Editörler : crops35
19 Temmuz 2017 20:13

Düzce Belediyesi itfaiye eri olarak atananlar

düzce belediyesi itfaiye eri olarak atananlar kimler arkadaşlar bi toplansak burda..

Pdrkpssss
Aday Memur
19 Temmuz 2017 20:47

Ne yapacaz gardaş atandım da

selmanç.
Aday Memur
19 Temmuz 2017 21:59

valla bende bilmiyorum kardeşim yarın arayacağım belediyeyi .. nerden atandın sen

ieeroglu
Aday Memur
20 Temmuz 2017 14:20

Arkadaşlar ben belediyeyi aradım hiç kimse hangi belgeleri istiyorsunuz dedim ,beni yönlendire yönlendire en son tuvalet işleri müdürlüğü ile konuştuğumu hatırlıyorum ,bilen biri varsa bize de haber verebilir mi ne yapacaguz

Recepaliozturk
Aday Memur
20 Temmuz 2017 15:02

:D

abdulcanbaz16
Kapalı
20 Temmuz 2017 15:04

Valla hacım serdivanı aradım. Santrale bağlandım, dedim 2017/1 merkezi atama ile atandım. Ne yapmam gerek, insan kaynaklarına bağladı. İnsan kaynakları ile konuştum. Sağlık raporu, 6 vesikalık, ösym sonuç belgesi, adli sicil kaydı ve askerlik tecil belgesi ile bir hafta içinde buraya gelmeniz gerekiyor dedi. O kadar. Muhtemelen aynıdır. Arayınca insan kaynaklarını iste, veya belediye sayfasından direkt dahili numara öğren.

ieeroglu, 7 yıl önce

Arkadaşlar ben belediyeyi aradım hiç kimse hangi belgeleri istiyorsunuz dedim ,beni yönlendire yönlendire en son tuvalet işleri müdürlüğü ile konuştuğumu hatırlıyorum ,bilen biri varsa bize de haber verebilir mi ne yapacaguz

ieeroglu
Aday Memur
20 Temmuz 2017 15:29

Yozgat Boğazlıyan Belediyeyi aradım dedim insan kaynaklarını bana bağla ,yiğenim beni uğraştırma şu numarayı ara dedi , aradım sordum dedim dayı napacaz, gardaşım sana belediye başkanı yardımcısinin numarasını verim ara dedi aradim orayı da, belediye başkan yardımcısı buyur gardaşım diye telefonu açtı ,bize bakanlıktan yazı gelmedi sen eni iyisi pazartesi buraya gel dedi.su an Yozgat'a bilet bakıyorum

abdulcanbaz16, 7 yıl önce

Valla hacım serdivanı aradım. Santrale bağlandım, dedim 2017/1 merkezi atama ile atandım. Ne yapmam gerek, insan kaynaklarına bağladı. İnsan kaynakları ile konuştum. Sağlık raporu, 6 vesikalık, ösym sonuç belgesi, adli sicil kaydı ve askerlik tecil belgesi ile bir hafta içinde buraya gelmeniz gerekiyor dedi. O kadar. Muhtemelen aynıdır. Arayınca insan kaynaklarını iste, veya belediye sayfasından direkt dahili numara öğren.

wessaurtr
Yasaklı
20 Temmuz 2017 16:51

Sağlık raporu heyet mi? Lise diploması noter onaylı fotokopi mi?

Pdrkpssss
Aday Memur
20 Temmuz 2017 19:18

Ise ne zaman başlarız gardaslar

wessaurtr, 7 yıl önce

Pdrkpssss
Aday Memur
20 Temmuz 2017 20:33

Gardaş sen aradın mi

selmanç., 7 yıl önce

valla bende bilmiyorum kardeşim yarın arayacağım belediyeyi .. nerden atandın sen

abdulcanbaz16
Kapalı
20 Temmuz 2017 20:39

haa, ilk sayışında diploma dedi. İkinci kez diploma demedi. İkinci kez onu unuttu galiba. Yarın tekrar ararım, iyi öğreneyim onu. Sağlık raporu heyet raporudur galiba.

wessaurtr, 7 yıl önce

abdulcanbaz16
Kapalı
20 Temmuz 2017 20:41

fadfadgagdfafgdf

ieeroglu, 7 yıl önce

Yozgat Boğazlıyan Belediyeyi aradım dedim insan kaynaklarını bana bağla ,yiğenim beni uğraştırma şu numarayı ara dedi , aradım sordum dedim dayı napacaz, gardaşım sana belediye başkanı yardımcısinin numarasını verim ara dedi aradim orayı da, belediye başkan yardımcısı buyur gardaşım diye telefonu açtı ,bize bakanlıktan yazı gelmedi sen eni iyisi pazartesi buraya gel dedi.su an Yozgat'a bilet bakıyorum

ieeroglu
Aday Memur
20 Temmuz 2017 21:31

Bize bir tebligat gelmesi gerekmiyor muydu ?

selmanç.
Aday Memur
20 Temmuz 2017 22:26

aradım kardeşim .. önce düzce belediye başkanlığına bi dilekçe yazılması gerekiyormuş 2017/1 ataması ile belediyenize atandım tarzında .. istenilen belgelerde şunlar : kimlik fotokopisi,nufus kayıt örneği,ikametgah ilmühaberi,diplomanın aslı veya aslı gibidir mühürlü fotokopisi,sağlık raporu(heyet),adli sicil kaydı,8 tane vesikalık fotoğraf,ösym atama çıktısı,askerlik durum belgesi, birde internetten dolduracağımız arşiv araştırma ve güvenlik soruşturması raporu dediler ..

Pdrkpssss, 7 yıl önce

Gardaş sen aradın mi

selmanç.
Aday Memur
20 Temmuz 2017 22:31

belediyenin sistemine düşmedi atama sonuçları gelince size ulaşıp almamız gereken evrakları ve son teslim tarihini söyleyeceklerini söylediler

ieeroglu, 7 yıl önce

Bize bir tebligat gelmesi gerekmiyor muydu ?

wessaurtr
Yasaklı
20 Temmuz 2017 23:24

Mesaj attım sana bakarsın

fadfadgagdfafgdf

ieeroglu
Aday Memur
21 Temmuz 2017 01:21

Diploma askerlik durum belgesi , ikametgah belgesi vb. e devletten alınabiliniyor ,ıslak imzalı felan isteyip sıkıntı çıkarmazlar inşallah.

Pdrkpssss
Aday Memur
21 Temmuz 2017 04:58

Itfaiye eri olarak atandik .biz ne iş yaparız.

Eğitim alır miyiz bilgisi olan var mi

Pdrkpssss
Aday Memur
21 Temmuz 2017 14:29

Diploma yi e devletten çıkarın

zorko
Aday Memur
22 Temmuz 2017 15:31

Onu kabul ederler mi

Pdrkpssss, 7 yıl önce

Diploma yi e devletten çıkarın

AlvaroMorata21
Aday Memur
22 Temmuz 2017 17:09

Ayrica Hizmetli 0.3 Zabitayi 1 Puan ile Kacirdim Diger atamada İns alım olurssa nasip olursa kazanıcam şırnak tercih etmedim ama sen bu karakter ve kişilik ile ne ailene nede kendine hayrin olur 5 para etmez birisin diger arkadaslar kusura bakmayın cok dolmustum bu psikolojik sorunları olan embesile herkesi tebrık ederim bu salak haric ..

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi