Editörler : Pangaea
05 Ekim 2011 15:54

Eğitim Bilimleri Konu Anlatımında En İyi Yayın Hangisi? Tavsiyeler...

eğtim bilimleri konu anlatım seti olarak önerilerrrrrrrrr

legends1986
Memur
05 Ekim 2011 16:10

kişiye göre değişir hocam bu sorunun cevabı..

Benim fikrim benim çalışma yöntem ve stratejime uygun olan kaynak yargı..

howard
Yasaklı
05 Ekim 2011 16:12

yediiklim yayınları en iyisi geçen yıl modüler set sadece yediiklim aldım 90 eb netim geldi ekstra olarak soru bankaları lazım yanına başka yayınlardan takviye..

sturkeri18
Genel Müdür
05 Ekim 2011 16:24

Ben de araştırdım yeni kitapları. genelde eğitimde yediiklim tavsiye ediliyor. izmirde bir kitapçı, 50 lira dedi ama fiyat düşecek. nette 60 lira. yargı ve ihtiyaç, ayrıca pegem de yeni kitaplarını çıkardı. uzman kariyer de son yıllarda güzel kitaplar çıkarıyor; ama ben Yediiklim alacağım. soru bankası olarak ne buluyorsanız çözün, önce konuları bitirmek gerekiyor.

Ayrıca Yediiklim Eğitim Bilimleri 2012 yeni Yaklaşımlar kitabını da alın bence.

ayşe akın
Aday Memur
05 Ekim 2011 19:08

sturkeri18 hocam bende yediiklim almayı düşünüyorum da İzmir'de hangi kitapçı söyleyebilir misiniz?

cyyd
Daire Başkanı
05 Ekim 2011 19:24

3.kez kpss ye gireceğim.. daha önce hep yargının eğitimine çalştım.. biraz da pegem ve ihtiyaç.

ben en çok çözümlü denemelerin çözümlerini çalışarak bir şey öğrendim. :)) sanırım bu yıl tercihim yediiklim olacak

s.derya
Aday Memur
05 Ekim 2011 19:32

yedi iklim + yargı konu çalışmak için ve elde debildiğin kadar bütün yayınların denemeleri soru bankaları ve denemeleri ( fem ve yargı )denemeleri

cyyd
Daire Başkanı
05 Ekim 2011 19:39

uzmanın ve ihtiyacın denemeleri de çok güzel

sturkeri18
Genel Müdür
05 Ekim 2011 23:15

konu anlatımlı olarak Yediiklim'i tavsiye ederim. İhtiyaç da yeni modüler setlerini çıkardı. Yargı da olabilir ama bence K.A. Yediiklim. soru bankası olarak çözebildiğiniz kadar soru, deneme, yaprak test çözün. Eğitim bilimleri artık kolay bir sınav olmayacak. Bu kadar aşırı yığılmanın olduğu bir sınavda soruları çok kolay beklemeyelim ve çalışalım.

2008 Kpss den itibaren Eğitim Bilimleri kökten değişti.

06 Ekim 2011 10:07

Benim ilk göz ağrım ihtiyaç en net ve uzatmadan anlatan kaynak bence o. ama tabi bence. geçen yıl bide bakalım yargı nasıl diyip aldım ama çalışmaktan sıkıldım. meseleleri çok uzatmış. testlerinde çıkmış soru kesin biliyorum cevabı adam başka bir şık vermiş. hatalı cevaplar var. eğer ilk defa çalışacaksanız ihtiyaç derim. ilk sene 2010 kpss de iptal edilende 96 tekrar edilende 98 netim vardı.

sturkeri18
Genel Müdür
06 Ekim 2011 18:14

eğitimde en eski kaynak Yargı ama son yıllarda İhtiyaç, Yediiklim, Pegem gibi kaynaklar da piyasada yer edindi.

Ben bu sene Yediiklimden çalışacağım Eğitime. fiyatın düşmesini bekliyorum.

RİHANNA88
Memur
06 Ekim 2011 18:17

uzman kariyer tavsiye ederim.

howard
Yasaklı
06 Ekim 2011 18:25

arkadaşlar istikrarın 2012 konu anlatımlı ikili kitabı çıkmış alan var mı istikrarı çok övüyolar arkadaşıma alıcazda ..Geçen sene istikrar kullananlar çok memnun kalmıs eğitimi güzelmiş yediiklim ve beyaz kalemin iyi hocaları yazıyomus istikrarda diyolar..

son__ay
Kapalı
06 Ekim 2011 18:43

istikrarı bende iyi diye duydum.howard hocam 90 neti 2011 kpss demi yaptınız?

ugrpau
Aday Memur
06 Ekim 2011 18:55

İstikrar'ı gittiğim dershane bugün verdi ama kontrol etmedim, kpps kitaplarına da 1-2 ay el sürmeyi düşünmüyorum zaten, geçen sene ben karacanın kitabından 1 kere çalışmıştım, tabi bir de dershaneye gitmiştim, bence eğitimde konu anlatımlı kitaplar pek önemli değil, önemli olan çok soru çözmek.

06 Ekim 2011 18:59

ben de yediiklim modüler ve çözümlü soru bankalrını aldım ayrıca tg deemelerine girdim bence gelişim öğrenme rehberlik pro yakındı yöntem ihtiyaç ölçme b.kalem tarzıydı ..y.iklimden çok şey öğrendim hel tg denemeleri 2 gün kendime gelemiyordum yaaaa sınavdan bile zor oluyordu hele gelişimde grafik sorusunu hiç yapamıyordum hep eşime çözdürüyordum eğitimin esini bilmeyen adam çözüyodu ben çözemyrdm hep yanlış oluyordu ve sınavda gelse yapmıcam demiştim sınavdaki o kadar kolay geldi kiii 1,2 sn de çözdüm 25 yanlış 1 boşum var ..ama bunlardan hariç çalışmadım çükü önceki sene çoook çalışmıştım eğitim sıkıldım bu yıl

82,7 aldım sosyal branşım ama yine hazırlanıyorum gircem burası tr hiçbi şey belli olmaz

herkese kolay gelsin

sturkeri18
Genel Müdür
06 Ekim 2011 19:02

sosyalci hocam, yediiklim modüler eğitim setini kaça aldınız?

izmirde 50 tl. diyor kitapçı.

İhtiyaç Eğitim'i tavsiye eden var mı ?

howard
Yasaklı
06 Ekim 2011 19:26

evet son-ay hocam yediiklim konu anlatımlısı güzel ordan çalıştım.

son__ay
Kapalı
06 Ekim 2011 20:43

azimli sosyalci hocam o grafik sorularını ben hala çözemiyorum.nerden çalıştınız.

filizzzing
Genel Müdür
06 Ekim 2011 20:44

arkadaşlar ben yediiklimin 2012 dergilerine abone oldum ama ne biliym ya herkes modüler seti övüyo. nyse ben de istikrarın kitapları iyi diye duymuştum ve aldım bugün elime geldi. inceledm gerçekten güzel yediiklimdeki gibi konular ayrıntılı bahsedilmiş.elimde çok kaynak oldu zaten. 2012 konu anlatım kitaplarımı tamamladım. artık düzenli çalışmaya başlayıp biraz ilerletip 2012 soru bankalrı alcam. şuan elimekilerle yetincem

filizzzing
Genel Müdür
06 Ekim 2011 21:07

arkadaşlar elimdeki eğitim b. kaynakları

-yediiklim dergileri 2012

-istikrar yayınları uygulamaya dönük tamamı örnekli kalıcı öğrnme seti 2 kitap 2012

-data eğitim bilimleri modüler seti 2012

-uzman kariyer modüler set 2011

-yargı modüler set 2010

-yediiklim modüler set 2010

-beyaz kalem denemeleri

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi