Editörler : F16 Gökçen

Yasaklı
21 Ocak 2023 01:02

Evlenmek isteyen
Memur arkadaşlar varsa aday olacaklar da varsa yazsınlar. Herkes kendini tanıtan ufak bişi yazsın bence nitekim tek maaşla geçinmek zor.!!
21 Ocak 2023 01:21

Tam da kaç gündür eve taşınma masraflarını, kaç senede öderimi düşünmekten çiçeği burnunda egzama sahibi olmuşken denk gelmem. Yoksa sen misin doğru kişi?

mmoommoo
Yasaklı
21 Ocak 2023 01:23

Ben zaten 2 maaş kadar alıyorum benim ihtiyacım yok
Spinozanın Pelerini, 1 yıl önce
Tam da kaç gündür eve taşınma masraflarını, kaç senede öderimi düşünmekten çiçeği burnunda egzama sahibi olmuşken denk gelmem. Yoksa sen misin doğru kişi?
21 Ocak 2023 01:25

Hadi ya ben de az daha nikahı basıyorsun(!)
mmoommoo, 1 yıl önce
Ben zaten 2 maaş kadar alıyorum benim ihtiyacım yok

mmoommoo
Yasaklı
21 Ocak 2023 01:26

Kanka sakin ol
Hadi ya ben de az daha nikahı basıyorsun(!)
21 Ocak 2023 01:28

Gerginim, geçinemeyeceğim :)
mmoommoo, 1 yıl önce
Kanka sakin ol

mmoommoo
Yasaklı
21 Ocak 2023 01:29

Hepimiz aynı dertten muzdaribimiz. Kendini tanıt bırak belki sana dönen olur
Gerginim, geçinemeyeceğim :)
21 Ocak 2023 01:34

Aday var ama evlenmek için de kendimi henüz hazır hissetmiyorum.. Öyle görünüyor ki bu gidişle evlilik yükü hafifletir :)
mmoommoo, 1 yıl önce
Hepimiz aynı dertten muzdaribimiz. Kendini tanıt bırak belki sana dönen olur

mmoommoo
Yasaklı
21 Ocak 2023 09:20

Önce büyük yük binecek ama
Aday var ama evlenmek için de kendimi henüz hazır hissetmiyorum.. Öyle görünüyor ki bu gidişle evlilik yükü hafifletir :)

Arkeogolist
Aday Memur
21 Ocak 2023 18:59

Bu devirde evlenmek hem maddi hemde manevi anlamda çok zor

mmoommoo
Yasaklı
21 Ocak 2023 19:03

Özellikle psikolojik olarak zor
Arkeogolist, 1 yıl önce
Bu devirde evlenmek hem maddi hemde manevi anlamda çok zor

PRFRSR
Şef
21 Ocak 2023 22:19

Bu başlığa samimi olarak fikrimi yazıcam.. 40 yaşında yaklaşık 12 senelik memurum.. Sağlık Peroneli yim.. Daha önce bir kez evlilik yaptım ve ihanet sebebiyle bitirdim. Özellikle 25 35 yaş arasında yeni atanmış ya da halen görevde olan Sanatçı Ruhuna sahip bir meslektaşıyla sevgi güven ve sadakat temelinde yeni bir başlangıç yapmak isteyen bir bayan istiyorum.. Her şair in bir ilham perisi vardır diye düşünüyorum. Fiziksel özellikler konusnda ayrıntı verip hanımefendileri rencide etmek istemem ama sorulursa onu da cevaplarım ben ciddi ve samimiyim

mmoommoo
Yasaklı
21 Ocak 2023 22:21

Umarım burası vesile olur
PRFRSR, 1 yıl önce

Bu başlığa samimi olarak fikrimi yazıcam.. 40 yaşında yaklaşık 12 senelik memurum.. Sağlık Peroneli yim.. Daha önce bir kez evlilik yaptım ve ihanet sebebiyle bitirdim. Özellikle 25 35 yaş arasında yeni atanmış ya da halen görevde olan Sanatçı Ruhuna sahip bir meslektaşıyla sevgi güven ve sadakat temelinde yeni bir başlangıç yapmak isteyen bir bayan istiyorum.. Her şair in bir ilham perisi vardır diye düşünüyorum. Fiziksel özellikler konusnda ayrıntı verip hanımefendileri rencide etmek istemem ama sorulursa onu da cevaplarım ben ciddi ve samimiyim

Soniqueeee
Aday Memur
23 Ocak 2023 02:27

Burada eş aramak çok sacma degil mi?? Burda eş aramak cok mantikli degil ama yinede siz bilirsiniz

Hukuk10
Genel Müdür
23 Ocak 2023 13:59

ülkede evlenme yaşı ve şartları itibariyle kadın sayısı az erkek sayısı aşırı fazla ülkede bekar erkek enflasyonu var ortalık bekar erkekten geçilmiyor herkes arayışta herkes aç, bakıyorsun herkes memur herkesin maddi durumu iyi ama evlenecek kız bulunamıyor 30-40-50 yaşında bekar erkekler hepsi evlenmek istiyor evi arabayı ayaklarına serecekler ama bulamıyorlar çünkü eskiden savaşlarda afetlerde erkekler çok ölürdü kadın sayısı ile dengelenirdi şimdi savaşlar bitti erkek nüfusu korkunç biçimde arttı buna birde suriyeden rusyadan afganistandan genç bekar milyonlarca erkek eklenince bekar erkeğin şansı aşırı derecede azaldı çevrenize internete evlilik sitelerine bakın 1 kadına 1000 adam düşüyor evlenebilmek için dış görünüşünüz aşırı iyi olacak eğer kısa boyluysanız tipsizseniz isterseniz karun olun işiniz zor :)))

zammorano
Kapalı
23 Ocak 2023 14:10

allah canımızı alsın da kurtulalım

Hukuk10, 1 yıl önce

ülkede evlenme yaşı ve şartları itibariyle kadın sayısı az erkek sayısı aşırı fazla ülkede bekar erkek enflasyonu var ortalık bekar erkekten geçilmiyor herkes arayışta herkes aç, bakıyorsun herkes memur herkesin maddi durumu iyi ama evlenecek kız bulunamıyor 30-40-50 yaşında bekar erkekler hepsi evlenmek istiyor evi arabayı ayaklarına serecekler ama bulamıyorlar çünkü eskiden savaşlarda afetlerde erkekler çok ölürdü kadın sayısı ile dengelenirdi şimdi savaşlar bitti erkek nüfusu korkunç biçimde arttı buna birde suriyeden rusyadan afganistandan genç bekar milyonlarca erkek eklenince bekar erkeğin şansı aşırı derecede azaldı çevrenize internete evlilik sitelerine bakın 1 kadına 1000 adam düşüyor evlenebilmek için dış görünüşünüz aşırı iyi olacak eğer kısa boyluysanız tipsizseniz isterseniz karun olun işiniz zor :)))

zammorano
Kapalı
23 Ocak 2023 14:22

yıllarca gorustugum bırı vardı 2 gunde terkettı bu nasıl ıs mantıgı almıyor

Hukuk10, 1 yıl önce

Hukuk10
Genel Müdür
23 Ocak 2023 15:13

ülkede erkek sayısının aşırı fazla olması ve sosyal medya sayesinde kadınlar gücü eline geçirdi seçenekleri aşırı derecede fazla o yüzden seçmekte zorlanıyorlar bayan arkadaşınız varsa sosyal medyasına bakın ben bi arkadaşın instagramına baktım yüzlerce mesaj binlerce arkadaşlık isteği evi arabayı malı mülkü üstüne yapanlar yoluna kırmızı güller serenler, yani durum oldukça vahim erkekler için, kadın içinse elini sallasa ellisi :)))

zammorano, 1 yıl önce

yıllarca gorustugum bırı vardı 2 gunde terkettı bu nasıl ıs mantıgı almıyor

DuKeM
Aday Memur
25 Ocak 2023 14:46

33 Yaşında kamu çalışanı erkek olur mu?

Abi ne saçma sapan bi başlık ya bu kadar düşmeyin yerlere.

flightless bird
Aday Memur
31 Ocak 2023 03:35

Bence artık eski aşklar yok kimsenin kimseye güveni kalmamış eskiden kızlar erkeklerin maaşı evi var mı diye sorgulardı şimdi erkekler sorgular olmuş dolayısı ile de kadınlar da maaşım için mi yoksa beni sevdiği için mi evlenmek istiyor diye düşünüyor o yüzden de çağımızın en önemli sorunu güvensizlik kaynaklı bekarlık bence

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi