Editörler : Pangaea

Aysun.müh
Yasaklı
17 Mart 2023 08:29

Arkadaşlar 20 martta ilan gelmezse hep beraber üzülürüz şimdi kimsenin söylediklerini kafanıza takmayın.Özellikle deprem bölgesindeki arkadaşlar az daha sabır diyorum. Bazıları insanların canını sıkarak mutlu oluyor anladığım. İnşallah geçecek bu günler üzmeyin kendinizi..
17 Mart 2023 08:29

20 martta ne var hocam
Aysun.müh, 1 yıl önce
Arkadaşlar 20 martta ilan gelmezse hep beraber üzülürüz şimdi kimsenin söylediklerini kafanıza takmayın.Özellikle deprem bölgesindeki arkadaşlar az daha sabır diyorum. Bazıları insanların canını sıkarak mutlu oluyor anladığım. İnşallah geçecek bu günler üzmeyin kendinizi..

Aysun.müh
Yasaklı
17 Mart 2023 10:28

Kabine toplantısı var
Türkçü07, 1 yıl önce
20 martta ne var hocam

Sherlocholm
Memur
17 Mart 2023 10:42

Güzel haberler gelir inşallah .

Aysun.müh
Yasaklı
17 Mart 2023 18:30

Merhaba hocalarım, Engin Pınarbaşlı( gazateci) bir twit paylaşmış. "Haftaya ilan gelecek hayırlı olsun diye." Ümitlerimizi kaybetmeyelim .. Umarım herkesin dertlerine merhem olur bu atama.

BiyoFen4232
Aday Memur
18 Mart 2023 22:51

İnşAllah hocam
Aysun.müh, 1 yıl önce
Merhaba hocalarım, Engin Pınarbaşlı( gazateci) bir twit paylaşmış. "Haftaya ilan gelecek hayırlı olsun diye." Ümitlerimizi kaybetmeyelim .. Umarım herkesin dertlerine merhem olur bu atama.
19 Mart 2023 09:49

Aynı arkadaş sayı 40 bin demiş.

Bu arkadaşa gelene kadar kimse neden açıklama yapmaz

Aysun.müh
Yasaklı
19 Mart 2023 12:49

Kim yazmış hocam öyle?
altıntaşli, 1 yıl önce

Aynı arkadaş sayı 40 bin demiş.

Bu arkadaşa gelene kadar kimse neden açıklama yapmaz

egitici12
Aday Memur
19 Mart 2023 12:50

30 bin atama olacağını düşünüyorum (max 40 bin)

ancak başlama eylül olur diye düşünüyorum.

duyuru cuma gününe kadar açıklanır diye düşünüyorum.

19 Mart 2023 15:14

Engin Pınarbaşı Twit atmış.

Bir Müjde Daha Verelim...

Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Yapılacak Olan 40 Bin Öğretmen Ataması Şimdiden Hayırlı Olsun..

Rabbim Utandırmasın

19 Mart 2023 15:22

Kim bu engin pınarbaşlı, güvenilir bir gazeteci mi

Aysun.müh
Yasaklı
19 Mart 2023 18:06

Hocam bende tanımıyorum ama bizim elektrik öğretmenleri grubunda yalan söylüyor diyorlar. Bir umut her söylenene inanıyorum kusura bakmayın lütfen böyle olduğunu bilmiyordum.
Türkçü07, 1 yıl önce
Kim bu engin pınarbaşlı, güvenilir bir gazeteci mi

Aysun.müh
Yasaklı
19 Mart 2023 19:20

Arkadaşlar bide Yasin Görmüş adında bir öğretmen var milletvekillerinden bilgi alabiliyor. İnstegram hesabında öğretmen paylaşımları ile ilgili bazı paylaşımlar yapıyor onuda takip edip en azından duyumlardan haberdar olabilirsiniz.
20 Mart 2023 13:18

100 binden aşağı atama olursa herkes üzülür zaten kpss ertelenmedi sınav bir kez iptal oldu atama gecikti üstüne deprem ve sel oldu insanlar bu sene kpss çalışamadı atamayı bekleyip düşük bir atama sayısıyla karşılaşanlar yıkılır

Aysun.müh
Yasaklı
20 Mart 2023 13:56

Hocam böyle diye diye hiç atama olmuyor .Bu daha kötü bir durum.eğer 100 bini diretmeseydik belki şubatta atanmıştık ve şimdi seçim öncesi bir alım daha olurdu.
ögretmencocuk, 1 yıl önce

100 binden aşağı atama olursa herkes üzülür zaten kpss ertelenmedi sınav bir kez iptal oldu atama gecikti üstüne deprem ve sel oldu insanlar bu sene kpss çalışamadı atamayı bekleyip düşük bir atama sayısıyla karşılaşanlar yıkılır

20 Mart 2023 14:02

Hocam öğretmenlikte nedense değişik bir durum var sağlıkçılara gelince 85 bin kişiyi alıyorlar bize gelince bir türlü alım olmuyor yani biz agzımızla kuş tutsakta ücretli öğretmenlik kalkmadıkça bir atamada olsa bin atamada olsa mutlu olamayacağız adamlar tıbbi sekreterlikte ilk 30 bin kişi arasına giirp atanıyor biz kendi branşımızda ilk 1000 içerisindeyiz atanamıyoruz bıktık bizi 100 bin atamadan aşağısı kurtarmaz

Aysun.müh, 1 yıl önce
Hocam böyle diye diye hiç atama olmuyor .Bu daha kötü bir durum.eğer 100 bini diretmeseydik belki şubatta atanmıştık ve şimdi seçim öncesi bir alım daha olurdu.

1995n
Aday Memur
20 Mart 2023 15:21

BUNUNLA ALAKASI OLDUĞUNU SANMIYORUM HOCAM

Aysun.müh, 1 yıl önce

Aysun.müh
Yasaklı
20 Mart 2023 15:34

Bugün kabine toplantısı olmayacakmış herhalde bugün gelmez açıklama.

Aysun.müh
Yasaklı
20 Mart 2023 15:36

Hocam öğretmenliği meydanlarda siyasi olarak kullanacakları için bugüne kadar hiç bir açıklama yapılmadan(hiç acımadan) bekletildik.
1995n, 1 yıl önce

BUNUNLA ALAKASI OLDUĞUNU SANMIYORUM HOCAM

Toplam 65 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi