Editörler : ayşegül bgm
20 Ekim 2021 13:01

Diyanet personel aliyor yine delireceğim
Bizim bakanliktan hala ses yok saha etkinligi yok mu ya kafayi yiyecegim. 2022 butcesi dendi bu alanlar hangi butceyle surekli eleman aliyor

does it matter
Yasaklı
20 Ekim 2021 13:05

Bu devirde şakirt olacaksın ya, sana maaş bağlamak için kırk takla atan bir devlet var çünkü. Sağlıkçıyı falan kim naapsın?

fizyorex
Daire Başkanı
20 Ekim 2021 13:06

Bu dünya geçici önemli olan öbür dünya. Bu alımları yerinde buluyorum.

Anesteziy1
Aday Memur
20 Ekim 2021 13:06

Ya istedikleri kadar alsınlar cami yapsinlar onlar vergi ile yapılıyor ve bir muslumanin ibadetinin kabul olması için diğerlerinin hakkını helal etmesi yani üzücü durum şu ki ben 1 kuruş bile varsa helal etmiyorum vergiler ile yapılan cami personel vs işlerini benim için sorun yok namaz kılmaya devam etsinler

lBumblebee
Memur
20 Ekim 2021 13:07

Allah allah sayı neden cumhurbaşkanına gitmeden alıma çıkılmış ya da maliye onay vermiş

fizyorex
Daire Başkanı
20 Ekim 2021 13:08

Ben ilahiyat fakültesine başlıyorum.

lBumblebee, 2 yıl önce
Allah allah sayı neden cumhurbaşkanına gitmeden alıma çıkılmış ya da maliye onay vermiş

lBumblebee
Memur
20 Ekim 2021 13:09

İşin kaymağını ilahiyatçılar yiyor memlekette
fizyorex, 2 yıl önce

Ben ilahiyat fakültesine başlıyorum.

Nabiz
Memur
20 Ekim 2021 13:09

Konu sadece diyanet degil hocam kac bakanlik alim yapti hatta iki kere yapan oldu biz hala neyi bekliyoruz sitemim isyanim buna. Evet bende hakkimi yiyen herkese en ufak bir hakkimi bile helal etmiyorum
Anesteziy1, 2 yıl önce

Ya istedikleri kadar alsınlar cami yapsinlar onlar vergi ile yapılıyor ve bir muslumanin ibadetinin kabul olması için diğerlerinin hakkını helal etmesi yani üzücü durum şu ki ben 1 kuruş bile varsa helal etmiyorum vergiler ile yapılan cami personel vs işlerini benim için sorun yok namaz kılmaya devam etsinler

lBumblebee
Memur
20 Ekim 2021 13:12

Şimdi olumlu tarafından bakıyım diyorum belkide bütün bakanlıkların alıma çıkması bekleniyor ki kalan kırıntılarla sağlıkçı ATAMASI yapılsın
Nabiz, 2 yıl önce
Konu sadece diyanet degil hocam kac bakanlik alim yapti hatta iki kere yapan oldu biz hala neyi bekliyoruz sitemim isyanim buna. Evet bende hakkimi yiyen herkese en ufak bir hakkimi bile helal etmiyorum

Nabiz
Memur
20 Ekim 2021 13:20

Bir yil sinava calis bir yil atama bekle daha ne kadar bekleyecegimizde belli degil gencligimizinden 2 yil çöp oldu. Bize kırıntı bile vermeyecekler bu gidişle.
lBumblebee, 2 yıl önce
Şimdi olumlu tarafından bakıyım diyorum belkide bütün bakanlıkların alıma çıkması bekleniyor ki kalan kırıntılarla sağlıkçı ATAMASI yapılsın
20 Ekim 2021 13:20

2022de de en son bizi bıraktıkları için gümbür gümbür alım yapsalar bari :D

Nabiz
Memur
20 Ekim 2021 13:23

Insallah
Ragnar Lorthbrok, 2 yıl önce

2022de de en son bizi bıraktıkları için gümbür gümbür alım yapsalar bari :D

gergomen
Aday Memur
20 Ekim 2021 13:24

Camiler veya kuran kursları vergi ile değil cami cemaatinden topladıkları paralar ile yapılıyor. İstisna olarak belki büyük camiler bu kapsam dışındadır bilemem. Bu arada imamhatipli felan degilim.
Anesteziy1, 2 yıl önce

drcula11
Şef
20 Ekim 2021 13:27

diyanet işleri başkanı sağlık bakanı olsun.
20 Ekim 2021 16:13

Camiler cemaatten toplanan paralar ile mi yapılıyor 😂😂😂 26 yildir duydugum en komik espri tesekkür ederim.

20 Ekim 2021 16:33

Hocam bu senenin alımlarını pandemide aldılar Allahını seversen bakan dedi evet seneyi etkilemeyecek diye sonra 30 bin alacaz diye bunlar oyalama bu hükümete verin siz oyunuzu sonra ağlayın( oy verenlere sitemim) alacaklarsa bu 2022 senesinin bütçesine göre alıcaklar ocaktan başlayabilir ilk alıma en fazlada 2 alım yaparlar düşünceme göre
Nabiz, 2 yıl önce

Nabiz
Memur
20 Ekim 2021 16:36

Benim hislerimde aralik diyor. Insallah bu kadar bekletmezler ekim bitti de kasimda bir atama yaparlar
Atamabekleyenatt, 2 yıl önce
Hocam bu senenin alımlarını pandemide aldılar Allahını seversen bakan dedi evet seneyi etkilemeyecek diye sonra 30 bin alacaz diye bunlar oyalama bu hükümete verin siz oyunuzu sonra ağlayın( oy verenlere sitemim) alacaklarsa bu 2022 senesinin bütçesine göre alıcaklar ocaktan başlayabilir ilk alıma en fazlada 2 alım yaparlar düşünceme göre
20 Ekim 2021 18:42

İnşallah ama işte diğer seneye sarkma ihtimalde var yani işin açıkcası. Buradaki soytarılara inanmayın resmi açıklama olmadıkça inanmayın ama şöyle bu sene almazlarsa seneye en az 2 alım alır her zaman ki gibi hakkımızda hayırlısı
Nabiz, 2 yıl önce
Benim hislerimde aralik diyor. Insallah bu kadar bekletmezler ekim bitti de kasimda bir atama yaparlar

Katmerliekmek
Kapalı
20 Ekim 2021 21:49

95 puanla evde neden oturuyorum diye bi düşün ıstersen fizyo:)
fizyorex, 2 yıl önce

Bu dünya geçici önemli olan öbür dünya. Bu alımları yerinde buluyorum.

Anesteziy1
Aday Memur
20 Ekim 2021 21:52

Bana bu dünyada versinler hskettigimi bitmedi su öteki dünya muhabbeti

Katmerliekmek, 2 yıl önce
95 puanla evde neden oturuyorum diye bi düşün ıstersen fizyo:)
Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi