 Şubat 2017 17:50

Teşekkürler cevap için. Bana gelen mailde ilk aşama olan sınava davet ediyoruz yazıyodu sadece.

Odtuluden, 7 yıl önce

Evet hepsinin aynı gün olduğu mailde yazıyordu

ChefTali
Memur
21 Şubat 2017 21:37

Sınavı ve mülakatı aynı gün olanlar bize göre çok daha avantajlı bence. Sınavı iyi olmayan biri mülakat ile insan kaynaklarını etkileyip sınavı iyi olan birinin önüne geçebilir. Haksızlık yaptığını düşünüyorum Yapı Kredi'nin bu konuda. Bize haber verilene kadar belki de insanlar işe başlayacak.

circassian86
Kapalı
21 Şubat 2017 22:12

mrb kardeşim;

eğer bu aşamada çağrıldıysanız bilinki teklif vericeklerdir. hayırlı olsun şimdiden

Odtuluden, 7 yıl önce

zazizmo
Aday Memur
21 Şubat 2017 22:20

Size katılıyorum bu konuda. İnsan kaynaklarının politikasızlığı. Böyle bir durum varsa neden insanlara sınav açıp 2 hafta bekletiyorsunuz ki?

Amaç üst yönetime bizde bir şeyler yapıyoruz diye gözükmek zannedersem...

ChefTali, 7 yıl önce

Sınavı ve mülakatı aynı gün olanlar bize göre çok daha avantajlı bence. Sınavı iyi olmayan biri mülakat ile insan kaynaklarını etkileyip sınavı iyi olan birinin önüne geçebilir. Haksızlık yaptığını düşünüyorum Yapı Kredi'nin bu konuda. Bize haber verilene kadar belki de insanlar işe başlayacak.

ChefTali
Memur
21 Şubat 2017 22:51

Amaçlarını bilemem ama ayıp bu diğer adaylara. Sınav zaten klasik olduğu için okuyan kişiye bağlıyız. Bir de üstüne bu tarz şeyler olunca iyice karışıyo iş. Hayatta en tahammül edemediğim şey haksızlık ki maalesef iş hayatının en büyük sorunu da bu. Sınavları geçemediğim için ya da mülakatı geçemediğim için eleneyim, benden iyi olan adaylar benim yerime işe başlasın eyvallah ama birinin benim elimde olmadan sırf iş veren kurumun haksızlığı yüzünden önüme geçmesi çok koyuyo insana. Belki de benim yazdıklarım okunmadan mülakata çağırılması planlanan insanlar çağırıldı bile mülakatlara. Sınavlarla, işsizlik ile boğuşuyoruz bir de üzerine kurumlar ile boğuşuyoruz. Yazık herkesin emeğine, umuduna. İnşallah gerçekten emek verenler, hak edenler kazanır her şeye rağmen. Bunların aynısını bankaya mail olarak atsam muhtemelen adımın üzerine çizik atarlar. Elimiz mahkum bekleyeceğiz maalesef...

zazizmo
Aday Memur
23 Şubat 2017 10:26

Bi haber var mı arkadaşlar

ChefTali
Memur
24 Şubat 2017 12:23

Yok maalesef kardeşim.

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler